Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Evet Mayıs geldiii geçen sene bereket ayıydı bizim için benim de 4 Mayıs biz de Candy ile aynı gün yenmiştik :)

Zaealeamm kiz bak ben unutmustum bile, mayis ayini hatirlattin bana Biz geçen senelerde bi rekabet bi azim MasAllah gelin patlamasi yasamistik, InsAllah Rabbim hayirlisiyla bu ayda bebis patlamasi nasip eder :) ne anlamli ne güzel olur
Sessizcem Candy'den haberin varmi, merak ediyorum açikçasi..

Son düzenleme:

Tebrikler :) Ins hayirli zamanda bebeginede kavusursun :) Bu gecikmeler iyi haberdir ins Hakkinda hayirlisi :)
Topigin ilk sayfasindaki listeye eklenmek istersen söylersin.

Oksamenim korkmak yok, muayenede neymis, spekulumda neymis yahu korkucan
Bütün cesaretinle otur, rahat ol inanki hissetmiceksin, okadar kisi bisey hissetmedigini bosuna korktugunu yazmis bende dahil.
Egzersiz gelsin aklina, rahat rahat nefes alip ver zaten küçük seyler.. Güzel haberlerle gel InsAllah

merhabalar aranıza yenı katıldım vajinsmusu yenı yendım 1.5 senlık evlyım allhın ıznyle hamıle kalmak ıstyrm bu ayın 8i yumrtalama gunm kızlar önermek ıstedgnz bşy vrmı ben çok cahılım bu konulrda sadec ymrtalam gunumu blyrm

Hosgeldin :) tebrik ederim, yeni yenmissin.. Hakkinda hayirlisi olur InsAllah.
Eger internetten hesapladiysan yumurtlama gününü, tutmayabiliyor. Adetlerin düzenlimi, düzenli oldugu halde bile yumurtlama günleri sasabiliyor. Bunu en dogru sekilde ovulasyon testleriyle tespit edebilirsin. Iliskiden sonra hemen kalkma biraz yat bacaklarini havaya dik bekle biraz ve 2 günde bir deneyin. Gerisi nasip kismet.. :)

Aaaaa ne bu canim, üstüme üstüme geliyosun bugün nickinin yaramazpisi oldugunun farkindayim zaten

ay elvancım ben böyleyim canım sıkılsın sıkkın olıyım şımarıklığım üstümde olur neden bilmem ama ...

eşimin gelmesine 13 gün kaldı son günler iyice sıkıldım herseye aglar oldum habere dızıye reklama gordugum bır resme anlıcagın contalar gevşedi

hep sıkıntıdan bunlar

adetlerım duzenlı geçen ay 24 unde oldum normalde 15 inde olrdm cnm ınşl bgun denıcem dedklerını yapıcm cnm ınşl olur allhım bızlrede nasip edr ne guzel bır topık bu

Anamm kiyamam sana bennnnn Gel benden çikar güzelim skntini
Az kaldi canim az daha sabir, kocisin geldimi gezin tozun sahalara çikiin
Havalar güzel simdilerde, yürüyüs yap çik biraz alisveris yap. Bu ay senide listeye alacam haberin olsun

Son düzenleme:

he beni zorla alıcan yani listeye seçim şansım yok

adetlerım duzenlı geçen ay 24 unde oldum normalde 15 inde olrdm cnm ınşl bgun denıcem dedklerını yapıcm cnm ınşl olur allhım bızlrede nasip edr ne guzel bır topık bu

InsAllah canim, hayirlisi olsun. Evet güzeldir topigimiz msllh, birde ilk sayfada liste var oraya eklenmek istersen beklenen adet tarihini , deneme süresini yazarsin eklerim :)

Kuzum ev tasıma ısımız var bılıyorsun sonra ramazn ve yuksek lısns basvurusu ..Bakalım kısmet yanı

Hayirlisi olsun canim ya.. Ramazan yaklasti evet :) Geçen sene Ramazanda hamile kalmistim.. Son 9 gününü tutamamistim ondan öncesinide nasil tuttum bana sor, bilmiyordum ya hamile oldugumu bas dönmeleri, titremeler, migde bulantilari, birde geç oluyor burda aksam saat 10 dayanmasi çok zordu.. Bu sene ne olur bakalim esim diyorki istermisin Ramazanda yine hamis kal Kismet canim seninde hakkinda hayirlisi olsun InsAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…