Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

msllh size. doktora ulasabiliyorumya sanki lafi agzindan cimbizla aliyosn zorla. rahim seklinde bozukluk/tikaniklik varmi, kromozomlara, ve kan pihtilasma seviyesine detaylica bakilcak. tabiki olacakla olecege care yok Rabbime sigindim, varsada bi sorun tedavisi olan seylermi bilmiyorum, hadi kan pihtilasmasi tamamda digerleri hakkinda bilgim yok.
Kim benmii ben korkarmiyim hic disciden saka bi yana dis derdindende kurtulayim varya kendimi odullendircm.

Son düzenleme:

hosbulduk canımmmm nası olsun aynen devammm vallaaa sen nasılsınnn bu aradaaa?

canım tebrik ederim.. çok sevindim ne güzel hamileler artıyoo :)))
ANAMMMMMMMMMMMMM ALLAHMI KONUŞTURDU YAZDIRDI NEYYY BÖYLEE BENİ TEBRİK ETTTİNNNN oksamen harika ya ,inşallah hamile kalırımda tebrik edersin ben dünürümün hamileliğne sevinmiştim
o hamile kalsın azcık yol alsın belki m olur bizim de

Amin canim benim Aminnnnn!!!!! Isteyen herkese nasip etsin Rabbim.
elvancımm gördün mü bakoksamen bacımmm benimi sanmış hamile ney...

bacımm inşallah sende en yakın zamanda hamile kalırsınnn canımm.ben hala inanamıyorummm yaa.bi doktora gitsemm rahatlıcam inşalllh..

amanını amanını kimler gelmiş :):):)

eeee anlat bakalım nasıl bir duyguymuşşşşşş

online olmana sevindim pakizecim benim kk durumunu bilyon

pakizecim bizim adam geldi mecburi bi çıkış yapmaktayım inşlh görüşürz... sağlıcakla kal bacım

arkadaşlar çok sevindim Allah hayırlısıyla birlikte tamamına erdirsin inşaallah

kızlarrr bendende guzel bı haber alın teyzelerı bız 11 haftalık oldukkkkk

eneeee, kaçak hamile varmış aramızda benim gibi kıs gözünaydın, çok sevindimmmmmm!!!! tebrik ediyorum!!!! allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin, analı babalı büyütsün. oleeeeeeeeeeeeyyyyy

eneeee, kaçak hamile varmış aramızda benim gibi kıs gözünaydın, çok sevindimmmmmm!!!! tebrik ediyorum!!!! allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin, analı babalı büyütsün. oleeeeeeeeeeeeyyyyy

tesekkur ederımm canımmm cok saolll.senın izindeyimmm:)rabbım herkese tattırsın bu mutluluguuuu

Çok ilginç 1 hafta sonra yine idrar tahlili ve kültür yaptırdım.İdrar tahlili temiz çıktı,kültür daha açıklanmadı.Farklı bir doktora gittim.Doktor 1-2 lökosit normal,onlar vücutta savaşçılar dedi.Yok hamile değilim,bunlar hamilelik öncesi hazırlıklar:) Benim çok zor bir durumum var,ilaç yutamıyorum.İlaç öyle kalıveriyor ağzımda,yutamıyorum.(büyük ilaçlar).yani çok sinir bozucu bir durum.İşte idrarda enfeksiyon düşük yapabiliyor diye duymuştum.doktor buna güldü.o zaman boğazında enfeksiyon olsa,ya da başka birşey olduğunu düşün düşük mü olur dedi,rahat ol herşeyin çözümü var falan dedi.

Gülsevdam, hamile kalmadan öncemi idrar enfeksiyonu vardı,hamileyken mi oldu?Şu an hamilesin ilaç kullanabiliyor musun?Bebeğin sağlıkla seninle olsun inşallah:)

Gülsevdam, hamile kalmadan öncemi idrar enfeksiyonu vardı,hamileyken mi oldu?Şu an hamilesin ilaç kullanabiliyor musun?Bebeğin sağlıkla seninle olsun inşallah:)

Hamılelık oncesı ve baslarda hıc bı sorun yoktu
her ay duzenlı kan ve ıdrar tahlılı yaptırıyordum
gecen ay cıktı bu sorun bu ay ıkı kez acillik oldum bır gece yattım doktorum mecburen ılac verdı
hem 50 mg hafıf hemde 500 mg antıbıyotık kullandım bır hafta
sımdı 50 mg devam edıyorum bu kullandığım ılacın bebeğe zararı yokmuş
kı ılaca karsı olan ben mecbur ıcıyorum yoksa enfeksıyon bebeğe zarar verır kı verdıde gerıleme oldu buyumesınde
ve erken doğum rıskım var dua edın nolur vaktınde gelsın paso yatıyorum hep doktor hareketı yasakladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…