Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ay ne biliyim kızzzzz kafam karıştı doktoruda armadım adet olursam arayım diye belki ya etkisidir ama ha oldum adet ha olucam öle his var aceba kist diye gördüğü kese olabilirmi:26::26::26::26::18::18:

kist nerendeydi? ve fakat kistten bagimsiz hamile de olunabilir. engel degil.
kese rahimde olmali. keseyi ve kisti karistiracak kadar sapsik degildir yav. dis gebelik vb. gibi durumlarda tüplerde ya da baska yerlerde olabiliyor. gögüslerinde yan taraf ve koltuk altina dogru mu hassasiyet?

test yap icin rahatlasin.

Son düzenleme:

sağ yumurtalıkda idi kistim ne biliyim doktor karıstırdımı aceba ama hamile olsam bile gittim doktor görürdü yenide kalma ihtimalim olabilirmi ama hafta sonu banyo yaptım göğsümde sol göğsümün ucu bide diğer göğsüme doğru iç kısmı dünde acayip bi kaşıntı vardı göğüslerimde kıp kırmızı oldu kasımaktan

çok geçmiş olsun elvancım.senin adına çok sevindim.
rabbim yine nasip eder inşallah bu sefer koala gibi yapışır sana minişin

Allah kimseye çekemeyeceği dert vermesin.

hapa alerjik bir reaksiyon da olabilir. kasik agrisi gögüs hassasiyeti diye bahsedince herkes o yüzden bir acaba mi dedi... allah korusun dis gebelik vb. gibi ihtimaller de var ya o yüzden evde bir test yap icin rahatlasin diye seyttim ben de.
regli olayi var gerci ama hic belli olmaz. nadiren; mesela benim annem hamileliginin 7. ayina kadar her ay düzenli regli olmus. hehe beni de 4. ayda farketmisler ://

evet benim eltim 9 ay boyunca olmuştu ama doktora gittim alttan baktı daha öncesinde test yaptım çıkmadı doktor göremezmydi gecen hafta banyo yaptım 1 hafta içinde gebelik oluşması ne bilit-yim

evet benim eltim 9 ay boyunca olmuştu ama doktora gittim alttan baktı daha öncesinde test yaptım çıkmadı doktor göremezmydi gecen hafta banyo yaptım 1 hafta içinde gebelik oluşması ne bilit-yim

canım 1 haftada hamilelik oluşmaza ama hamileysen zaten üstüne görmüşsüzndür..benim 7 hafta oldu afedersin ama her lavaboya gitttiğimde korkuyorum adet olcakmışım gibi ağrımm var çünküü.bence yeniden test yap..benim geçen hafta gittiğimde doktor keseyi gördü ama bebeği göremedikk.2 hafta sonra gitcem.biraz araştırdımm 8 haftalıkken bebeği göremeyince doktor boşş gebelik keseyi alalım demiş bayan izin vermemiş ve 10.haftada görünmüş bebek o yüzden her zaaman bir umut vardır canımm kasık ağrısı göğüs hassasiyeti yan etkiye değill hamileliğe benziyoo

cicekrose'da da böyle bir durum vardi. kese bos göründü basta. hihi simdi kanli canli aramizda prenses

pakizecim yeni grdüm bebeğin hayırlı olsun sağlıklı sıhhatli doğsun inşallah

pakizecim yeni grdüm bebeğin hayırlı olsun sağlıklı sıhhatli doğsun inşallah

sağoll canım inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alırızz inşaalahh.geçen hafta 6 haftalıktı gittiğimde kese göründü ama bebek gözükmedii..yolksac kesesi oluşmuşş %90 bebek vardır dedi.inşallah haftaya görürüz inşallah.dua edin benim için canımm

ama benim anlamadıgım bişey var doktora gitmeen önce test yaptım negatif doktora gittim alttan baktı görmezmi öle bişe olsa adet oldum gördüm bitti gecen hafta sonu bu hafta 3 gün önce gene basladı agrılarım ayyy kafam karıstı yaaa

çok sevindim,şükür hadi gözün aydın Allah ıns hayrılı zamanda nasıp etsın saglıklı bı evlat

gözün aydın canımmm. senin adına çok sevindim. Rabbim sağlıkla hayırlısıyla evlat sahibi olmayı nasip etsin inşaallah

gözün aydın cnm cok sevindim allahım inşallah bi sonraki hamileliğinde bebeğini sıkı sıkı bağlar sana

canımm çokk sevindim gözünaydın Allah'ım en kısa sürede bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallahh..canımm inşallah hamile kaldığında ilk 3 ayy yatarsın canımm

yuppiii! cok sevindim. oh sappi sappi yandan yandan tey tey!
dogru ve hayirli zamanda müjdene de halay cekelim insallah.

27: malum markayi zengin etmeye devam etmek istersen hihihi hazir ve nazirim - ama 1 mayis tatili )

çok geçmiş olsun elvancım.senin adına çok sevindim.
rabbim yine nasip eder inşallah bu sefer koala gibi yapışır sana minişin

Allah kimseye çekemeyeceği dert vermesin.

Kizlar çok çok sagolun Amin InsAllah Rabbim sizlerinde gönlüne göre nasip etsin InsAllah..
Burda sevinçlerimi, dertlerimi paylasabilmek çok güzel, sizlerin yeri çok farkli.. Iyiki varsiniz..

