Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

gunaydınn kızlarrr bn bu sabah bogaz agrıssı burun tıkaıklııyla kakltım grıp oluyorum gıbı bıseyyy ılacta alamıyorumm ne ypabılırım yardım edınnn ballı lımonlu ılık su ıcıyorum amaaa bı zararı yoktur ınsallhhhh

Günaydin canim geçmis olsun, doktoruna sor bence, ne olur ne olmaz.. Allah sifa versin

Kızlar bildiğiniz gibi doktor bana doğum kontrol hapı yazdı hem bebek isteyip hem hapı kullanmak oldukca zor bi duygu ama rabbim dert verip dertman aratmasın inşallah biz yine içe boş... Yapıyoruz azda silkeliyorum kendi kendimi :KK1::KK1::KK1::KK1: Bide eşime silkeletcem :KK1::KK1: Yinede bebek olma sansı olurmu aceba :26::26::26:

Canim seni çok iyi anliyorum, banada düsüklerden sonra bekle dedigi zaman okadr zorduki beklemek.. Ama dedigin gibi, Rabbim dermansiz dert vermesin InsAllah..
Ben suna inaniyorum gerçekten, olacagi varsa hertürlü olur, annem kiz kardesime hamile kaldiginda haberi yoktu ve dogum kontrol hapina bi süre devam etti bilmiyorya, daha sonradan ögrendi ve birakti, çok korktular bisey olur bebege diye, öyleya dogum kontrol hapinin bi etkisi olmus olabilir diye.. Ama saglikliydi Allaha sükür..
Yinede sen biraz daha bekle sonra basla çalismalara yani silkeletmelere :KK1::KK1:

canım biz candy ile aynı zamanda yendik hem de aynı zamanda hamile kaldık tabi benmki mutsuz son... onunki de ocak sonu şubat başı gibiydi sanırım doğumu ama sonuç nasıl hiç bilmiyorum hiç görüşmedim..
canım önce tahlillerini yaptır gebelik öncesi tahliller bir de muayene olmanı tavsiye ederim tebrikler bu arada aramıza hoşgeldin...

öyle m,i yazmışımmmm ben de dalgınım buara kusruma bakmayın canlar.. :)

heyytt beeee kahraman gibi geldin :) bakalım bekliyoruz sabırsızlıkla sonucu :) o kadar kafada canlandıra canlandıra deneyen arkadaşların da yardımlarıyla yöntemi tam anlamıyla öğrendik ben de çalışma yaparsam ilk çalışmada silkelenecem koydum kafaya :) hem eşler de spor yapmış oluyo fena mı :)

Kizzzzz sendemii :KK9::KK9: ne sporu simdi yanlis canlandirmalarla yanlis seyler yapip bi tarafinizi kirmayin yaw:KK1: sadece backlarindan tutup sallicak okdar tutup 1 saat zealeanin yaptirdigi gibi kürek sallamicak ha :KK9::KK9:

Kizlarrrrr, dün arkadasim bebisini dünyaya getirdi :nazar::nazar: Kendisi benden 2 hafta sonra hamis kalmisti, oda vajinusmustu.
Normal dogum yapti:nazar: bebek olmasi gerektiginden bikaç gün geç geldi, suni sanciyla oldu, kireçlenme baslamisti ve baslattilar dogumu, 3 cm açikliga kadar dayanabilmis sonra epidural aldi ve gerisinin çok kolay geçtigini söyledi, sizlere cesaret olsn!! iyiki normal olmus dedi!!

canim seni çok iyi anliyorum, banada düsüklerden sonra bekle dedigi zaman okadr zorduki beklemek.. Ama dedigin gibi, rabbim dermansiz dert vermesin ınsallah..
Ben suna inaniyorum gerçekten, olacagi varsa hertürlü olur, annem kiz kardesime hamile kaldiginda haberi yoktu ve dogum kontrol hapina bi süre devam etti bilmiyorya, daha sonradan ögrendi ve birakti, çok korktular bisey olur bebege diye, öyleya dogum kontrol hapinin bi etkisi olmus olabilir diye.. Ama saglikliydi allaha sükür..
Yinede sen biraz daha bekle sonra basla çalismalara yani silkeletmelere :KK1::KK1:

evet cok zor beklicez am a yinee içe boşalma oluyo bi sakıncası yoktur demi belki olur bebiş yani allah biliyo herseyi ama hayırlısı ne zaman gelirse kapılarımız sonlarına kadar acık

düşükten sonraki 2. adet merasimle 50. günde geldi heveslenmelerimi hiç anlatmayayım:)))doktorun sözünüde dinlemiş olduk(fazla uslu durmasakda:))ve artık Allahın izniye tamamen sahalardayım...bekleme süremi doldurdum ve silkeletmeye geldim :KK52::KK52::KK52::KK52: hadi hayırlısı artık, bakalım ne zaman gelecek bebişler:)):KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

