Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

sağol elvancım. doğum yaklaştığı için pek giremiyorum. bugün girdim kaldığım yerden okudum. karnım kocaman, laptopu dizlerime koyunca klavyeye zor yetişiyorum :KK1: bir de annem geldi bana bakmak için, doğum iznine de erken ayrıldım, işe giderken düştüm çünkü. yeter bu kadar çalışmak dedim. bişe olmadı şükür ama korkudan baya ağladım, dizlerim soyuldu sadece, çocuklar gibi ağladım işte korktuğumdan :KK1: 2 haftadır evdeyim, cumartesi çatı kontrolüm olacak, biraz heyecanlı ve gerginim. o kontrole göre normal doğum yapabilir miyim belli olacak. dua edin her şey yolunda gitsin, muayenem kolay geçsin. :KK16: normal doğuma da engelim olmasın.

doğum olursa zealea size haber verecektir. ben doğuma kadar sık olmasa da arada uğramaya çalışırım. görüşmek üzere. :KK54:

geçmiş olsunnn dikkat ett minik kuzumaaaa:KK16::KK16:

kızlar ben bugun dr. gidicektım tabıkı işyerınden ızın alamadım yarına kaldı ya yıne of bugun adet gunum bakalım henuz olmadım ya ınşl bebişim vardır ya yumurtalama testi hala pozitf bılmıyorum ne kdr dogru tabıı

kızlar ben bugun dr. gidicektım tabıkı işyerınden ızın alamadım yarına kaldı ya yıne of bugun adet gunum bakalım henuz olmadım ya ınşl bebişim vardır ya yumurtalama testi hala pozitf bılmıyorum ne kdr dogru tabıı

canım sen gebelik testi yapsana önce, ama büyük ihtimal var bebiş:)) hayırlı haberlerle dön inş

merhaba korkakcım.sen daha yeni sayılırsın yenenler içinde.inşallah bebişin vardır.belirtilerin neler peki:KK34:

[/RIGHT

arkadaşlar dün bir kanama geçirdim.ilçede oturuyorum ve merkeze ambulansla gönderildim.çokkk korktum.buradaki doktorda arkadaşıma belki de hastaneye varmadan bebek düşer demiş..bu arada eşim yanımda yok.neyse bebğim sapasağlam çok şükürr.sadece yorgunluktan ve stresten kanama olmuş dedi rahim ağzında(eşim şırnakta 1 haftalığına gtti sınıf öğr yim tüm gün ayaktayımm)1 hafta rapor verdi.yürüyüş bile yapma dedi..hava almaya çık uzun süre yürüyüş yapma dedi.dualrınıza ihtiyacım var.dün gördümm okadar hareketliiydiki.inşallah bişey olmazz.hem benimkine hemde başkalarınınkine.Allahım hiç kimseyi böyle birşeyle sınamasın. kaybetmedim ama korkusu bile yettii.​

hiii :18::18: cok gecmis olsun. simsiki tutunsun minik bezelye annesine. :nazar::nazar:

canım sen gebelik testi yapsana önce, ama büyük ihtimal var bebiş:)) hayırlı haberlerle dön inş

ayy canım benım ya agındn bal damlıyooo yahuuu bugun adet gnm çift çizği yıne var yumtlama testmde ya bılemyrm gebelık testı yapım morlm bozlmasndan korkyrm :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

merhaba korkakcım.sen daha yeni sayılırsın yenenler içinde.inşallah bebişin vardır.belirtilerin neler peki:KK34:

canım benım belirtm fazla yok ama şunları anltym 2 haftadr bacaklrım çok agrıyoo gögslerm şiş ucundakı halka buyumş bıraz ama acı yok kasklrım arad adet olcakmşm gıbı sancı verıyo bu kdr cnm:KK43:

canım benım belirtm fazla yok ama şunları anltym 2 haftadr bacaklrım çok agrıyoo gögslerm şiş ucundakı halka buyumş bıraz ama acı yok kasklrım arad adet olcakmşm gıbı sancı verıyo bu kdr cnm:KK43:

