Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım çok tşkkr edrm bılgılndrdgn ıçın çok sagolll

ovulasyon testi mi yapıyosun her ay ?? kaçmamıştır belki sen tembellik yapma çalışş...:))

bilgili hatunlar şimdi beni bir aYDINLATIR MISINIZ?

ilişkiden sonraki süreç nasıl ?yani döllenme kaç gün içinde oluyor? HCG ne zaman artmaya baslıyor ?

zealea nerden bılıosun kacırdıgını regl mi oldun ?

canım bildiğim kadarıyla reglin hemen hemen 14. günü yumurta çatlıyor. kişiden kişiye göre değişiyor. ovulasyon testi kullan derim ben. gerçi o testler bende işe yaramıyor. pkolu olduğum için hep pozitif gösteriyor. lh hormonum hep yüksek yani benim. ama normal şartlarda çok yardımcı oluyor.

döllenme oluşursa 10 gün sonra döllenen yumurta rahme yerleşiyor. 10 günden sonra idrarda hcg salgılanmaya başlıyor.

askerlerimiz döndü. gezdiğimiz topikler değişti.

Son düzenleme:

döllenme yumurta ve sperm bulustugu an oluyor, yani yumurta tüpteyken zigot oluyor hihi. hücreler bölüne bölüne tingir mingir rahime iniyor, yerlesme genelde 6 ile 12. gün arasinda olur. yerlesmeden sonra hcg yükselise gecer.

regli olmadim, atesim yüksek cikti sabah. yumurtlamisim yani dün. 0.6 derece yükselmis vucut isim =(. ondan önceki günleri pas gecmistik. hic belirtim de olmadi normalde akinti gelirdi, agrim olurdu.

ovulasyon testi mi yapıyosun her ay ?? kaçmamıştır belki sen tembellik yapma çalışş...:))

nasil kacirirsn kiz test kullandinmi eminmsn kacirdgna, hos artk test kullanmadanda anliyosndur

2 aydir sadece belirtileri gördügüm zaman kullandim testi. ilk testte bingo! ama bu ay hic belirtim olmadi. koca da tirsar oldu benden, ay anlatayim size de cok komik. simdi hep böyle okuyordum kegel yapmak iyi, iste erkeklerin hosuna gider falan diye. ay yalanmis yani o, benimki korktu, rolleri degistik cok fena. acitican canimi diye kacti benden. cosmopolitan dergisini esefle kiniyorum, bir ayima mal oldu. yani son günlerde de silkelenmedim hic.

ben de bu ay başladım çalışmaya, ama benim 3 ayım var ve bu süreçte eşimle ara sıra görüşücez bilmiyorum olur mu :) hayırlısı ...

Yumurtladıktan sonra o yumurta bi işe yaramıyor mu öncesinde mi ilişki olması gerekiyor şimdi ilişki oluyo ve spermler içerde canlı kalıyo sonra yumurta çatlıyo ve o canlı kalan uyanık spoşun biri kapıyo güzelim yumurtayı.. Bu şekil mi yani .. Tü bana bi de sayısalcıyım hiçbir şey bilmiyorum haaa

ben de bu ay başladım çalışmaya, ama benim 3 ayım var ve bu süreçte eşimle ara sıra görüşücez bilmiyorum olur mu :) hayırlısı ...

zealea sen ne komik kızsın ya son iletiyi senin yazdgını gorunce heyecanla acıyorum yine ne yazdı ki diye çok güzel bir anlatımın var komik kadın seni

zealeya guluyordum kı baktım asagıdakı yazınnda eksk kalır baslıgı yok ilan

ilanda ettin hadi git silkelen şimdi iyi silkelenmelerr

yumurtladıktan sonra dayumurta 12-24 saat canlı kalıyo yumurtlamadan sonra da şansın var yani ama tutturmak önemli

Bence de yalan ben de denedim yapma öyle dedi bozuldum :))

:) :) içimde kalmasın kızlara da haber edeyim dedim :) dualarınızı bekliyorum:) senin koca geldi mi askerden sen de başlamış gibisin başladıysanız ilana vermen gerekiyor :)

nedir bu eşinizi istemediği bozudlugu sey cok merak ettım bende teklıf edıyım esıme birimiz hepimiz hepimiz birimiz için...Unutma silkelenenler silkeleyenleri asla unutmazlar kocam geldi bu ay kacırdık sanırm biz de bide tasıncaz zaten artık ıns ılerleyen aylar İlan vermeden silkelenemiyor muyum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…