düşükten sonraki 2. adet merasimle 50. günde geldi heveslenmelerimi hiç anlatmayayım:)))doktorun sözünüde dinlemiş olduk(fazla uslu durmasakda:))ve artık Allahın izniye tamamen sahalardayım...bekleme süremi doldurdum ve silkeletmeye geldim :KK52::KK52::KK52::KK52: hadi hayırlısı artık, bakalım ne zaman gelecek bebişler:)):KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

inasllah canım benım allah gonlune gore versın ve tum bebis isteyenlere versinn :)

inasllah canım benım allah gonlune gore versın ve tum bebis isteyenlere versinn :)

aminnnnn canım Allah razı olsun.. tekrardan girdik bebiş yoluna bakalım Rabbim nezaman nasip edecek....hayırlı sağlıklı evlatlar olsun inşallah hepimize...üzüntüsüz kedersiz hamilelikler olsun inş.

aminnnnn canım Allah razı olsun.. tekrardan girdik bebiş yoluna bakalım Rabbim nezaman nasip edecek....hayırlı sağlıklı evlatlar olsun inşallah hepimize...üzüntüsüz kedersiz hamilelikler olsun inş.

insallah canım bende bebıs calısıyorum bakalım kısmet ne zamnsa allah salıklı hamılelık nasp etsın ınsallh :) isteyen herkese versın her kalktgım gun arakadslarımdan bebis haberi beklıyorum :)hade bakalimmm:)

vajinusmu yenip hamile kalalım bolumunu okuyodum bazıları silketım hamile kadım dıyo bu nasıl oluyo nasıl yapılıyo bılenınz var mı acaba bıde dogruluk payı varmı acaba

oh oh hadi bakalim benmde bekleme surem doldu bu ay (tabi ben son ay beklemedm :KK53:) ins guzel haberler vermek nasp olur en yakin zamanda:KK76::KK52:

oh oh hadi bakalim benmde bekleme surem doldu bu ay (tabi ben son ay beklemedm :KK53:) ins guzel haberler vermek nasp olur en yakin zamanda:KK76::KK52:

inş. elvancım sıkı çalışıcaz yumurtlayıp iki de silkelettikmi inş. gelsin bebişler :)))anne adayları bu ay nüfus patlamasına adımları atalım :)))sallansın topik :)))hayırlı haberler almak ve vermek duasıyla...aklımıza geldikçe birbirimize dua edelim birbirimiz için yaptığımız dualar geri çevrilmiyor arkadaşlar..hepinize sevgiler :KK42::KK42::KK42:

Kizzzzz sendemii :KK9::KK9: ne sporu simdi yanlis canlandirmalarla yanlis seyler yapip bi tarafinizi kirmayin yaw:KK1: sadece backlarindan tutup sallicak okdar tutup 1 saat zealeanin yaptirdigi gibi kürek sallamicak ha :KK9::KK9:
evett ben de :):) benimki hayal elvanım ben bebek yapana kadar sizlerin bebişleri konuşuyo olur :)
vajinusmu yenip hamile kalalım bolumunu okuyodum bazıları silketım hamile kadım dıyo bu nasıl oluyo nasıl yapılıyo bılenınz var mı acaba bıde dogruluk payı varmı acaba

berns şimdi maçtan sonra eşin senin ayak bileklerinden yukarı kaldırıp sağa sola öne arkaya sallıyo silkeliyo yani:) aman başınızı filan sarkıtmaya kalkmayın başın omzun yatakta olacak belin ve bacakların yukarda olacak... bu kadar.. topikte bu yöntemle hamile kalan 3 kişi var ... denemekte fayda var anlayacağın :)

evett ben de :):) benimki hayal elvanım ben bebek yapana kadar sizlerin bebişleri konuşuyo olur :)

berns şimdi maçtan sonra eşin senin ayak bileklerinden yukarı kaldırıp sağa sola öne arkaya sallıyo silkeliyo yani:) aman başınızı filan sarkıtmaya kalkmayın başın omzun yatakta olacak belin ve bacakların yukarda olacak... bu kadar.. topikte bu yöntemle hamile kalan 3 kişi var ... denemekte fayda var anlayacağın :)

cok saol canımya bı denıyım dımı :) nolur nolmaz tamda yumurtlama donemımdeyım zaten denemekte fayda var olursa bebıs solıcem :)

:KK62::KK62: yuppi, oh gecmis olsun.
:KK9::KK9: silkelenmeyen kalmasin :KK52::KK52::KK52: (ahaha koptum)

