Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım benimki daha bu ay böyle oldu normalde cok fazla değil ama normal oluyodum bu ay böle olunca sasırdım test yaptım aceba üstünemi görüyorum diye belkide öledir ama test yaptım negatif yarın doktora gitcem ama adetim bitiyomu bitmiyomu anlamadım inşallah sıkıntı yoktur gecen ay gittim bişe yok dedi ama hayırlısı bide baska doktora gidiyimHAYIR TİRİODE BAKTIRMADIM NEDEN BAKMAK GEREKİYO HANGİ DOKTORA GİTCEMM

gebelik öncesi yapilmasi gereken rutin hormon kontrollerinden biridir, bir de yumurtlamayi geciktirir dolayisiyla adet düzensizligi yapar. aile hekimine gidebilirsin tam kan sayimi icin, normalde endokrinologa gitmen gerekir.

:KK9::KK9::KK9::nazar::nazar: tebrikler! silik milik, 2. cizgi pozitiftir. saglikli mutlu 9 aylar olsun :KK49::nazar:. :KK52:

hem sevinmek istiyorum hem de kendimi kontrol ediyorum yarını bekle kesinleşsin tamamen diye tuhaf bi ruh halindeyim ya eşim şimdiden farklı davranmaya başladı bile daha bir ilgili hassas falan:KK9:
ya cnm benim bikaç sorum olcak bu kan testi yaptırmak için aç mı olmak gerek bir de testi yarın öğlen yaptırsam sonuç ne zaman öğrenebilirim:44:

hem sevinmek istiyorum hem de kendimi kontrol ediyorum yarını bekle kesinleşsin tamamen diye tuhaf bi ruh halindeyim ya eşim şimdiden farklı davranmaya başladı bile daha bir ilgili hassas falan:KK9:
ya cnm benim bikaç sorum olcak bu kan testi yaptırmak için aç mı olmak gerek bir de testi yarın öğlen yaptırsam sonuç ne zaman öğrenebilirim:44:

hcg hormonu aclik ya da tokluktan bagimsiz =), farketmez yani. sonuclar da testi yaptirdigin yere göre degisir. laborantlarin cabukluguna bagli. sonuclarini da yaz bize hihi, tekrar tebrikler. simsiki tutunsun minik bezelyen sana.:nazar:

:KK3: ay ayni durumdayiz! tasinma ihtimalimiz var bir kac aya korunsak mi diyoruz he gerci korunmayinca da tutmuyor o ayri ama... :KK9::KK9: ya tutarsa... tadilat, temizlik, kutulamaca, esya paketlemece, esya yerlestirmece ve olasi bulantilar, agir kaldiramamaca falan. kafam karisik. ilk trimesterda olanlarin daha cok bulantilar beni perisan etti demelerine ihtiyacim var. :KK53:

20 mart cabuk gelsin ve cabuk gitsin.

bulantılar perişan etti ne dimek, gebertti desek yalan olmaz. o halde eğilmece ve kutulamaca demek direk gözlerimin pörtlemesi demek olurdu. ben eğilmeyi bırak, kusmamak için sürekli yatay durumdaydım :KK52: yemek yiyince ağzımı elimle kapatıp burnumu yukarı tutuyordum içerden bişe çıkmasın diye :KK52: hoş bu kadar uğraşmasam da çıkaramıyordum zaten :KK1:

ikinizi de tebrik ediyorum. sağlıklı, bulantısız, kolay bir gebelik diliyorum. sağlıkla bebelerinizi kucağınıza alın :nazar::nazar::nazar:

gebelik öncesi yapilmasi gereken rutin hormon kontrollerinden biridir, bir de yumurtlamayi geciktirir dolayisiyla adet düzensizligi yapar. aile hekimine gidebilirsin tam kan sayimi icin, normalde endokrinologa gitmen gerekir.

Canim bakalim yarin sabahtan kadin doguma gidicem ordan da saglik ocagina geciyim diyorum yinede aile hekiminin haberi olsun cocuk istegimizden diye gidicem bakalim dedigim gibi benim kiler normaldi son uc ay korunmayi birakinca duzensizlesti gecen ay gittigim doktor kan ve idrar testi yapti ama bisey yok dedi oda cikarmi yada o baska test mi kusura bakma biraz bilgisizim

Canim bakalim yarin sabahtan kadin doguma gidicem ordan da saglik ocagina geciyim diyorum yinede aile hekiminin haberi olsun cocuk istegimizden diye gidicem bakalim dedigim gibi benim kiler normaldi son uc ay korunmayi birakinca duzensizlesti gecen ay gittigim doktor kan ve idrar testi yapti ama bisey yok dedi oda cikarmi yada o baska test mi kusura bakma biraz bilgisizim

hazal naptın canım, dr a dedin mi gebelik için kan testi yaptırcam diye dediysen yapılmıştır... sonuçların sendeyse, gebeliği gösteren hormon beta hcg hormonu karşısındaki değer önemli.. varsa böyle bi hormon yapmıştır yoksa yapmamıştır canım

kızlar bugün işde gün geçmek bilmedi ya sonunda testi aldım yaptım bugün, çifti çizgi ama 2.si hafif silik gibi diğeri daha net pozitiftir di mi sonuç:44:

canım bugünden için kan testi yapacağını söylemişsin var mı bir elişme :)

Kizlar sizleri tebrik ediyorum cok sevindim.Allah saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin.insallah...

amin canım inşaallah hepimizinkini :KK16: :KK16:

Canimmmmmmmmmmmmmmmmm :KK16::KK16: Cok cok sevindim.. Rabbim kucagina almak nasip etsin.. Nekadarlik oldun? Gittinmi doktora :KK16: Bak listeye geç eklendin ama direk hamis olarak eklendin :KK54: çok sükür Rabbime :nazar: :nazar::nazar: Darisi isteyen herkese InsAllah, simdi kendine dikkat etme, ve iyi beslenme zamani.. Kolay bi hamilelik süreci ve sonrasindada kolay dogum diliyorum Ins :KK16:

evet elvan yaaaaaa :KK52: :KK52: :KK52: çok şükür çok :KK16: inşaallah tez zamanda sizlere de nasip eder rabbim :KK16: :KK16: :KK16: dün tekrar gittim elvancım, sata göre 5 haftalık görünüyor, henüz bişey göremedim ama beta hcg m 1045 çıktı, güzel ilerliyor dedi dr çok şükür rabbime :KK16: :KK16: :KK16: amin elvanım amiiiin çok teşekkür ederim :KK16:

allahım şükürler olsun vajınusmusu yendim bu sayfaya terfi ettim çok ama çok mutluyum

ama bu sayfadanda terfi edicem hamiş olcam

inşaallah inşaallah :KK52: :KK16:

Evrim bizde biran evvel burada hamiş kalırızzzz inş....

inşaallah inşaallah :KK52: :KK16:

kızlar ya benimde belim çok agrıyo bugünn az bişi pembemsi bişi de geldii bu ay umutlanıyodum şşimdi adetmi olucm die korkuyorum yüzüm sivilcelendi çirkinleştii off yaa ama dikkatimi çekti çamaşırımda uzayan akıntı var adet olacagım zaman akıntım olmazdı bu uzayan akıntı ne anlama geliyodu yardım edin

masumsu sen naptın canım ne var ne yok?

hopefor; canım test verdik ama henüz sonuç çıkmadı 5ten sonra belli olcakmış beklemekte zormuş, bu arada sen de hamişsin di mi
zealea ve sela1 yorumlarınız ve dilekleriniz çok teşekkürler:KK16:

hazal naptın canım, dr a dedin mi gebelik için kan testi yaptırcam diye dediysen yapılmıştır... Sonuçların sendeyse, gebeliği gösteren hormon beta hcg hormonu karşısındaki değer önemli.. Varsa böyle bi hormon yapmıştır yoksa yapmamıştır canım

geldim canım doktordan kan verdi allatn muayene etti ama kastıgım için sıkıntılı oldu biraz yarın öğleden sonra gidip sonuclarımı alcam bakalım ne olacak

kızlar %99 ben de hamileyim artık çok şükür:KK52: çok güzel bir duygu insan inanamıyor ya,
doktorun dediğine göre de %1lik dış gebelik ihtimali varmış o da varsa eğer bir hafatada atarmış kendini inşallah yoktur öle bişi

kızlar %99 ben de hamileyim artık çok şükür:KK52: çok güzel bir duygu insan inanamıyor ya,
doktorun dediğine göre de %1lik dış gebelik ihtimali varmış o da varsa eğer bir hafatada atarmış kendini inşallah yoktur öle bişi

tebrik ederim canım Rabbim hayırlı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin

kızlarrrr ne zaman oldu gelemiyorummm kimseden haberim yok sadece tesadüfen gördüm Elvanım canım tekrar hamile kaldın yine mi kaybettin bebeğini çok üzüldüm
beni bilen bilirde bilmeyenler için yazayım 29 martta vajiden kurtulalı 1 yıl olacak halen bebek yok
cumartesi günü rahim filmi çektirdim sağ tüp açık sol tüp şüpheli tam görememiş doktorum ama büyük ihtimalle kasılmadan dolayı göremedim açıktır dedi
inşaallah filmden hemencik olur benim de bebişim

kadınlarrrrrrrr benim aklıma bişe geldi bu doğum yapan arkadaslarımız varya aynı sehirde olanlar var mesela onlarla toplanıp bebeklerini görmeye gitsek nasıl olur aynı sehirde olanlar görüşebiliriz mesela

:KK3: ay ayni durumdayiz! tasinma ihtimalimiz var bir kac aya korunsak mi diyoruz he gerci korunmayinca da tutmuyor o ayri ama... :KK9::KK9: ya tutarsa... tadilat, temizlik, kutulamaca, esya paketlemece, esya yerlestirmece ve olasi bulantilar, agir kaldiramamaca falan. kafam karisik. ilk trimesterda olanlarin daha cok bulantilar beni perisan etti demelerine ihtiyacim var. :KK53:

20 mart cabuk gelsin ve cabuk gitsin.

Hadi ya!! :KK53: Kiralikmi yoksa ev mi aliyosunuz? Aynennn ayni sorularla bogusuyorum!! beklesekmi , beklemesekmi, Haziranda geçiyoruz öteki eve, yani daha epey var. Esim beklemekten yana degil. Ama dedigin gibi agir gelebilir hamilelik olursa, ben simdi o evi kirklamadan, sirkelemeden o eve giremem :KK53: didik didik etmem lazimki rahat oturayim, bilirsin azicik psikopatimdir :95:. Siz nezaman tasiniyosunuz? Hakkimizda hayirlisi olur Ins.

kızlar bugün işde gün geçmek bilmedi ya sonunda testi aldım yaptım bugün, çifti çizgi ama 2.si hafif silik gibi diğeri daha net pozitiftir di mi sonuç:44:

:KK9::KK9::KK9::KK9: Tebrik ederim.. :nazar::nazar: Hayirli, saglikli bir gebelik süreci geçirirsin Ins.
Dikkat et kendine :KK16::KK16:
Listede hamis olarak degistiriyorum simdi seni :KK76:

X