Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canikom12 cok tebrikler. cok sevindim.:KK52::KK52: :nazar::nazar: saglikla kucagina aldigin haberlerini de okuyalim insallah.

ayberk ece ve naciss ay cinsiyetleri de ögrenmissiniz =))) gelsin maviler pembeler, artik cilginca alisveris yapabilirsiniz hehe. ve kilo durumlarinizdan ötürü sizi ayrica tebrik ederim. en sagliklisi - sonra birden istah acilinca kullanirsiniz 12 kilo limitinizi. örnek hamileler =)) bulanti vb durumlarindan dolayi mi almadiniz, dikkat mi ettiniz? ne yaptiysaniz ellerinize saglik.

inci pis isler bitmis, hadi gecmis olsun. ama kilo almissin :KK53:, doktorundan da paparayi yersin herhalde. :KK52::KK52: o yüzden ben :KK22: kizmiyorum sana.

Kızlar çook teşekkür ederim. birde bn bu ay silkelettirdim eşimi. bir tane topik var. silkelet hamile kal diye biz denedik oldu. sizede tavsiye edderim.:KK9::KK9:

çok normal canım ya kendimi hamile olarak düşünüyorum da heralde son 1 ay uyuyamazzdım hiç :) Allah yardımcın olsun .. doğum türün belli mi canım veya istediğin bişey var mı ? inşş her şey gönlünce olsun..

tebrikler ... ben de semiz otunun balıkla benzer faydaları olduğunu dün duydum hamile bi arkadaştan.. sela da söylemiş.. onun dışında bilmiyorum canım..

çok sevndm canım ne güzel aramıza bi prens daha katılıyo :emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

dogum daha belli degil normalden korkuyorum ama yinede hayırlısı bakalım dualarınıza ihtiyacımız var

Canikom tebrik ederim canım darısı ben gibi isteyen herkese inşallah silkleletmeyi bende duydum baya işe yaramıs bende kistim kaybolunca denemk istiyorum nacisimmm burdan da kutlayayım senin cadı kızını :) inşallah herkes gibi bizde birfgün yazarız hamile oldugumuzu rabbim hayırlı bi zamanda göndersin inaşşalh meleklerimizi

Selam canlarım sonunda ev değişikliği bitti acayip yorucuydu ama sukur sağ salim bitirdik işleri..
Ogulcan hareketlenmeye başladı çok güzel bi his ama huylaniyorum da :)))
Aciktigim an sağlam bi tekme geliyor:KK53:
Dün ilk tetanos aşısını olduk.tek kafama taktigim aşırı kilo almam ay ben ip gibiydim şimdi kutuklesiyorum resmen gören bu ne hal dior
59 ile hamile kaldın su an 20 hafta 4gün ve ben 68.7 kg oldm
Içimde bir canavar var galiba sürekli acikiyor sizler kaç kilo aldınız

Ayyhh maşallah oğluşunaaa ne güzel hareketlerini hissetmen:) oyy tombik hamiş mi oldun sen hep derler ya ben de deyim 2 kişilik yeme kaliteli ye :) bak çok kilo alma tombik de demem direk tombalak veya tosili kalır adın dikkat et haa :KK66:

Ben de bitürlü kafamda kuramadım ya halen bi soru işareti ben 59 kiloyum nasıl taşıyacak beni eşim sonra kafam zemine çakılmasın :)

canım yerden havalanmayacaksın ki, sırtın yerde olacak, sen bacaklarını havaya kaldırcan eşin de bacaklarını sağa sola ileri geri sallayacak biraz hızlıca.

selamlar herkeseeee kizlar listeye oğluşumu ekler misinizzz gecen cumartesi kesin bi sekilde pipiyi gorduk :KK52: bu arada 16+5 olduk ama bende hala 45 kiloyum hic kilo almadim bebegimin gelisimide cok iyi masallah :KK16: et ve yumurta yiyemiyodum dr zorla kendini bebegin ihtiyaci var dedi ve zorda olsa yemeye basladim :KK52: bu arada hareketlerinide hissediyorum hele dun masallahi vardi bu sabah hissetmeyince bi oksureyim dedim tekrar pit pit hissettim harika bi duygu her seferinde gozlerim doluyo Rabbim herkese yasatsin bu duyguyu :)
ikili test konusuna gelince ikili sonuclarim guzel cikmisti uclu yaptirmycaktim dr hic sormadi bile yaptir dedi yaptirdm cumartesi alicam sonucumu insallah o da temiz cikar :)

ececim Allah sağlıklı aklı başında hayırlı bir şekilde kucağına almayı ve bir ömür öyle yaşamasını nasip etsin inşaallah...

Kızlar hamileyimmmmmmmmmmmmm:21::21::21::21: 7 haftalık. Kalp atışlarını duymadık henüz. 10 gün sonra gidicem:KK16::KK16::KK16:

sizinle paylaşayım dedim.:KK6::KK6::KK6::KK6: En son adet tarihim 7 marttı.

canikom tebrikler canım Allah tamamına erdirsin inşaallah...

Kizlar nasilsiniz bende uzun zamandir gelemiyordum topige hamileliligimin uzun bir donemini annemde gecirdim simdi iyiyim Allaha sukur. Bebegim %90 kiz olucak.tabi doktorumuz yanilmazsa :)

canım Allah hayırlı ve sağlıklı bir evlat olmasını nasip etsin inşaallah...