Ekledim, beklenen adet tarihini, deneme sürenizi bildirirmisin.
Hamilelik öncesi kontrollerini yaptirdinmi?
Hakkinda hayirlisi Ins en hayirli zamanda hamile kalirsin. :)

beklediğim adet tarihi 1 mayıstı 3 gün gecikti. bazı belirtilerim var. hafif mide bulantısı, akıntım çoğaldı, sol kasıkta sancı gibi. ben biraz acele davrandım regl olmama 3 gün kala belirtilerim var diye kan testi yaptırdım. negatif çıktı. doktor yeni olmuş alabilir. bazen kendini göstermez falan dedi.bir hafta 10 gün sonra yine gel dedi. kan testinde yenide olsa çıkar diyor herkes. bir umut bekliyorum. benzer durum yaşayan oldu mu acaba aranızda. beklemek çok zor.

bu arada bu ay 2. deneme ayım. kan testi yaptırdığımda kontrollerimide yaptırdım. doktor problem yok sadece folik asit kullan dedi.

:KK62::KK62: yuppi, oh gecmis olsun.
:KK9::KK9: silkelenmeyen kalmasin :KK52::KK52::KK52: (ahaha koptum)
teşekkür ederim zealeacım ..hiç geçmeyecek sandığım o aylar geçti gitti çok şükür sıra sağlıkllı gebeliklere demir atmaya pardon silkeletmeye geldi :129::129::129::KK60::KK60:

Son düzenleme:
inş. elvancım sıkı çalışıcaz yumurtlayıp iki de silkelettikmi inş. gelsin bebişler :)))anne adayları bu ay nüfus patlamasına adımları atalım :)))sallansın topik :)))hayırlı haberler almak ve vermek duasıyla...aklımıza geldikçe birbirimize dua edelim birbirimiz için yaptığımız dualar geri çevrilmiyor arkadaşlar..hepinize sevgiler :KK42::KK42::KK42:

hahaha silkelet bakalim sende:KK9: ne dicem ya iki gunde bir olmasa hergun olsa bi zarari olurmuki hani yasar diyolarya spermler icn ya iyi sperm degilse ve yumurtlama gunu o bigun bosluga denk gelirse, bide bsy daha yumurtlama akintisi geldikten snrami catliyo yumurta yoksa oncemi:KK52: ins dualarda bulusalim cnm Rabbim gonlumuzdekini hakkimizda hayirli kilsin ins

beklediğim adet tarihi 1 mayıstı 3 gün gecikti. bazı belirtilerim var. hafif mide bulantısı, akıntım çoğaldı, sol kasıkta sancı gibi. ben biraz acele davrandım regl olmama 3 gün kala belirtilerim var diye kan testi yaptırdım. negatif çıktı. doktor yeni olmuş alabilir. bazen kendini göstermez falan dedi.bir hafta 10 gün sonra yine gel dedi. kan testinde yenide olsa çıkar diyor herkes. bir umut bekliyorum. benzer durum yaşayan oldu mu acaba aranızda. beklemek çok zor.

bu arada bu ay 2. deneme ayım. kan testi yaptırdığımda kontrollerimide yaptırdım. doktor problem yok sadece folik asit kullan dedi.

canim ins bebistir ama yinede cok umitlenme, snradan uzuluyo insan umitlenince. benimde gecen ay epeyce gecikri cok umitlenmistm belirtilermde vardi snra regl olunca uzuldm. Rabbim hakkinda hayirlisini versn braz daha bekle snra test yap ins pozitif cikar ve guzel haberlerle gelirsin

hahaha silkelet bakalim sende:KK9: ne dicem ya iki gunde bir olmasa hergun olsa bi zarari olurmuki hani yasar diyolarya spermler icn ya iyi sperm degilse ve yumurtlama gunu o bigun bosluga denk gelirse, bide bsy daha yumurtlama akintisi geldikten snrami catliyo yumurta yoksa oncemi:KK52: ins dualarda bulusalim cnm Rabbim gonlumuzdekini hakkimizda hayirli kilsin ins

önce bir kocaman yüreklice AMİNNNNN!!!!!:KK9:canım spoşlar çok kaliteliyse hergünde olur ama ne kadar kalite olsada hergüne can dayanmaz işin içinde bide silkelenme var hani :KK52::KK52::KK52:2 günde bir bence yapılabilecek sıklık 2 gün yaşıolar spoşlar illaki denk gelirler yum yumlarla :KK1::KK1::KK1:senin adet düzenliyse 3 yumurtlama günün bellidir sen o günden 3 gün istersen 5 gün önce ve 5 gün sonrasına kadar 2 günde bir dilersen hergün maça çık canımm hiç şansa bırakma sıvıyı bekleme bile :)))

Son düzenleme:
X