Zealea tatlim aslinda içim içimi yiyoki iste al nolcek bii kez daha zengin et ama bi yanimda akisina birak bu sefer bukadar üstüne gitme diyor :) Düzenlerim çok bozuldu, ovulasyonlarim sasti, en son test kullandigimda 11 gün, 21 gün gerçeklesmisti yumurtlama.. ben iyice bi düsüneyim :) sana vakitlice haber veririm, olar?

HAZALL canim hamilelik diyor herkes ama bilmiyorum öyle olsa test yaptim diyosun çikardi illaki. E ultrasonlada bakildi. E hayat mucizelerle dolu, bu ihtimalde var tabi :) Bence yinele testi, hamileysen dogum kontrol hapi kullanman dogru olmaz, dokoruna danis derim. InsAllah hamilesindir ama yinede sen fazla kapilma bu düsünceye üzülmeni istemem sakin yanlis anlama canim yoksa çok çok isterim senden bu güzel haberi almayi biliyosun

Son düzenleme:
Canııımmmm çok sevindim ohhh içim rahatladı çok korkmuştum sen bu ay korunmadık diye yazınca, ya bu kız yine aynı şeylerle karşılaşırsa diye .. Çok çok sevindim inşşş bebişin bu sefer 9 ay 10 gün boyunca tutunsunnn :) en kısa zamanda

Canım adet belirtileri deyince ben kasık bel karın ağrısı diye düşündüm onları yaşamadım ama gögüslerim büyümüştü çok barizdi eşim bile farketmişti ve ağrıyoduu sürekli zaten o hapın yan etkisii

çok tesekkür ederim canim =) Ne bilim bende istedim bekleyelim diye ama hep bi yanim bisey yasayacaksan ondan kaçamazsin, nekadar doktora git gel yapsanda, kaçamazsin takdir Rabbimin rahat ol, eskiden kadinlar doktormu bilirdi dedi, ve denedik ama olmadi Takdir iste yüce Rabbim vaktini biliyo, bize beklemek sabretmek düser, hayirli saglikli olsunda, bekleriz =)
Bnm adima endiselendin bu benim içn çok degerli =)
Sen naptin canim iyimisn, basladinizmi çalismalara, esin düzeldi diyordun, ins tekrar sorun haline gelmez

Son düzenleme:

yok canım ne üzülcem ya ben de o yüzden yapmak istemiyorum hayal kırıklığı olcak diye ama test yaptım yok doktor baktı yok gecen hafta regl oldum hafta sonu banyo yaptım carsamba günü gene regl belirtilerim oldu halada devam ediyo anlamadım ki ne olacak test yapsamı aceba:26:

allaaaaaaaa, halaylar sana gelsin o zaman teeey teeey hadi gözünaydın, o kadar sevindim kiiiiiii!!! allah hayırlı gördüğü zaman nasip edecek demek ki. artık önün açık, soru işaretin kalmadı. çok geçmiş olsun elvan. ben doğum yapınca sen hamile olacaksın gibi geçti şimdi içimden. hadi hayırlısı.

hazal bence doktoruna güven. kan testi yapmadan gebeliğin en kesin ve net tanısı vajinal ultrasonla konur. o yüzden endişelenme bence. doktor gördüğü şeyin kist değil gebelik kesesi olduğunu anlar diye düşünüyorum. hem yumurtalıkta görmüş zaten, gebelik kesesi rahim içinde oluşur ve orda görünür (istisnası dış gebelik zaten). zealea nın dediği gibi bu belirtileri ilacın yapıyor sanırım. ben de adet sancıları ve düzensizliği için doğum kontrol hapı içmiştim ama seninkinden daha yüksek dozlu bir şeydi. o zamanlar bekardım, bebek filan aklıma gelmemişti. ama dediğin sıkıntıları yaşamıştım. içinde hormon olduğu için bunları yaşıyor olabilirsin.

aynen canım bende düşünmüyorum zaten gebeliği olsa görürdü zaten adet belirtileri olması düşündürüyor ama hamilelik aklıma gelmiyor zaten hayırlısı ya olmazsa adet olunca doktoru ararrım tabi laf alabilirsem :)

evet canım haklısın Allah en doğru zamanda verecektir, bize göre şer olan şeylerin aslında belli bi zaman sonra hayır olduğunu anlıyoruz önemli olan bu aşamada sabretmek isyan etmemek.. canım beniim de eşimin tayini çıkıcak 20 güne kadar yeni yerinde göreve başlıcak ve ondan sonra askere gidicek ve biz ancak 2014 ağustosta aynı yerde yaşamaya başlıcaz.. dr a gidip gebelik öncesi tahlillerimi yaptırmam gerekiyo bu ay gidicem inşş.. bi sorun yoksa ben de istiyorum bebek beni düşündüren şey annem babam benimle aynı şehirdeler onlar yardımcı olurlar ama eşimin yanımda olmaması ... bu şekilde nasıl olacak ... yani tam bi karar vermiş değilim o yüzden şimdilik korunuyoruz:) hayırlısı olsun inşş hakkımızda

Sen ne olur ne olmaz yap bi test icin rahat eder en azindan canim ama doktorunada danis bence hapin etkisinden boyle hissediyo olabilirsn kisiden kisiye degisir yaptgi belirtiler

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…