Selam canlarım sonunda ev değişikliği bitti acayip yorucuydu ama sukur sağ salim bitirdik işleri..
Ogulcan hareketlenmeye başladı çok güzel bi his ama huylaniyorum da :)))
Aciktigim an sağlam bi tekme geliyor:KK53:
Dün ilk tetanos aşısını olduk.tek kafama taktigim aşırı kilo almam ay ben ip gibiydim şimdi kutuklesiyorum resmen gören bu ne hal dior
59 ile hamile kaldın su an 20 hafta 4gün ve ben 68.7 kg oldm
Içimde bir canavar var galiba sürekli acikiyor sizler kaç kilo aldınız

kız şatilli, naaaptın öyle hızlı gitmişin biraz. son aylarda daha da çok alıyorsun. benim hedef 15ti ama şu anda 14kg almış durumdayım, daha 7 hafta var. du bakalım nolcek :) 20yi düzleyecez bu gidişle. çünkü artık fazla hareket edemiyorum. yığılcak kilolar.

evinizde güle güle oturun.

Tebrikler canlar inşş sonra karar değiştirmez bebişler :)
tesekkurler tatlim sanirim degismez artik bizimki butun mali mulku ortaya serdi cok net gorduk :))
ececim Allah sağlıklı aklı başında hayırlı bir şekilde kucağına almayı ve bir ömür öyle yaşamasını nasip etsin inşaallah...

canikom tebrikler canım Allah tamamına erdirsin inşaallah...

canım Allah hayırlı ve sağlıklı bir evlat olmasını nasip etsin inşaallah...

canimmmm sagol Allah razi olsun Rabbim herkese saglikli sihhatli akli basinda evlatlar nasip etsin insallah...

kız şatilli, naaaptın öyle hızlı gitmişin biraz. son aylarda daha da çok alıyorsun. benim hedef 15ti ama şu anda 14kg almış durumdayım, daha 7 hafta var. du bakalım nolcek :) 20yi düzleyecez bu gidişle. çünkü artık fazla hareket edemiyorum. yığılcak kilolar.

evinizde güle güle oturun.
Ayyy hiç sorma ya napcaz biz bilmiyorum gerçi çok kaygı etmemeye çalışıyorum çünkü temelde zayifim hemen kilo veririm ama şimdi beni görenler inci ne olmuşsun sen diyor :KK3: elimde degilki acikiyorum yemeyim diyorum elim ayağım boşalıyor içimdeki velet harekete geçiyor :)))
Allahtan şimdiki evimin hemen karşısında spor salonu var 3aylık olsun hemen basliycam
Sen Naptin doğuma karar verdiniz mi normal mi sezaryen mi ? Muayenni oldun mu alttan son ayda oluyormuş ya

canikom12 cok tebrikler. cok sevindim.:KK52::KK52: :nazar::nazar: saglikla kucagina aldigin haberlerini de okuyalim insallah.

ayberk ece ve naciss ay cinsiyetleri de ögrenmissiniz =))) gelsin maviler pembeler, artik cilginca alisveris yapabilirsiniz hehe. ve kilo durumlarinizdan ötürü sizi ayrica tebrik ederim. en sagliklisi - sonra birden istah acilinca kullanirsiniz 12 kilo limitinizi. örnek hamileler =)) bulanti vb durumlarindan dolayi mi almadiniz, dikkat mi ettiniz? ne yaptiysaniz ellerinize saglik.

inci pis isler bitmis, hadi gecmis olsun. ama kilo almissin :KK53:, doktorundan da paparayi yersin herhalde. :KK52::KK52: o yüzden ben :KK22: kizmiyorum sana.

Ay hiç sorma dr her seferinde diyet veriyo ama her ogunde et var bende çok et yiyemiyorm :KK43:(
Adam da artık karşı koyamıyor napim elimde diil :KK19: ben hiç bulantının sonunu getiremedjm ki hep ogurdum ogurdum kaldım devamı gelmedi:KK52:
Artık doğum sonrası spora yazilcam hemen..

Ohh sükür büyük bi dertten kurtuldun, sira bende, bu ay sonunda tasinmis olcaz. Ne büyük bi skntiymis yahu..
Biraz dikkat et canim, yeterince tüket ama fazlasina kaçmamaya çalis :)
Herseyin yolunda olmasina sevindim, yorma kendini zaten fazlasiyla yordun tasinirken.. Artik dinlen.. :KK54:
Bu arada isim düsünüyomusunuz :)
Sağol canım Allah sana da şimdiden kolaylık versin çok zormus valla
Daha diom evden çıkmam ne çok eşya pili pirti olurms yahu hesabını veremeyecek bunların
Dikkat etmekle olmuyor ki ınan yemeyim diyorum ama acikiyorum yetmeyince elimayagim boşalıyor
Bebek içimde tepiniyo kiyamiyorm saçmalama inci açsın ışte ye diyorum
Isim hazır tatlım eşim babasını çok küçük yaşta kaybetmiş ve 5tane yeğeni var ama hep kız
Bizim ki ilk erkek olunca babasının ismini koyacaz bende saygı duyuyorum
Kendimi öyle affettirmek istiyorm:KK3: ınş Hamdi olacak...

X