Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Canim gecmis olsun icin rahat etmicekse bi doktoruna gorunuver aman dikkatli ol cnm

sahalara döndüğün için tebrik ediyorum. hadi hayırlı maçlar, bol güneşler allah sağlıklı bir hamilelik nasip etsin.

beni yazdın mı zealea

bende kagıda cızıp yazıp gulun dıbıne soktyum gomer gıbı topraga..komsular gorduyse gece camdan falan kız kafayı yedı esı askerden doneydı ıyıydı demıslerdır

ay eski oturduğum evde ben de öyle yapıyordum. gece karanlıkta yapmıştım. inşallah gören olmadı sabah söküp bakmaz diye de dua ettiydim. dün gece gene saksıma dilek tuttum, gül değil ama bir süredir gül aramaktan vazgeçtim evdeki saksıma dileğimi gömüyorum :) geçen sene kabul olmuştu. bugün benim gelin olduğum gün

merhabalar nasılsınız?uzun zaman oldu foruma giremiyordum doğru düzgün.son 2 ay içinde hamiş olan veya doğum yapan oldu mu?umarım herkes iyidir çok özlemişim burayı:)

oo hosgeldn snowflaken dogrdu hamis kalanlarda ilk sayfadaki listede yaziyo cnm sen neler yaptin

sahalara döndüğün için tebrik ediyorum. hadi hayırlı maçlar, bol güneşler allah sağlıklı bir hamilelik nasip etsin.

teşekkür ederim selacım çok şükür döndükhayırlısıyla galibiyet umuyoruz bakalımm. bizlere hayırlı hamilelik sanada hayırlı doğum nasip olsun sorunsuz sağlıkla inş...

zealea ne tatlısın :119::119::119::119::119::119::119::118::118::118::118::118:hepimiz böyleyiz o halde bu yıl :118::118::118::118::118::118: sağol arkadaşım bizi de düşündüğün için

Canim gecmis olsun icin rahat etmicekse bi doktoruna gorunuver aman dikkatli ol cnm

yaa canımm bu cumartesii gitmiştim doktoraa ve merkeze 1,5 saat uzaklıktayımm,çalışıyorumm.tabii bunlar bebişim için mazeret değil ama hani şüpheyle hemen doktora gidemeyecek kadar uzzaktayımm canımm gerçi dünden beri kan falan gelmedi..inşallah bişey olmamıştırr.

slm kızlar uzun zamndır foruma girememiştim nasılsınız ?????? yardımınıza ihtiyacımvar geçenlerde bebeğimin cindiyetini öğrendim bir kızımız olucakmış fakat ne isim koyacağımı bilmiyorum rahmetli kayınvalidemin adı birsen onuda koymak istiyorum fakat birsen ismini önüne bir isim daha koymak istiyorum yardımcı olurmusunuz

ayy tabi korkmussundur. zaten öncesinden progesteron kullaniyormussun, akinti normaldir bu durumda.
vallahi millet kendini merdivenlerden atiyor, hopluyor zipliyor tutundu mu tutunuyorlar. o sivinin icinde, kesede. minicik daha. yavas düsmüssün, icin ferah olsun ama en ufak bir endisen varsa da git, bir sonraki kontrolün ne zaman?

kızlar yardımınıza ihtiyacımvar geçenlerde bebeğimin cinsiyetini öğrendim bir kızımız olucakmış fakat ne isim koyacağımı bilmiyorum rahmetli kayınvalidemin adı birsen onuda koymak istiyorum fakat birsen ismini önüne bir isim daha koymak istiyorum yardımcı olurmusunuz

kızlar ya benm dunden başaldı iki parmak arasında uzayan akıntım geldı bu ymurtalamamı olyr yardm edn ne yapmalımym

cnm kendini nasl rahat hissedeceksen oyle yap, yavas dusmussun bsy olmamistir ins kanamanda olmamis
aa cidden yokmussun listede ama ben yazdim, bilinc altima nasil islediye

ayy sevindim unutulmadgma beni unutmak mumkunmu acaba okadar kafani utuledm zamaninda

merhabaaaaaaa ben dogum yaptım 25 gun olduu buralara ugrayamıyorumm elvancım senı merak edıyorum ıyımızın kızlar hepınızı cok opuyorum

mrb bayanlar bnde 1 ay öncesine kadar vajinsmustm rabbime şükürler olsn ki bnu atlattm..eşim artk bebek istiyo yani bnde istiyorm hmde çook..bn 40günde bir adet oluyorm..yumurtlama gnümüde akıntımdan anlıyorm..adet btiminden 3,5 gün sonra akıntm başlıyo bikaç gün sürüyo..sonra kuru günlere geçiyorm..yumurtladğm zamn ilşkide blunuyorz gün aşırı ama ben acaba döllendmi döllenmedmi diye dşünmektn kfayı yiycem çok skıntı yapıyorm..bitrlü kafam rahat olmuyo..bnm sorum vajinismusu yenip hmen ardndan hamile kalan oldmu..buay yumurtlama gnümde göğüslerm öyle sızlamaya başladıki gün geçtkçe ağrım arttı 13 gün oldu hala kolumun altın göğüslerime doğru inanılmaz acım var ve koyu yerlerinde minik mink sivilcelenmeler oldu..inşllh rabbm her isteyene nasip eder..birde vajiyi yendm ama hala ilişkiden zevk alamıyorm..agrım acım hiçbişeym yok ama zevk alamıyorm nasıl olucak nasıl alıcam bri bni aydınlatrmıı

Aramıza hoşgeldin ... Hamilelikten önce Dr a gidip gebelik öncesi tahlillerini ve muayeneni yaptırmalısın... Zevk meselesi kişiden kişiye değişiyor vaji olmayanlardan da zevk alamayan var vajiyi atlayıp zevk alan da var.. Göğüs ağrısı hamilelik belirtileri arasında var ama ümitlendirmek istemem ...

kızlar ya benm dunden başaldı iki parmak arasında uzayan akıntım geldı bu ymurtalamamı olyr yardm edn ne yapmalımym

oo kiymetli gelmis. yumurtlaman cok yakin, belki bugün belki yarindan da yakin. östrojen seviyen yükselmis. (benim 4 gün sonra oluyor o kiymetliden), atesini ölc önümüzdeki 5 gün boyunca, hergün ayni saatte. yumurtlamani onaylayabilirsin, birden yükselise gecicek, o zamana kadar calisin (esinde sorun yoksa).

merhaba arkadaşlar geçen gün kontrole gittik 2li test yapıldı ense kalınlığı normla çıktı bebeğimin kan testine göre de birkaç gün sonra sonuç alcakmışız o da normal çıkar inş, ya bir görseniz çok hareketli yerinde durmuyor çok hoşumuza gitti böyle bir görüntüyü görmek ama ben hala hiç bişi hissetmiyorum karnımda, dış organların hepsi oluşmuş ama cinsiyeti göstremedi henüz bizimkisi:=) inş hep böyle sağlıkla büyümeye devam eder Allah herkese sağlıklı bir bebek nasip etsin inş en önemlisi bu zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…