Korkma bence bi gebelik testi yapmalisin :) Yumurtlama testininde regline yakin iki seferdir çift çizgi çikmasi bi tesdadüf olamaz gibime geliyor :) hakkinda hayirlsi :)

evet korkakk bır test yapmalısın ayrıca o cumleyı hıc sevmedım hayal kırıklıgına ugramktn nıye korkuyorsun olmayadabılır evet daha yenı yenmıssın ılk denemede hemen hayal kırıklıgı olarak mı adlandırıcaksın lütfen böyle düşünme hakkında hayırlısı ne zaman hayırlıysa o zaman saglıklı bır evlat gelsın...Hadi bakalım yeni hamileler gelsin hareketlensin surası ya :KK70:Elvancım senden beklıyoruz bıseyler ?????????????:KK16::KK16:

Korkma bence bi gebelik testi yapmalisin :) Yumurtlama testininde regline yakin iki seferdir çift çizgi çikmasi bi tesdadüf olamaz gibime geliyor :) hakkinda hayirlsi :)

ınşl vrdr cnm ya kımısıde adete yakın çift çizgi çıkar dıyo

evet korkakk bır test yapmalısın ayrıca o cumleyı hıc sevmedım hayal kırıklıgına ugramktn nıye korkuyorsun olmayadabılır evet daha yenı yenmıssın ılk denemede hemen hayal kırıklıgı olarak mı adlandırıcaksın lütfen böyle düşünme hakkında hayırlısı ne zaman hayırlıysa o zaman saglıklı bır evlat gelsın...Hadi bakalım yeni hamileler gelsin hareketlensin surası ya :KK70:Elvancım senden beklıyoruz bıseyler ?????????????:KK16::KK16:

haklısn bebeğim ınş vrdr kımısı dyrkı adete yakın ymrtalam testı çift çzgi gösterır

ınşl vrdr cnm ya kımısıde adete yakın çift çizgi çıkar dıyo

lh ve hcg hormonu ikiz. biri sapka takmis. aradaki fark o. ovulasyon testi regliye dogru pozitifse hcgyi tespit etmis olabilir. ayirt edemiyor cünkü, bu sapkali ahmet mi, mehmet mi diye =))

lh ve hcg hormonu ikiz. biri sapka takmis. aradaki fark o. ovulasyon testi regliye dogru pozitifse hcgyi tespit etmis olabilir. ayirt edemiyor cünkü, bu sapkali ahmet mi, mehmet mi diye =))

ayyy ne güldummmmmmmmmmmmmmmmm ya :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: olblr dysn yanı ttlım

Tebrik ederim, saglikla kucaklamarsin ins..[/QUOTE]

teşekkür ederim canım allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin

[/RIGHT

arkadaşlar dün bir kanama geçirdim.ilçede oturuyorum ve merkeze ambulansla gönderildim.çokkk korktum.buradaki doktorda arkadaşıma belki de hastaneye varmadan bebek düşer demiş..bu arada eşim yanımda yok.neyse bebğim sapasağlam çok şükürr.sadece yorgunluktan ve stresten kanama olmuş dedi rahim ağzında(eşim şırnakta 1 haftalığına gtti sınıf öğr yim tüm gün ayaktayımm)1 hafta rapor verdi.yürüyüş bile yapma dedi..hava almaya çık uzun süre yürüyüş yapma dedi.dualrınıza ihtiyacım var.dün gördümm okadar hareketliiydiki.inşallah bişey olmazz.hem benimkine hemde başkalarınınkine.Allahım hiç kimseyi böyle birşeyle sınamasın. kaybetmedim ama korkusu bile yettii.​

canım görünce çok üzüldüm ya allah birdaha yaşatmasın ne sana nede hiçkimseye dikkat et kendine canım geçmiş olsun​

geçmiş olsun, bol bol uzan. dilerim başka kanama yaşamazsın. ben de o korkuyu biliyorum, benim kanamam dışarı gelmemişti içerde olmuştu. kürtaj gündeme gelmişti. şükür hala birlikteyiz, kavuşmamıza az kaldı inşallah. ben hep pozitif düşündüm o süreçte, bebek benle kalacak biliyorum dedim. sen de üzülüp endişe etmek yerine hep onla kavuşacağın anı düşün. pozitif ol. tekrar geçmiş olsun. :KK49::nazar:

Gecmiş olsun canım.fazla yorma kendını bebısıne dıkkat et.[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

çok geçmis olsun.. dikkat et, bukadar yorma kendini.. o aciyi çok iyi bilirim, zor bi acidir.. Yüce Rabbim kimselere yasatmasin ins..
Annende gelmis, Allah razi olsun kendisinden, çokça dinlenmeye bak.. Gerekirse isinden bi süreligine izin al. Dünyada nasibi varsa hiçbisey gelmesini engelleyemez. stres yapma rahat ol.. dikkat et yigenimzede kendinede :KK16:

cnm geçmiş olsun sıkma canını hamile değilim ama senin korkunu azda olsa anlayabiliyorum allahım bebeişini ayırmasın senden bak bişeyin yokmuş bol bol dinlen oturarark anlat öğrencilerine dersini napalım

canımm çok çok geçmiş olsunnn.....dikkat et kendine yorma kendini inşallah bu ilk ve son korkun olsun Rabbim bidaha yaşatmasın ...

canım görünce çok üzüldüm ya allah birdaha yaşatmasın ne sana nede hiçkimseye dikkat et kendine canım geçmiş olsun

arkadaşlar herkese tek tek çokkkçokkk teşekkür ederimm.evde de yalnızdım o sırada.Allah'ım hiç kimseye öyle bir acı yaşatmasın inşallahhh.Tabii hiç bir hamileyi hiçbir anneyi bebeğiyle yalnız bırakmasınn.eşim 1 haftalığına kursa gitmişti..ağladımm hemde çokk ağladım hem bebeğime hemde yalnızlğıma anneme 12-14 saat kayınvalideme 7-8 saat uzaktayım.Allah'ıma şükürki dostlarım varr.herkese teşekkür edrim..

InsAllah canim ya!! Rabbim gonlumuzdekini hakkimzda hayirli, hakkimizda hayirli olanida gonlumuze razi eylesin, hep byle dua edyrm. ins topigmz bu mubarek 3aylarda yeni yeni hamislerle kaynasn. sen napysn esin dndumu?

Son düzenleme:
kızlar bildiğiniz üere kistten dolayı kontrol hapı kullanıyorum normalde 6 gün olmam gerekn adet bu ay 4 gün oldu bu 2.kutu hapım bide bazen sağ kasıgımda bazende sol kasıgımda ara ara ağrılar giriyor yemek yediğim hallde bazen midem bulanıyo aceba hamile kalma sansım varmıdırı hap kullanırken yada üstüne görme yazdım gecen ama sanırım basına gelen olmadı kimse yazmadı

canımm öncelikle seni heveslendirmek istemediğimi yazmak isterimm:))ama şunu da söylimmm doğum kontrol haplarının ilk aylarda koruma sağlamadığını söylemem gerekio..nerden biliyorum???hemen anlatıyım şöylekii;ben ilk adet düzensizliği için doktora gittim ve bana doğum kontrol hapı verdi ve dediki sakın buna güvenme hamile kalabilirsin korunacaksınız dedi bu şekilde hamile kalabileceğin için çocuğada zarar verir dedii...haberin olsun yani dikkatli ol:))

canımm öncelikle seni heveslendirmek istemediğimi yazmak isterimm:))ama şunu da söylimmm doğum kontrol haplarının ilk aylarda koruma sağlamadığını söylemem gerekio..nerden biliyorum???hemen anlatıyım şöylekii;ben ilk adet düzensizliği için doktora gittim ve bana doğum kontrol hapı verdi ve dediki sakın buna güvenme hamile kalabilirsin korunacaksınız dedi bu şekilde hamile kalabileceğin için çocuğada zarar verir dedii...haberin olsun yani dikkatli ol:))

bilmiyorum ki hapında etkisi olabilir ya peki sende oluyomuydu adetim bitiyo ama yine adet belirtilerin var böle olmusmuydu sendede adetim biteli bi hafta oldu hala ha bugün ha yarın olacakmışım gibi his oluyo

X