Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

:KK53::KK53: savulun! karsinizda silkelenmis zealea var. :KK9::KK9:
ama korktugum basima geldi yav. biz kikir kikir güldük, ahahah ay cok komikti. kahkahaya da bilimsel yaklasiyorum. ters kegeldir :KK9::KK9:
terapi gibi ama bilegim morardi yav. biraz da fiskiye durumlari oldu, olmadi degil. mum durusu pozisyonunda silkelendim, ayran gibi calkalandim, gel ulen bebek. düstügümüz hallere bak. shake it shake it :KK8::KK8:

ama korktugum basima geldi yav. biz kikir kikir güldük, ahahah ay cok komikti. kahkahaya da bilimsel yaklasiyorum. ters kegeldir :KK9::KK9:
terapi gibi ama bilegim morardi yav. biraz da fiskiye durumlari oldu, olmadi degil. mum durusu pozisyonunda silkelendim, ayran gibi calkalandim, gel ulen bebek. düstügümüz hallere bak. shake it shake it :KK8::KK8:

Sana inanamiyorum!!!!!!!! :KK53: Senin bunu yaptirdigina inanamiyorum :KK1::KK1::KK9::KK9: Tam çikiyordum kahkahalara bogdun beni, kiz nasil silkelettinki sakarlik yasamissiniz geçmismi olsun desem ne desem bilemedim :KK9::KK9: Hadi bakalim, çok nazlandi bu bebisler, silkelenmeyi beklemislerdir Ins :KK9: Bu 'naziklige' dayanamayacaklar bence, bu ay gelecekler :KK9: bileginin morarmasina deger ins Allahin izniyle. :KK9:

Hayır canlandırdım;

Çocuk :Anne ben nasıl oldum?

Anne :Bir bahar gecesi yavrum,bana yine beni silkeliyor..bla bla bla :KK1::KK1::KK1::KK1:

Merhaba kizlarrr :80::80:

' Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim ' topiginde konu kaymasi nedeniyle yeni konu açmak istedim.. (ki bu günlere sükürler olsun :KK62::KK62: hepinizle gurur duyuyorum :KK16:)
Vajinusmusu yenip hamile kalmak isteyen ve HAMILE olan arkadaslarimi buraya bekliyorum.. Ins topigimiz hepimize ugurlu gelir ve en kisa zamanda hepimiz hamis kalirizzzz:emir_bebek::emir_bebek::KK49:

Hayirli ugurlu gelsin bu liste hepimize InsAllah :KK76:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:Cinsiyet:13:Bebek ismi:emir_bebek:Dogum tarihi:KK9::KK9:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekMehmet Akif11 Subat 2013:nazar::nazar:
Cicekrose:KK49::KK9::nazar::nazar:KizYagmur Melisa19 Subat 2013:nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:Kiz
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekGöktürk
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekYigit12 Nisan 2013:nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekBerkay
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:ErkekMehmet Yigit/
Furkan
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sela1:KK49::KK9::nazar::nazar:Kiz
Inciozmen:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek
Rabit:KK49::KK9::nazar::nazar:
Ayberk_ece:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek
Nacisss:KK49::KK9::nazar::nazar:
Yoruldum123:KK49::KK9::nazar::nazar:Erkek
Sekerpare_:KK49::KK9::nazar::nazar:
Pakizeg:KK49::KK9::nazar::nazar:
Huma2013:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom12:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gelinkiz81 Mayis3 AyBekliyor
Korkak2220 Mayis??Bekliyor
Aybice????Bekliyor
Berna1627????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Ecrinx????Bekliyor
Hazal34????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Mina13????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor
Ocean????Bekliyor
Oksamen????Bekliyor
Oliviera????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Pissa????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zerbas????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor

benıde eklermsnz cnm

Sana inanamiyorum!!!!!!!! :KK53: Senin bunu yaptirdigina inanamiyorum :KK1::KK1::KK9::KK9: Tam çikiyordum kahkahalara bogdun beni, kiz nasil silkelettinki sakarlik yasamissiniz geçmismi olsun desem ne desem bilemedim :KK9::KK9: Hadi bakalim, çok nazlandi bu bebisler, silkelenmeyi beklemislerdir Ins :KK9: Bu 'naziklige' dayanamayacaklar bence, bu ay gelecekler :KK9: bileginin morarmasina deger ins Allahin izniyle. :KK9:

bir nevi kamu hizmeti benimki elvanim. kendimi feda ettim yani :KK53:
valla sakarliktan ziyade anatomik gercekler. ince kemikliyim, e koca da benden 25 kilo fazla ve dün de kürek antremanindan gelmisti, o gazla beni kürek mi sandi napti... bol sporlu bir günün ardindan bir de agirlik calisti garibim. he bir de maca cikti tabi :KK30:.

canımm gözünaydınn...inşallah sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi benimde son adetim 6 marttı.ama benim 8 hafta bitti canımm

Kızlar öncelikle hepinize teşekkür ederim. Rabbim sizlerede göstersin en yakın ve hayırlı bir zamanda.

Silkelenmek çok işe yarıyo eşim silkeliyodu gülüyoduk bol bol :KK9::KK9: eğlenceli tavsiye ederim:KK52:

Pakize canım, kalp atışlarını duydun mu sen ?

Hosgeldin :) tebrik ederim, yeni yenmissin.. Hakkinda hayirlisi olur InsAllah.
Eger internetten hesapladiysan yumurtlama gününü, tutmayabiliyor. Adetlerin düzenlimi, düzenli oldugu halde bile yumurtlama günleri sasabiliyor. Bunu en dogru sekilde ovulasyon testleriyle tespit edebilirsin. Iliskiden sonra hemen kalkma biraz yat bacaklarini havaya dik bekle biraz ve 2 günde bir deneyin. Gerisi nasip kismet.. :)

silkelet demeyi unutmuşsun elvan. :KK52::KK52::KK52: ay gebercem gülmekten, çok komik ya. bundan sonra silkelenme lafını duyunca kıkır kıkır gülcem sanırsam. :KK60::KK60::KK60:

beyin anladı mı bari silkelemek kelimesini :) ne tepki verdi çok merak ediyorum. shake it up şekerimmm :) allam olayın resmi şarkısı da erovizyon şarkısı iyi mi :KK52::KK52::KK52:

silkelet demeyi unutmuşsun elvan. :KK52::KK52::KK52: ay gebercem gülmekten, çok komik ya. bundan sonra silkelenme lafını duyunca kıkır kıkır gülcem sanırsam. :KK60::KK60::KK60:

Hahahah aklima gelmedi degil!! ama kizcagiz yeni gelmis ne diyo bu manyak demesin, kacar gider diye yazmadim:KK52::KK52:

gunaydınn kızlarrr bn bu sabah bogaz agrıssı burun tıkaıklııyla kakltım grıp oluyorum gıbı bıseyyy ılacta alamıyorumm ne ypabılırım yardım edınnn ballı lımonlu ılık su ıcıyorum amaaa bı zararı yoktur ınsallhhhh

gunaydınn kızlarrr bn bu sabah bogaz agrıssı burun tıkaıklııyla kakltım grıp oluyorum gıbı bıseyyy ılacta alamıyorumm ne ypabılırım yardım edınnn ballı lımonlu ılık su ıcıyorum amaaa bı zararı yoktur ınsallhhhh

Geçmiş olsun canım sen annene ve aile büyüklerine de sor ama ıhlamurun zararı yok diye biliyorum

Kızlar bildiğiniz gibi doktor bana doğum kontrol hapı yazdı hem bebek isteyip hem hapı kullanmak oldukca zor bi duygu ama rabbim dert verip dertman aratmasın inşallah biz yine içe boş... Yapıyoruz azda silkeliyorum kendi kendimi :KK1::KK1::KK1::KK1: Bide eşime silkeletcem :KK1::KK1: Yinede bebek olma sansı olurmu aceba :26::26::26:

Zaealeamm kiz bak ben unutmustum bile, mayis ayini hatirlattin bana :KK9: Biz geçen senelerde bi rekabet bi azim :KK9: MasAllah gelin patlamasi yasamistik, InsAllah Rabbim hayirlisiyla bu ayda bebis patlamasi nasip eder :) ne anlamli ne güzel olur :KK16:
Sessizcem Candy'den haberin varmi, merak ediyorum açikçasi..
canım biz candy ile aynı zamanda yendik hem de aynı zamanda hamile kaldık tabi benmki mutsuz son... onunki de ocak sonu şubat başı gibiydi sanırım doğumu ama sonuç nasıl hiç bilmiyorum hiç görüşmedim..
merhabalar aranıza yenı katıldım vajinsmusu yenı yendım 1.5 senlık evlyım allhın ıznyle hamıle kalmak ıstyrm bu ayın 8i yumrtalama gunm kızlar önermek ıstedgnz bşy vrmı ben çok cahılım bu konulrda sadec ymrtalam gunumu blyrm
canım önce tahlillerini yaptır gebelik öncesi tahliller bir de muayene olmanı tavsiye ederim tebrikler bu arada aramıza hoşgeldin...

:KK9::KK52::KK17::KK17: utandim, dalginlik farketmemisim :KK9: degistirdim simdi
Sessizce 12 mayis yazmis, geçenlerde sordugumda, bende hiç düsünmeden yazmisim :KK1:
öyle m,i yazmışımmmm ben de dalgınım buara kusruma bakmayın canlar.. :)

valla sakarliktan ziyade anatomik gercekler. ince kemikliyim, e koca da benden 25 kilo fazla ve dün de kürek antremanindan gelmisti, o gazla beni kürek mi sandi napti... bol sporlu bir günün ardindan bir de agirlik calisti garibim. he bir de maca cikti tabi :KK30:.
heyytt beeee kahraman gibi geldin :) bakalım bekliyoruz sabırsızlıkla sonucu :) o kadar kafada canlandıra canlandıra deneyen arkadaşların da yardımlarıyla yöntemi tam anlamıyla öğrendik ben de çalışma yaparsam ilk çalışmada silkelenecem koydum kafaya :) hem eşler de spor yapmış oluyo fena mı :)

Kızlar bildiğiniz gibi doktor bana doğum kontrol hapı yazdı hem bebek isteyip hem hapı kullanmak oldukca zor bi duygu ama rabbim dert verip dertman aratmasın inşallah biz yine içe boş... Yapıyoruz azda silkeliyorum kendi kendimi :KK1::KK1::KK1::KK1: Bide eşime silkeletcem :KK1::KK1: Yinede bebek olma sansı olurmu aceba :26::26::26:

hazal kısss sen kendini nasıl silkeliyosunn :):)

Hayır canlandırdım;

Çocuk :Anne ben nasıl oldum?

Anne :Bir bahar gecesi yavrum,bana yine beni silkeliyor..bla bla bla :KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK9: Ahahahha
Cocuk; :KK53::KK53::KK53::KK53: Nasil yani babam seni silkelerkenmi:KK4: ben oldum :KK9::KK9:
Silkeleyince bebek mi oluyoki :KK53::KK53:

yenii bşldım bn cnm
Ekledim tatlim :KK16: Bak sessizce yazmis ben yazmayi unutmusum gebelik öncesi tahlillerinide yaptir doktora git tam kan sayimi iste ve jinekologta muayene ol önce, çok önemli.

benıde eklermsnz cnm

Ekledim cnm

:KK9::KK9::KK9::KK9: ahahha ordan oraya savruldun zaar, koptum ya:KK53::KK53: Bence sen bidaha silkeletme ne malum bidahakine sag çikasin :KK1:

benide eklersen sevinirim. umarım yakın zamanda güzel haberler veririm:)

Ekledim, beklenen adet tarihini, deneme sürenizi bildirirmisin.
Hamilelik öncesi kontrollerini yaptirdinmi?
Hakkinda hayirlisi Ins en hayirli zamanda hamile kalirsin. :)

X