Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ikili test yapılırken tahlil için kan veriyorsun ve detaylı ultrasonla bebeğin ense kalınlığı ölçülüyor. ense kalınlığı olması gereken sınırlar içerisindeyse yüksek ihtimalle kan değerlerin de normal çıkıyor. üçlü test haftası geldiğinde yine detaylı ultrasonla bakılıyor, organları kontrol ediliyor. gerek yoksa üçlü test önerilmiyor. ikili test sonuçları daha hassas ve doğru çıkıyor genelde. ben üçlü yaptırmadım gerek görülmedi. ama eğer yapılsaydı onda da kan değerlerine bakılacaktı ense kalınlığıyla karşılaştırılacaktı. eğer şüpheli bir durum olursa en son aşama amniyosentez, işte o zaman bebeğin içinde durduğu amniyos sıvısından örnek alınıp test yapılıyor. üçlü testte böyle bir durum yok.

canlarım sizi böyle hamile gördüm ya ne mutlu bana.darısı bana nazar değmesin maşallah fıstıklarıma

Ooooo violettt kizzz nerelerdesin sen bakimm Nasilsin napiyosun anlat bakalim nezamandir yoktun.. Hersey yolundadir ins

Aynen aynen Gönül isterki kimse ayrilmasin, haber alalim birbirimizden ama o yogunluk içinde firsatlari olmuyordur, yinede arada ugrayip yazin ama hiii bizi ihmal etmeyin 9 Ay boyunca beklenilen minigi kucaga alinca insan daha ne isterki Rabbim bu mutlulugu hepimize yasatir Ins.

Kizlar candy, alexanderetta, mihrimah, mavihayal,mikrolif, shummir, nerelerdesiniz.
Dogurdunuzmu, kizmi erkekmi :) Haber verin merak içinde kaldim.. :)
Rabit sizin cinsiyet belli oldumu
Sizin haberiniz varmi kizlar bide snowflaken' in hangi tarihte gerçeklesti dogumu bilen varmi

Son düzenleme:

12 mayıs canım snowflaken ın doğumu

Canım büyük ihtimal kız diyor birdahakine kesin söylerim diyor pozisyonu çok müsait olmadıgından kız diye tahminde bulundu.Aklım hep sizlerde fırsatım oldukça okumaya çalışıyorum bu sıralarda temizlige başladım hala annemlerde kalıyorum.Sizlerdende hayırlı haberler bekliyorum.Kızım girip arada okuyor elvan ablamın varmı diye kontrol ediyor önemli gecelerde isimlerinizi tek tek saydırıyorum.

canım ya..:) İnsanın tanımadığı insanlar için dua etmesi ne güzel..böyle okuyunca görünce gözlerim doluyor çünkü hala iyi insanlar var hala birbirine dua eden karşılıksız cıkarsız karsıdaki de iyi olsun diye hasetlenmeden içinden geçirenler var demek ki dünya hala yasanılabilir diyorum

Selam canlarım sonunda ev değişikliği bitti acayip yorucuydu ama sukur sağ salim bitirdik işleri..
Ogulcan hareketlenmeye başladı çok güzel bi his ama huylaniyorum da :)))
Aciktigim an sağlam bi tekme geliyor
Dün ilk tetanos aşısını olduk.tek kafama taktigim aşırı kilo almam ay ben ip gibiydim şimdi kutuklesiyorum resmen gören bu ne hal dior
59 ile hamile kaldın su an 20 hafta 4gün ve ben 68.7 kg oldm
Içimde bir canavar var galiba sürekli acikiyor sizler kaç kilo aldınız

Kizlar nasilsiniz bende uzun zamandir gelemiyordum topige hamileliligimin uzun bir donemini annemde gecirdim simdi iyiyim Allaha sukur. Bebegim %90 kiz olucak.tabi doktorumuz yanilmazsa :)

Canim ben 52 kiloyla hamile kaldim. Suan 16+4 deyim ve yine 52 kiloyum. 4. Ayim bitti ve ben hic kilo almadim.bebegimin gelisimi de cok iyi cok sukur.aramizda tam 1 ay var ama sen bayag kilo almisin dikkat et bence dogumdan sonra zorlanma kilo vermek icin.

