Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

İnşallah canım ya korkuyorum öğrencilerin önünde bulanmaktan bir de benim branş gereği sürekli ayakta ders anlatmam gerekiyor bakalım hayırlısı Allah güç kuvvet versin inşallah... Bir de bu seneki 8. Sınıflara acıyorum yavrular 2. Dönem kimle devam edecek belli değil içim rahat değil ama napim mecbur birileri etkilenecekti bu durumdan kısmet de onlaraymış ... Ben de ilk 3 aydan sonra rahatlarım diyodum tam tersi mi oluyomuş ... Neyse hayırlısı sağlıkla doğsunlar da az biraz skntı çekicez ... Allah kolaylık versin bizlere olmayanlara da nasip etsin inşallah ..,

Amin InsAllah.Yok canm ilk 3 aydan sonra duzeliyosun normalde ama bazen halsizlik uyku hali oluyo. Allah yardimcin olsun ins zorluk cekmezsin. Eylule kadar bolca dinlen tadini cikar tatilinin. Bu arada ne ogretmenisin cnm?

Amin InsAllah.Yok canm ilk 3 aydan sonra duzeliyosun normalde ama bazen halsizlik uyku hali oluyo. Allah yardimcin olsun ins zorluk cekmezsin. Eylule kadar bolca dinlen tadini cikar tatilinin. Bu arada ne ogretmenisin cnm?

Dinleniyorum zaten evi birkaç günde bi topluyorum idare ediyoruz zaten eşim askere gidecek ben de annemlere o zaman daha rahat ederim heralde matematik öğretmeniyim canım bu yüzden bu kadar kaygılıyım yavrular adına :)

inannn bende öyleydimm bir sınıfım harikaydı 6 dan beri alınca aman onları mezun edem öle hamile kalırım bile dediğim olmuştur amaaa tutt idare sen değiştir sınıfımı benden allll nasıl olsa herşeyiii bitirince onlarlaaa o yüzden o kısma takılma derimmmm bacımmm..... bu arada sanırsamm meslektaşız ve belkide branştaş :)

evet öyleymiş branştaş :)
benim adamda askerliği yapmadıı uffff

tüm bacılarımın bayramını kutlarım,

şeker tadında bir bayram geçirmeniz ümidiyleee bacılarım....

Eneeee brandaşımı buldum beni en iyi sen anlarsın :) zaten okulun en şamaroğlanı matematikçiler ama en çok öğrenci düşüneni de matematikçiler :) ben de bu sınıfı 6 dan almıştım ya hayırlısı... bizim sadece bu ayrılık değildi ki evlendiğimizden beri bi ayrı bi birlikte geçti 2 yıl inş askerlik de biterse bundan sonra daha rahatız inş :) darısı başınıza

Beni en iyi sen anlarsın derken öğrenciler konusunda diğer kızlar yanlış anlamayın bu cümlemi :))

elvan randevun bugündü değil mi sonucu yaz buraya merak ediyorum... görüşürüz...

Evet canimmmmm 3 saat sonra heyecanliyimm hayirli haberlerle gelirim ins

kizlar bu arada hepinize iyi bayramlar nice mutlu bayramlara ins

inşallah canım eve gelince hemen yaz inşş pıhtı gitmiştir ... ben de köye gittim geldim az da gezdim arabayla yorulmadım ama kahve leke gelmiş ya korktum dr da yok artarsa izinde inş artmaz ... kahve lekede risk oluyo değil mi? en son gittiğimde dr akıntı kırmızımsı bi hal almadığı müddetçe korkma demişti... bu arada sana da iyi bayramlar... dr dan alacağın güzel haberle daha da güzelleşsin inş ...

Son düzenleme:

Amin ins. Canim endiselenme, bu kahverengi akinti cok kiside olabiliyo demin komsudaydimda onunda 9 ay boyunca hep gelmis kahverengi. Doktor banada eski kan diyor kirmizi olmadikca korkma. Bidahaki randevuna daha cok varsa istersen ara erkene aldir, endiseni anliyorum

Son düzenleme:
Kizlar doktordan geldim simdi pihti kuculmus gibi dedi ama hala var cokta olumsuz konusmadi ben umutluyum Allahin izniyle. Cinsiyet icinde %95 erkek dedi

Kizlar doktordan geldim simdi pihti kuculmus gibi dedi ama hala var cokta olumsuz konusmadi ben umutluyum Allahin izniyle. Cinsiyet icinde %95 erkek dedi

ohh çok şükür canım inşş tamamen biter bundan sonrası sorunsuz olur :) enneeee oğluşun mu geliyor hadi hayırlısı şimdiden eşya alma elvancım cinsiyet tam kesinleşsin öyle al :) ya benim de bi kuzenim var şimdiye kadar söyledikleri hep tuttu bana da erkek diyomuş :) kız doğuyodu içime :) hayırlısı bakalım sağlıklı olsun da gerisi teferruat :)

benim fazla hareket ettiğimde renk hemen koyulaşıyor( aslında fazla hareket denemez bile rutin ev toparlama yüzeysel temizlik yaptığımda) söyledim dr a o da önemsemedi benim de görümce diyodu o akıntılara alış benim hep var diyodu ama işte insan korkuyo ... bakalım eğer ağrım olursa koyu devam ederse giderim inş devam etmez bidahaki randevum ağustosun son haftası...

Canim ben hep erkek gordum ruyamda hatta hamile oldugum ay daha haberim yokken bi erkek cocuk gordum hatta bi isimle anmistim onu ama benim isim hazir bile InsAllah ben gec belli edince herhalde kizdir diye dusunmeye baslamistim kendimi kiz cevabina hazirlamistimki erkekmis hic onemli degil hic farketmez eli ayagi duzgun hayirli saglikli evlat olsun yeterki.

alisveris icin acele etmicem canim 7. Ayi bekleme taraftariyim son anada birakmak istemiyorum rahat rahat gezemem diye cokta erken almak istemiyorum ne olur ne olmaz.

Hic ruya gordunmu canim Rabbim hayirlisini nasip etsin

Haklisin canim nedenini bilemiyosun tedirginlesiyosum acaba biseymi oluyo ama agrisiz ve kahve olunca genelde masum oluyo ins kesilir kesilene kadar istirahat et birak ev batsin gitsin

elvan =) ayy mikilli geliyormus hehe. pihtinin azalmasina mi sevinsem, kücük mikiliye mi sevinsem bilemedim =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…