Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

harikaaaaaaaa!! tebrik ederim, allah başka dert vermesin. şöyle ağız tadıyla halay çekmeyeli ne kadar olmuş, ellerim ayaklarım kaşınıyordu zaten. haydeee tutmayın beniiiiii önce biraz alış, sonra da hayırlı zamanda bebeğine kavuş bakalım. çok sevindim gerçekten

Sanırım tamamiyle adet oldum sanırım ama gecen aylara bakarak bu ay yine az ama hayılısı bakalım agrım sızım da yok

canım rahat ol ve kendine birkaç ay süre tanı,ne kadar az stresli olursan hamile kalma ihtimalin o kadar artar,o anın keyfini çıkar..

Kizlar sizleri tebrik ediyorum cok sevindim.Allah saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin.insallah...

Simdi arkadaşlar ben bişey sormak istiyorum ben hastalıgı yeni yendim

daha alışma süreçindeyim ama hamiş olmayı kolaylaştırmam için

neler yapmalıyım önerilerinizi yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

herkese iyi geceler,uzun zamandır giremedim nete ama tekrar dönebildim çok şükür, hamiş kalanları tebrik ederim,
bu arada bu ay adetim gecikti şuan 4 gün oldu idrar testi için daha beklemeli miyim?

herkese iyi geceler,uzun zamandır giremedim nete ama tekrar dönebildim çok şükür, hamiş kalanları tebrik ederim,
bu arada bu ay adetim gecikti şuan 4 gün oldu idrar testi için daha beklemeli miyim?

neden bekleyec eksin ki adetin ilk gecikme gününden itibaren denir testlerde ...ama kan daha kesin sonuc verir istersen kan testi yaptır

neden bekleyec eksin ki adetin ilk gecikme gününden itibaren denir testlerde ...ama kan daha kesin sonuc verir istersen kan testi yaptır

teşekkür ederim yorum için , evet canım testlerde öyle diyor benim daha önce de 3 gün gecikmişti ilk günden sonra testi yapmıştım negatif çıktı tabi zaten sonra da hasta oldum,o yüzden şimdi de karasız kaldım yapıp yapmamada zaten elimde de yok şuan yarın alcam :) ama çok sabırsızım önce idrar testi yapıp sonuca göre kan testi yaptırayım diyorum of heycan kapladı beni iyice çok da heveslenmekte istemiyorum ama inş hayırlsıı olur

Canimmmmmmmmmmmmmmmmm Cok cok sevindim.. Rabbim kucagina almak nasip etsin.. Nekadarlik oldun? Gittinmi doktora Bak listeye geç eklendin ama direk hamis olarak eklendin çok sükür Rabbime Darisi isteyen herkese InsAllah, simdi kendine dikkat etme, ve iyi beslenme zamani.. Kolay bi hamilelik süreci ve sonrasindada kolay dogum diliyorum Ins

Ablam senin dogum hikayenidemi okuyacaktik çok duygulandim.. tebrik ediyorum seni.. çok sevindim Rabbime sükürler olsun saglik içinde kavusturdu seni yavruna.. Tosunda saglikliymis çok sükür.. Bizi unutma burda :) Sana pasalarinla , esinle çok güzel zamanlar diliyorum.. Allaha emanetsiniz..

Aynen!! katiliyorum sana! Keskede okumasaydim.. Bundan sonra yok öyle arastirmak. Herkes farkli seyler söylüyor, hiç korkmicaksanda korkuyosun okuduktan sonra. Bende ilk hamileligimde çok okuyodum benle ayni zamanlarda hamis olanlarin yorumlarini, ama Rabbim izin verirde hamile kalirsam okumam gibi geliyo bana, biri bisey söylüyo hemen beynimde yer ediyo ha acaba öylemi, arastirsammi, doktora danissammi? En iyisi gerçekten okumamak :)

Hobaa tebrik ediyorum Berns :) Rabbim baska dert vermesin Ins

allahım şükürler olsun vajınusmusu yendim bu sayfaya terfi ettim çok ama çok mutluyum

ama bu sayfadanda terfi edicem hamiş olcam
InsAllah hayirli zamanda Rabbim nasip eder :) Tebrik ediyorum

Perilerperisi :) Seni hatirliyorum, bi süre sonra ortadan kaybolmustun diger topikten, yendigine çok sevindim.. Ins Rabbim hayirli zamanda hayirli evlatarda nasip eder :)

Yumurtlama testleri kullanabilrsin, böylece sans artar, iliskiden sonra hemen kalkmayip yatabilirsin bi yarim saat kadar. Gerisi Allahin takdiri :) En basta tabiki stresten uzak olup düsünmiceksin, stres çok etkiliyor.. Ins hayirlisiyla tez zamanda müjdelersin bizleri :)

Canim bence yap, ben 4 gün öncesinde hassas test yapmistim çikmisti hamilelik. senin 4 gün geçmis. Ins pozitifi yakalarsin