selamlar herkeseeee kizlar listeye oğluşumu ekler misinizzz gecen cumartesi kesin bi sekilde pipiyi gorduk bu arada 16+5 olduk ama bende hala 45 kiloyum hic kilo almadim bebegimin gelisimide cok iyi masallah et ve yumurta yiyemiyodum dr zorla kendini bebegin ihtiyaci var dedi ve zorda olsa yemeye basladim bu arada hareketlerinide hissediyorum hele dun masallahi vardi bu sabah hissetmeyince bi oksureyim dedim tekrar pit pit hissettim harika bi duygu her seferinde gozlerim doluyo Rabbim herkese yasatsin bu duyguyu :)
ikili test konusuna gelince ikili sonuclarim guzel cikmisti uclu yaptirmycaktim dr hic sormadi bile yaptir dedi yaptirdm cumartesi alicam sonucumu insallah o da temiz cikar :)

Son düzenleme:
aslında buralardaydım ama başka sayfalara bakıyordum.ben de iyi olmaya çalışıyorum,iyi diyelim iyi olsun

Ay ay msllh Hayirlisi olsun canim, simdilik listeye bisey yazmiyorum kesinlesince haber verirsin :)
Prensese deki simdilik bebisi yok ama dua etsin benim için bide söyle kocaman bi öp benim için :) Msllh
Allah sendende razi olsun =) bizleri dualarindan eksik etmiyosun, Rabbim herseyi gönlüne göre nasip etsin Ins.. :)

Ohh sükür büyük bi dertten kurtuldun, sira bende, bu ay sonunda tasinmis olcaz. Ne büyük bi skntiymis yahu..
Biraz dikkat et canim, yeterince tüket ama fazlasina kaçmamaya çalis :)
Herseyin yolunda olmasina sevindim, yorma kendini zaten fazlasiyla yordun tasinirken.. Artik dinlen..
Bu arada isim düsünüyomusunuz :)

Kizlar nasilsiniz bende uzun zamandir gelemiyordum topige hamileliligimin uzun bir donemini annemde gecirdim simdi iyiyim Allaha sukur. Bebegim %90 kiz olucak.tabi doktorumuz yanilmazsa :)

Naciisssss :) Bu sene hep erkek haberi aldik, senin kiz olcakmis :) Saglikli olsunda erkek kiz farketmez, bugün kuzenimle görüstük onlarda erkek bekliyorlarmis :) çok duygulandim.. Sizlerden böyle haberler almak beni çok mutlu ediyoo :) Listeye simdilik yazmicam canim kesinlesirse bidahakine ozaman yazarim :) Haberlerini bekliyoruz aksatma buralari.. Kendine dikkat et :)

Son düzenleme:
Kızlar hamileyimmmmmmmmmmmmm 7 haftalık. Kalp atışlarını duymadık henüz. 10 gün sonra gidicem

sizinle paylaşayım dedim. En son adet tarihim 7 marttı.

Daha önce söylememismiydin, listede ekli zaten erkek olacagi yoksa benmi yanlisikla yazdim
Msllh kilo almamissin :) Hersey yolundaymis Allah tamamina erdirsin ins..
Amin Ins birgün hepimiz böyle haberleri paylasabiliriz burda :)
Ne mutlu sana yiyebiliyosan azar azar Konu bebek olunca 'annelik' olsa gerek :) Fedakarligin âlâsi :)
Kendine iyi bak :)

Kızlar hamileyimmmmmmmmmmmmm 7 haftalık. Kalp atışlarını duymadık henüz. 10 gün sonra gidicem

sizinle paylaşayım dedim. En son adet tarihim 7 marttı.

Aaa canikommmmmmmmmm Tebrik ederimmmmmmmmmmmmmm oh bak sonunda oldu :) tamda umudunu yitirmisken sükürler olsn :)
Ins Rabbim tamamina erdirir.. Darisi basimizaa

insallah canim cok sagol hergun dua ediyorum Rabbim isteyen herkese versinnn bu arada soylemismiydim cinsiyeti alla alla bu aralar unutkanim valla soylemisimdir kesin sizlerde kendinize iyi bakinnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…