Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

hafta sonu benimde, ve kasık sızlamaları başladı kesin geliyo kırmızılar gene bu ayda geçti ..hayırlısı diyelim napalım nasipp... bi hamile kalabilsem zaten 3- 4 Allah ne verirse doğuracam ısınmışken yarım kalmasın:)))

yyaa birinciyi bi doğuralımda inşallah 3-4 e bakarız inşallah bu kasık ağrılarının sebebi bebişlerimizdir benim hiçö umudum yok hapı bu ay bıraktım ve 3 kere ilişki yasadık biraz zor gibi ama hayırlısı bekleyip görecez kaç gün geçti senin

adını idil koyduk. evet gerçekten mis gibi kokuyor yaramaz :)

canım ovulasyon testinde çift çizgi çıktığında mı çalışma yaptın ertesi gün mü. bende 3 aydır kullanıyorum denk getiremedim hala...yanlış bişeymi yapıyorum acaba

pozitif olduğu gün ve bi sonraki gün :) bizde bir de sert.... sorunu var ya Allah büyük o sorunu o aralar daha az yaşadık haa bizimkinin çabasını görmeliydiniz her gün pekmez içiyordu bir de kendine pekmezli sucuk almış her gün yiyordu :) o benden çok istediği için benden daha çok çabaldı :) ardarda iki gün olunca 2. gün kalite düşüyormuş bu da gebeliğin boş olmasına sebep olabiliyormuş ama işte siz de bizim gibi takviye kuvvetler kullanın harnup pekmezi en iyisi

Son düzenleme:

hazalcım ben ilkinde hapı bıraktığım ay hamile kalmıştım aslında bence hap bir nevi rahmi düzene sokuyo gibi gelmişti bana hap kullanınca çocuk olmaz hurafelerine inanma ha bir de ek bilgi bu bebişte de hamile kaldığım ay toplamda 3 ilişki oldu aslında ilişki sayısı sadece bir önlem öneli olan doğru zamanı bulmak inşş siz de doğru zamanı yakalarsınız veeee mutlu son inşşş herkese nasip etsin ya Allah

Son düzenleme:
Kizlarrrrrr bugun listeyi yenilicem. Yeni hamis kalanlar, dogum yapanlar tarihlerini ve bebis isimlerni paylasirsa sevinirim
gerci cogu yok ama bilgisi olanlar varsa yardimci olabilirlerr bana
ve tabiki batlarrr beklenen adet tarihleride yazarsa anne adaylarimiz guncellemeye hazirimmmmmm let's gooooo

çalışıyorsan 5 e tamamla bari erken emekli olursun oksamen :)

Son düzenleme:
kızlar sizindee yumurtlama günlerinizde kemik ağrılarınız oluyormu... şöyle ki; o malum uzuyan sümüğümsü akıntı gelincee acaip belim ağrıyor sadece belmi diz kapaklarımn ağrısındannn ayakda duramıyorum adetaa.özelliklee bu günlerdeee artıyor ağrım... bayram sonrası ortopediye gideceğim o derece ağrım varrr belimmmm bacaklarım kopuyor kopuyorrrr... sizlere de böyle olan varmı birde bu ayyy o akan sıvı beyaz krem tonlarında değil daaha bir açık kahverengimsi tonda, acaba ramazan az sıvı tüketiyorum ondan mı yoksaaa başka bir teranemi?

Msllh prensesimize nasilsin cnm alisabildinmi yeni duzenine, cok yoruyormu seni bizim fistik. Isi biraktinmi yoksa bi sureligine izinemi ayrildin. Dikkat et kendine firsat buldukca yokla buralari :)

bende hiçççç bir numara yok elvannnnn bacımmm :) şimdiden ellerine sağlık bacım

selaaa bacımm minik idilin gıdısındannnn benim içinde öper misinnn.. mis missss.. ALLAHIM güzel ömürler versinnnn

benim belim ve kasığım ağrıyo ama kasık ağrım çok çok fazla oluyo sıvı tüketimi ççok önemli 2 lt yi geçmeli ama tonunun değişmesi sadece sıvı tüketimiyle alakalı olmayabiliyor iltihap da olabilir sen en iyisi bayramsonrası hem ortopediye git hem de kadın doğuma akıntı normale dönerse gerek yok bazen adetle iltihap atılımı olabiliyomuş

amaninnnnnn bacımmm banaaaaa kadın doğum demeee fobimmm var ahhh bir yensemmmm
bir bayram olsun 1 hafta beslenmemm normale girmez amaaa bir düzenli olsun bakayımmmm ama şu kemik ağrılarından kurtulmak için hemen gitmek istiyorummm hemennn

ay inşallah cnm ya ben de senle aynı seyleri yasamısım inşallah bendede bebiş olur ama allah korusun düşük olmasın ama karnım agrımaya basladı hafiften umudum yoktu tükeniyo gibide

tamam demedim farzet :) ya aslında ben de tam olarak kadın doğum fobisini yenmiş değilim benim dr önce hep karından muayene etti beni alttan için ısrar etmiyor benim de işime geliyor bu son gidişimde bebiş net değildi çünkü 1 hafta erken çağırmıştı kalp atışını duymasaydı alttan bakacaktı duydu gerek kalmadı her seferinde atlatıyorum ama nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum bakalım :)

ay inşallah cnm ya ben de senle aynı seyleri yasamısım inşallah bendede bebiş olur ama allah korusun düşük olmasın ama karnım agrımaya basladı hafiften umudum yoktu tükeniyo gibide

adet olsan da hayırlıs böyleymiş diyelim canım çok fazla kafana takma ben takıyordum mesela bu ay ailevi bi sorun oldu bianda kafa bebeği düşünmeyi bıraktı ve bebiş geldi her şeyde bi hayır var öyle düşünelim :)

Canim kisiden kisiye gore degisir tabi belirtileri ama seninkide bi acaipmis bence bi sor doktora, bende sadece kasik agrisi olurdu cok surmezdi oda

ne yazacağımı bilemedim candy çok olmuştur doğum yapalı o listeden bir de şekeristan da hamile diye biliyorum

Neyse bakalim diger kizlardan haber alabilcekmiyiz bende biraz gecmisi kurcalamaya calisirim, gulsevdamda dogum yapi diye duydum sanki biryerde dogum hikayesine rastladim yada ben yanlis hatirliyorum, selanin dogum yaptigi tarihi bilen varmi

bende 2 dir kaçıyom doktordan gidinceeee alttan muayene dememiştiii bende oo ultrasonu her zamann hazırımmm karındann hop rahatça kurtulyom. hattaa gün olurda hamile olursammm zayıff kalmaya çabalarımki alttan bakmasın kalbini karından duysun isterim ama nereye kadar bu kaçışşşş doğru diyon :)

Canim kisiden kisiye gore degisir tabi belirtileri ama seninkide bi acaipmis bence bi sor doktora, bende sadece kasik agrisi olurdu cok surmezdi oda
BAT ne daha gün var baya 22 ağustosda olam gerek bu akıntı tam yumurtlama gününe dnk geliyorrr ama kemik ağrılarımmmm öldürüyorrr

öle ama ne biliyim benim kafa bi an bile düşünmekten vazgecmiyo ki yani dediğin gibi hayırlısı böle imiş deriz bekleyip görcezz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…