Son düzenleme:
S.a kizlar.. Yeni, katilanlar, anne adaylarimiz var.. Topigin ilk sayfasindaki listeye katilmak isteyenler varsa, bat (beklenen adet tarihini) deneme süresini yazsinlar ekliyim

Bikaç gündür çok yogundum giremedim, birikmis sayfalar epeyce, neyseki güncele gelebildim , nefes nefese kaldim
Kizlar 2 ay sonra tasiniyorum Allahin izniyle, yogun geçecek.. Oyüzden bi süreligine bebis muhabbetine ara vermeyi düsünüyoruz, tabi Rabbimin takdiri, verirse dünden raziyim :)
9 Gün sonra jinekologda randevum var, bakalim rahim filmi konusu yatisami geçecek.. Onun stresi etkisindeyim halaaaa, ne gelmek bilmez 20 martmis ya..
Sizlerden ne var ne yok, özledim, ikinci ailemde burasi oldu hehe, hep aklimdaydnz

Son düzenleme:
kılzar selamlar nabersiniz benim yarın saat 10,:30 da doktor randevum m var neden gecikiyo diye gecen ay gittim doktor bişe demedi yok bişeyin dedi bakalım gitcem ama suan reglim regl olunca bakıyomu alltan yani alttan bakması gerekirken bide sanki bitmek üzere hiç gelmiyo desem yeri ama kaç gündür böle nerdeyse ilk gün oldugum adet kadar bu ay olmadı 5 günde diğerlerine bakarak ilk günkü gibi olmustur toplmada

canım bendede vardı düzensizlik ama benimde aşırı kanamalı ped yetişmiyo, alttan bakmaz dedim ama farketmez dedi dr bakmak istedi ama ben korkudan muayene olamadım tabiikiiii hormon testi yaptı kan verdim temiz çıktı bişi yok dedi, yani muayene etmek isteyebilir aklında olsun .. inş bişey yoktur

bakalım gidiyim bi napcak benim normalde 3 aydır düzensiz ama bu ay da 4 gün gecikmeli oldu ama dediğim gibi toplam yani normalde 2.gün oldugum kadar oldum doğru düzgün ped kirlenmedi bile

bakalım gidiyim bi napcak benim normalde 3 aydır düzensiz ama bu ay da 4 gün gecikmeli oldu ama dediğim gibi toplam yani normalde 2.gün oldugum kadar oldum doğru düzgün ped kirlenmedi bile

benim hep böyle. yillardir. cok özenirim günlerce regli olanlara leke(giris), hafif (gelisme) ve leke (sonuc) seklinde ortalama 2 ile 3 gün süren bir döngüm var. normal olmadigini düsünürdüm, doktorum 35 günden az süreler arasinda tekrarliyorsa normal oldugunu söyledi ki vajinal muayene de olmustum. gelen miktar zerre önemli degil, kisiden kisiye degisir dedi.

altin kural, regli gecikmez. yumurtlama gecikir. yumurta ve regli arasinda gecen süreyi takip ediyorsan ve bu sabit degilse luteal faz bozuklugu olabilir. bir de tiroidine baktirdin mi?

ay ayni durumdayiz! tasinma ihtimalimiz var bir kac aya korunsak mi diyoruz he gerci korunmayinca da tutmuyor o ayri ama... ya tutarsa... tadilat, temizlik, kutulamaca, esya paketlemece, esya yerlestirmece ve olasi bulantilar, agir kaldiramamaca falan. kafam karisik. ilk trimesterda olanlarin daha cok bulantilar beni perisan etti demelerine ihtiyacim var.

20 mart cabuk gelsin ve cabuk gitsin.

kızlar bugün işde gün geçmek bilmedi ya sonunda testi aldım yaptım bugün, çifti çizgi ama 2.si hafif silik gibi diğeri daha net pozitiftir di mi sonuç:44:

canım benimki daha bu ay böyle oldu normalde cok fazla değil ama normal oluyodum bu ay böle olunca sasırdım test yaptım aceba üstünemi görüyorum diye belkide öledir ama test yaptım negatif yarın doktora gitcem ama adetim bitiyomu bitmiyomu anlamadım inşallah sıkıntı yoktur gecen ay gittim bişe yok dedi ama hayırlısı bide baska doktora gidiyimHAYIR TİRİODE BAKTIRMADIM NEDEN BAKMAK GEREKİYO HANGİ DOKTORA GİTCEMM

Son düzenleme:
evet canım kan testi yaptıracam yarın inş olumlu sonuç alırım hayırlısıyla,peki sen de silik çıkmıştı bende demişsin ya kan testinde ne sonuç çıkmıştı

ben adetimden önce test yapmıştım ikinci çizgi silik çıktı hemen ertesi gün sağlık ocağında test yaptırdım pozitif çıktı.

ben adetimden önce test yapmıştım ikinci çizgi silik çıktı hemen ertesi gün sağlık ocağında test yaptırdım pozitif çıktı.

çok güzel kaç aylık hamişsin,benim de bugün itabariyle 5 gün gecikti testi de bugün yaptım yarın da inş kan testi yaptıracam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…