Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bilmiyorum ki hapında etkisi olabilir ya peki sende oluyomuydu adetim bitiyo ama yine adet belirtilerin var böle olmusmuydu sendede adetim biteli bi hafta oldu hala ha bugün ha yarın olacakmışım gibi his oluyo

canım ben adet bittikten 5 gün sonra adet olmuştum...bu tarz şikayetlerim yoktu..ama sen kist için kullanıyosun belki ondan kaynaklanıyor olabilir..ama ihmal etme sen ya test yap yada bi doktora gözük..geçmiş olsun...

selam kızlar nasılsınz .. ben sızlere bışey sormak ıstyrm benm adetm dundu olmadım owulsyn testi yaptım çift çzgi yıne yaptım evet :) çünkü çok almıştım adet olmadım henuız gogslerım çok şiş arada adet olackmşn gibi samcım var aferdsnz ama gazm var bılmyrm ne bnlr ya

geldim şükür, normal doğum müjdesiyle. çok şükür muayenem iyi geçti, dua eden herkesten allah razı olsun, çooooook kocaman teşekkürler ve kucak dolusu öpücükler

daha dün gibi elvan, msnde çırpındıklarımız, egzersiz anlattıklarımız. paylaştığımız çok olduğu için duygulanmışsındır. :)) sağolasın.

ecrin çok teşekkürler, güzel duaların için. allah senin de gönlündekileri versin.

geçmiş olsunnn dikkat ett minik kuzumaaaa

sağol kuzum. bugün muayenem iyi geçti, normal doğuma da engelim yokmuş. kuşlar gibi hafifledim, inşallah epidural de olmadan kolay bir normal doğum yapacağım. dualarınızla her şeyin yolunda ve kolaylıkla olacağına eminim.

ay msllh bu ne cesaret ins diledgn gbi gecer :) cok sevndm bu guzel haberne

kımsede cevap vermıyo yaaa

herkese merhabaaaa listeye beni de ekler misiniz deneme aşamasında tabi

Gecmiş olsun canım.fazla yorma kendını bebısıne dıkkat et.[/COLOR][/I][/B]

sağol pakize. sana da tekrar geçmiş olsun.

kaç gün geçti canım pardon dün diye yazmışsın bence bir hafta falan bekle tekrar test yap ve doktora git derim. o testler yanlış çıkabiliyormuş ama inşallah hayırlısıyla doğrudur.

Son düzenleme:

durmadan ovulasyon testi yapacağına bir hamilelik testi yapsan daha iyi olacak. sırf belirtiyle yorum yapılamaz ki. gebelik belirtileri ile adet belirtileri aynı. tek kesin belirti adetin kesilmesidir, senin de günün geçmedi henüz. beklemelisin, ne diyelim. bu kadar sinir ve endişe yapma lütfen. neden korkuyorsun ki gebelik testinden bu kadar? emin olmak istiyorsan aile hekimine gidip kan testi yaptır o daha garanti sonuç verir. hakkında hayırlısı olsun. hayal kırıklığına uğrarım diye kendini kasma bu kadar.

benim hiçbir zaman 1 gün değişmezken bu ay 3 gün falan gecikti. umutlanmışım yok yere doktora falan da gittim kan testi yaptırdım ama malesef kısmet değilmiş olur Allahın izniyle üzülecek birşey yok

herkese merhabaaaa listeye beni de ekler misiniz deneme aşamasında tabi
beklenen adet tarihinle deneme suresini yazarsan eklerm. hosgeldn aramiza. Hakkinda hayirlisi olsn ins

tatlim sana hepmz gebelik testi yapmani soyldik sen yapmamakta israrlisn. belirtilerle yorumlanacak bir konu dglki. ins hamilesndr, byle belirszlk icnde kalmaktansa gebelik testi yapipta rahatlasan daha iyi dglmi

canım bu kadar dert etme gebelik testi yapsan en doğru cevabı bizden çok o verir belirtiler herkeste farklı olabiliyor,mesela ben adet gecikmesi dışında hiçbir belirti yaşamadım en başında, test yaparak öğrendim sonucu sen de bekleme uygula hemen

ii geceler kızlar hatırlarmısınız bilmiyorum geçen hafta hamile olduğumu ve eşimle birlikte olamadığımı yazmıştım
eskisi gibi vaji oldum die çok korkmuştum bir hafta denemeye cesaret edemedi ama bu akşam denedik çok şükür bi sıkıntı yokmuş.
sizinle paylaşmak istedim:))

canım çok sevindim. gözünaydın hadi...

ark katılıyorum neden bı gebelık testı yapmıyosun olmadı bı dr git kan tahlılı yaptır

gozun aydin canim bosuna stres yapmissn

kızlar meraba bgn malesf regl oldum ya o kdr hayalm vardı kısmet işte bişy deymem ama sızlere bışey sormk ıstyrm bugun hasta oldum ve ınttrnet yumurtala gunum hespladm 10 una gelıyo bundan önce ilşkde bulunayımmı yoksa 10ve 10 undan sonramı gırmelym bilglndrrsnz sevınrm kızlar.

yumurtlamadan önce bir akıntı gelıyor sende takıp edebılırsın o akıntı yumurtlamanın yakıonda oalcagına ısaret...Ayrıca o akıntı spermlerın daha uzun sure yasamalrı ıcın saglıklı ortam yaratıyor sen yumurtlamadan once ıkı gunde bır ılskıye gır spermin yasama omru 3 ila 5 gün arası yumurtladıgın an spermın yakalama sansı var...Yumurtladıktan sonra ise yumurtanın ömrü sadece 12-24 saat o yüzden sansın yumurtlamadan sonra daha az

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…