Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

savulun! karsinizda silkelenmis zealea var.
ama korktugum basima geldi yav. biz kikir kikir güldük, ahahah ay cok komikti. kahkahaya da bilimsel yaklasiyorum. ters kegeldir
terapi gibi ama bilegim morardi yav. biraz da fiskiye durumlari oldu, olmadi degil. mum durusu pozisyonunda silkelendim, ayran gibi calkalandim, gel ulen bebek. düstügümüz hallere bak. shake it shake it

Sana inanamiyorum!!!!!!!! Senin bunu yaptirdigina inanamiyorum Tam çikiyordum kahkahalara bogdun beni, kiz nasil silkelettinki sakarlik yasamissiniz geçmismi olsun desem ne desem bilemedim Hadi bakalim, çok nazlandi bu bebisler, silkelenmeyi beklemislerdir Ins Bu 'naziklige' dayanamayacaklar bence, bu ay gelecekler bileginin morarmasina deger ins Allahin izniyle.

Hayır canlandırdım;

Çocuk :Anne ben nasıl oldum?

Anne :Bir bahar gecesi yavrum,bana yine beni silkeliyor..bla bla bla

benıde eklermsnz cnm

bir nevi kamu hizmeti benimki elvanim. kendimi feda ettim yani
valla sakarliktan ziyade anatomik gercekler. ince kemikliyim, e koca da benden 25 kilo fazla ve dün de kürek antremanindan gelmisti, o gazla beni kürek mi sandi napti... bol sporlu bir günün ardindan bir de agirlik calisti garibim. he bir de maca cikti tabi .

canımm gözünaydınn...inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi benimde son adetim 6 marttı.ama benim 8 hafta bitti canımm

Kızlar öncelikle hepinize teşekkür ederim. Rabbim sizlerede göstersin en yakın ve hayırlı bir zamanda.

Silkelenmek çok işe yarıyo eşim silkeliyodu gülüyoduk bol bol eğlenceli tavsiye ederim

Pakize canım, kalp atışlarını duydun mu sen ?

silkelet demeyi unutmuşsun elvan. ay gebercem gülmekten, çok komik ya. bundan sonra silkelenme lafını duyunca kıkır kıkır gülcem sanırsam.

beyin anladı mı bari silkelemek kelimesini :) ne tepki verdi çok merak ediyorum. shake it up şekerimmm :) allam olayın resmi şarkısı da erovizyon şarkısı iyi mi

silkelet demeyi unutmuşsun elvan. ay gebercem gülmekten, çok komik ya. bundan sonra silkelenme lafını duyunca kıkır kıkır gülcem sanırsam.

Hahahah aklima gelmedi degil!! ama kizcagiz yeni gelmis ne diyo bu manyak demesin, kacar gider diye yazmadim

Tebrikler :) Ins hayirli zamanda bebeginede kavusursun :) Bu gecikmeler iyi haberdir ins Hakkinda hayirlisi :)
Topigin ilk sayfasindaki listeye eklenmek istersen söylersin.

benide eklersen sevinirim. umarım yakın zamanda güzel haberler veririm:)

gunaydınn kızlarrr bn bu sabah bogaz agrıssı burun tıkaıklııyla kakltım grıp oluyorum gıbı bıseyyy ılacta alamıyorumm ne ypabılırım yardım edınnn ballı lımonlu ılık su ıcıyorum amaaa bı zararı yoktur ınsallhhhh

Geçmiş olsun canım sen annene ve aile büyüklerine de sor ama ıhlamurun zararı yok diye biliyorum

Kızlar bildiğiniz gibi doktor bana doğum kontrol hapı yazdı hem bebek isteyip hem hapı kullanmak oldukca zor bi duygu ama rabbim dert verip dertman aratmasın inşallah biz yine içe boş... Yapıyoruz azda silkeliyorum kendi kendimi Bide eşime silkeletcem Yinede bebek olma sansı olurmu aceba :26::26::26:

canım biz candy ile aynı zamanda yendik hem de aynı zamanda hamile kaldık tabi benmki mutsuz son... onunki de ocak sonu şubat başı gibiydi sanırım doğumu ama sonuç nasıl hiç bilmiyorum hiç görüşmedim..
canım önce tahlillerini yaptır gebelik öncesi tahliller bir de muayene olmanı tavsiye ederim tebrikler bu arada aramıza hoşgeldin...

utandim, dalginlik farketmemisim degistirdim simdi
Sessizce 12 mayis yazmis, geçenlerde sordugumda, bende hiç düsünmeden yazmisim
öyle m,i yazmışımmmm ben de dalgınım buara kusruma bakmayın canlar.. :)

heyytt beeee kahraman gibi geldin :) bakalım bekliyoruz sabırsızlıkla sonucu :) o kadar kafada canlandıra canlandıra deneyen arkadaşların da yardımlarıyla yöntemi tam anlamıyla öğrendik ben de çalışma yaparsam ilk çalışmada silkelenecem koydum kafaya :) hem eşler de spor yapmış oluyo fena mı :)

hazal kısss sen kendini nasıl silkeliyosunn :):)

Hayır canlandırdım;

Çocuk :Anne ben nasıl oldum?

Anne :Bir bahar gecesi yavrum,bana yine beni silkeliyor..bla bla bla

Ahahahha
Cocuk; Nasil yani babam seni silkelerkenmi ben oldum
Silkeleyince bebek mi oluyoki

ahahha ordan oraya savruldun zaar, koptum ya Bence sen bidaha silkeletme ne malum bidahakine sag çikasin

benide eklersen sevinirim. umarım yakın zamanda güzel haberler veririm:)

Ekledim, beklenen adet tarihini, deneme sürenizi bildirirmisin.
Hamilelik öncesi kontrollerini yaptirdinmi?
Hakkinda hayirlisi Ins en hayirli zamanda hamile kalirsin. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…