Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

olsun yumurta 24 saate kadar canli bekliyo, bellimi olur sansini dene bence.

ben de bu ay başladım çalışmaya, ama benim 3 ayım var ve bu süreçte eşimle ara sıra görüşücez bilmiyorum olur mu :) hayırlısı ...

oh hadi bakalm,Rabbim hayirlisiyla nasip etsn ins listeye terfi edyrm ozaman cok kisa zamanda gelsn bebisin ins

bellimi olur,yumurtaninda kisada olsa bi omru var, dunya surprizlerle dolu :)

tatlim hakkinda hayirlisi olsn, bence ovulasyn testi kullan. her kadinda degsr yumurtlama zamani.
geri kalan herseyi yazms zatn zealea. ins cok bekletmeden hayirlisyla gelr bebegn

ovulasyonu ben sevmıyorum ya bı kez aldım 5 lı olandan silik cıktı ıkı gun sonra cızgı dahada belırdı sonra s.dısına cıktım ıkı uc gun yapmadım dondugumde yapmıstım daha da sılk cıkmıstı herlde dedım s.dısındayken oldu yumurtlama ...

sonra bırınden duymustum bu topıkte sanırm ovulasyon testlerınede cıok takılmamak gerekıyormus bende takıntılyım zaten saplntı olur bende 50 tane alır yaparımg erek yok zaten ev mev tasıcaz kuzm sonra hayırlısyla bakarım artık onun bi saatı vaktı vart bız en dersek dıyelım

digital olani daha kullanisli aslnda poz olunca gulen yuz cikiyo ama braz tuzlu. bencede akisina birak, rahat olan bi insan ble ovulasyon testleriyle stres yapyo, dedgn gbi vakti var, akintidanda takip edeblrsn brz. hayrlisi :)

canım cok guzel haberler vermıssın cok cok sevındım sen bıtanesın oyuzden ALLAH gonlune gore versın ınsaallah bu konuda. normal dogum haberıne de ozellıkle cok sevındım hersey yolunda gıdecek ve kızın sag salım dogacak ınsaallah

dualarımla, sevgılerımle

İlan Vermeyen de oldu canım kabul ettik onları da :) yeterki bebiş olsun :) ilişki esnasında kegel yapmaya çalıştım eşim yapma deyince ona bozuldum :) yapma yani hoşuna gitmiyo erkeklerin iyi hadi gözün Aydın benimki de Ağustos'ta gidiyo 1 yıl bari olursa bebeğimle geçireyim diyorum plan yapmıyorum hayırlısı olun olursa sevinirim olmazsa hayırlısı böyleymiş derim .. Ben silkeleme işine daha girmedim bu ay olmazsa ben de o işe girişicem :)

Elvan'ım batım 17 Haziran ilk ayımızzz :) hayırlısı bismillah deyip yaz olur mu

Son düzenleme:

çok teşekkür ederiiiiiiiiim!!! unutmaman ve dua etmen çok değerli benim için. inşallah dediğin gibi olur, kolaycacık doğurup burda ballandıra ballandıra anlatırım sen de habersiz bırakma, arada uğra, napıyon nasılsın haber ver.

Konuyu gorunce ilgimi cekti, daha onceki sayfalara gitmek zaman alicagi icin ( zamanim kisitli) sormak istedim, nasil yeniliyor bu hastalik? Doktora gitmek sart mi? kendi kendine gecer mi ?

etmezmıyım canım, oyle rahat oyle rahat bır dogumun olsun kı gulerek anlat ınsaallah hepımıze. senı sevdıgımı bılırsın oyuzden canı gonulde dua ettıgımı bıl. mayıs ortasına kadar benım ısler asırı yogundu, cok gec saatlere kadar calısıyordum dıyetten de kopmus gıbı bır duzneım olmustu hareketsızlık falan derken verdıgım 8 kılonun 3 kılosunu da almıstım ama ıkı haftadır ısı sıkı tutuyorum elektrıklı ısıtıcı aldım yemegımı ısteyken ısıtıp yıyorum. eve gelsem 8 bucugu bulabılıyor. suyumu 4-5 ltye bıle cıkardım aksam 8 de baslayan bır kurs basladı sans yuzume guldu ve bu sayede guzel spor yapabılıyorum bır saat. gıdıp gelırken de yuruyorum 1,5 saat yaklasık. tam gaz gıdıyorum bakalım ınsaallah. ben de haberler boyle canım.

kızın, benım burcumdan olacakkkkkkkkk belkı de erken dogarsa aynı gun olur 12 hazıran benım :)))))))))

neden sessizleştik kızlar hadi benm nickimden kaynaklı sizin neyiniz var :) anlatın ne var ne yok..

ben de girmiyordum uzun süredir hakkaten sessizleşmiş topic, inşaallah burası boş kalmaz... ben daha iyiyim çok şükür, ilk adeti atlattım bir sonraki adetten sonra korunmayı bırakıyoruz Allah ın izniyle :) sen nasılsın

canım çok az kalmış doğumuna inşaallah kolay bir doğum gerçekleştirir ve kızıcığını sağ salim alırsın kucağına.

nasılsınız uzun zamandır topıgı okuyorum ama yazmıyorum
sessızcekımce bebek calısmalarına baslıyomussun hayırılısı olsun canım ıns cok bekletmeden gelır:)
elvan sen nasılsın herşey yolunda mı?
sela gerı sayım başlamış:)saglıkla kucagına almak nasıp olsun ınşş
ve topıgın neşesı zealaaaa senın yazılarını sureklı takip edıyorum anlatışın o kdar güzel ki:)sen harika birisin:)hep gulumseyerek okuyorum yazdıklarını:)sen ölüyü bile güldürürsün:)
yaramazpisi sen nasılsın canım hayat nasıl gıdıyor?

güzel haberlerine sevindim. ben de senin burçtanım, bebişim de hep o burçtan olsun istedim eşim istemese de :)))) 12 haziran doğarsa senle günü de aynı olur, hadi hayırlısı bakalım. sağolasın dualar için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…