Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

iste kalitelimi bilemiyorumki, hic duzenli degil adetlerm dusuklerden once hep 14. gun yumurtlama olurdu ama dusukten snra 21., 11., 18. hep degisiyo, bgnde iki kez yumurtlama akntisi yakaladm iki gunde birmi denesem bikac gun pes pesemi bilemedim

Son düzenleme:

canim orasi hic belli olmaz, belki sen daha once hamile kalacaksin kucaklicaksin, yeterki hayiri saglikli olsn bebislerimiz.. bize sabirla beklemek duser ins Rabbim en kisa zamanda isteyen herkese hayirlisiyla nasp eder

Son düzenleme:
iste kalitelimi bilemiyorumki, hic duzenli degil adetlerm dusuklerden once hep 14. gun yumurtlama olurdu ama dusukten snra 21., 11., 18. hep degisiyo, bgnde iki kez yumurtlama akntisi yakaladm iki gunde birmi denesem bikac gun pes pesemi bilemedim

canım netten alıntıyla yazıyorum kopyalanmıyor..aynen aktarıyorum
vajinada artan ıslaklık hissedilince cinsel ilişkiye başlanır.ince kıvamlı,uzayan,berrak görüntülü akıntıdan sonraki 4 gün gebe kalma için en önemli günlerdir ve bu günler hamile kalma günleri veya yumurtlama günleri olarak adlandırılır..

umarım yakalarız :))

iste bu akintiya guvenemiyorm ben cnku gecenlerde cok alakasiz bi zamanda oldu test yaptm ve yumurtlama yoktu. bu ayda soz verdm kendime akisina birakicam test kullanmicam diye bNce en ideali 2 gunde bir doktorlarda oyle tavsiye ediyormus. ins tutunur bebislerimiz yumoslara skica, busefer birakmazlar bizi ins Allahin izniyle

önceliklee hepinize selamlarrr bacılarım... mayıs ayında doğumu olucaklara ve uzun süredir görüşemediğimden dolayı doğum eden bacılarıma kocaman sevgiler ,allahım hayırlı doğumlar ve hayırlı evlatlar ede....
hamile olan bacılarımadaaa rabbim hayırlısı ile bebişlerini kucaklarına almayı nasip eyleye...

geçmiş olsun. ben de ballı limonlu ıhlamur içtim bol bol. ilaç kullanmadan atlattım. senin içtiğin de iyi gelir, boğazın çok yanıyorsa karabiber de atabilirsin o içtiğin suya. boğaz yangısını alıyor. ıhlamurun zararı yok, boğazını yumuşatmak için içebilirsin.

hap kullanırken hamile kalmaya çalışma bence. azcık sabretsen daha iyi :) zaten hamile kalman uzak bir ihtimal hap kullanırken ama yine de hormon içerken hamile kalmasan iyi olur.

kızlar cok saolunn. en son care dr aradım dun mınoset verdı onu ıcıyorum bakalım bugun bıraz daha ıyıyımmmm

yillarca hidirellezde +18 seyler cizdim , gecen sene zafer sarhoslugundan hidirelleze cikmamistim, daha ne isterdim ki... en cok istedigim olmustu. velhasil zaman gösterdi ki istenecek daha cok sey var, ya da zealea nankör ve tatminsiz
, cizimim de öyle beter ki, +18 yillarca anlasilmadi, insallah 'i cizebilmisimdir. sonra yav bencil olmayim dedim, listedeki nickleri yazip özetle kendini pozitif gebelik testi sanan bir zimbirti cizdim. dijital olanindan, cift cizgili olan ovulasyonla karisir falan risk almamak lazim.

Son düzenleme:

beni yazdın mı zealea

bende kagıda cızıp yazıp gulun dıbıne soktyum gomer gıbı topraga..komsular gorduyse gece camdan falan kız kafayı yedı esı askerden doneydı ıyıydı demıslerdır

arkadaşlar bugünn öğlenn sandalyeden düştümm.kan falan gelmedi ama hafif bi kahverengi bi akıntı geldi gerçi geçen perşembe de gelmişti ve progestan kullanıyorum dünden beri..ama çokk korkuyorum bişey olurmu diyeee..gerçi hiçbiryerim acımadı çok yavaşça düştümm hatta nasıl düştüğümü bile anlamadım

merhabalar nasılsınız?uzun zaman oldu foruma giremiyordum doğru düzgün.son 2 ay içinde hamiş olan veya doğum yapan oldu mu?umarım herkes iyidir çok özlemişim burayı:)

hehe listede yoktun ama seni ve sessizceyi yazdim

büyüksünn canımmm çok sevindim çünkü o kadar sen hatırlattın ben de annemleri filan aradım akşam çizin dileklerinizi diye sonra unuttum gece bugün çok üzülmüştüm yaa hatta demiştim ki demekki bu sene de bebek nasip değilmiş ( o kadar odaklanmışım hıdrelleze ) ama şimdi çok mutlu oldummm yaaa inşş dileklerin hayırlısıyla kabul olurrrr ve hepimizin sağlıklı hayırlı evlatları olurrrr

beni beni yazdinmi listede adim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…