Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

beni merak eden olmasadabenim bugün doktor randevum vardı...size haber vericem mutlaka demiştim..sözümde duruyorum e-lvanım:)))ben bugün tam umutsuz bi anım da öyle güzel değişik bi şekilde anne adayı olduğu öğrendimkiiiama daha çok yeni,korkularım var keseyi de göreydim :18::18::18::18::18::18:...haftaya bidaha gidicem kese gözükmüyo dedi...dua edin benim için olurmu:26::26::26::26::26::26:Rabbim inşaallah herkese yaşatsınnn....sağlıklı bir hamilelikten sonra sağlıklı hayırlı evlatlar olsun hepside.....

ayy çok güzel bişeyRabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip eylesin inş.darısı bizim başımıza

aaa ecrin cok sevindim merak etmez olurmuyuz gelmedin diye düşündüm ben daha allahım sağ salim kucagına almay nasip etsin darsı bana ve tüm isteyenlere bende geciktim 4 gün felan dır

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin
AMİNNNNN CANIMMM......

aaa ecrin cok sevindim merak etmez olurmuyuz gelmedin diye düşündüm ben daha allahım sağ salim kucagına almay nasip etsin darsı bana ve tüm isteyenlere bende geciktim 4 gün felan dır
:))) size haberi vermek için nasıl sabırsızlandım eve gelemeye....Rabbimm hepinize hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsinnn Aratmadan inşaallahhh....

Canım tebrikler hiç umudun yoktu bak bebişin seninleymiş. Daha erken diye gorememiştir keseyi.Dualarımız senınle Allahım sag salim kucagına almayı nasip etsin...

Canım tebrikler hiç umudun yoktu bak bebişin seninleymiş. Daha erken diye gorememiştir keseyi.Dualarımız senınle Allahım sag salim kucagına almayı nasip etsin...

evet 1 ayda 4 test yapmıştım negatifti haliyle başka bi sorun var diye düşünmeye başlamışrımm:)))Allah razı olsunnn rabbim isteyenlere nasip etsinn olanlarada kucaklarına almayı nasip eylesin...

evet 1 ayda 4 test yapmıştım negatifti haliyle başka bi sorun var diye düşünmeye başlamışrımm:)))Allah razı olsunnn rabbim isteyenlere nasip etsinn olanlarada kucaklarına almayı nasip eylesin...

Amin canım.
Kan degerin dusuk mu neden cıkmamışki testlerde beta hcg kaç çıktı ?

Ecrinx adet belirtilerin varmıydı sende sanırım test yaptın hep negatif cıkmıstı bi kere pozitif cıkmıstı

kızlar yardımmm...
Ben 2 aydır ovlasyon testi yapıyorum gecen ay yumurtlamam reglımın 21. gununde olmustu .
Bu ay is bugun wc deyken uzayan akıntıyı gordum ve bı tane ovulasyon testı yaptım ve pozıtıf cıktı bugun benım reglımın 13. gunu ama bu kadar erken yumurtlamıs olabılırmıyım yoksa benım testlerde mı bı sorun var ?

ecrin cnm tebrik ederim neden merak etmeyelim seni..
korkma hiç bir şey olmaz Allah'ın izniyle olumlu düşün...
sağlıcakla kucağına Allah'ın izniyle alırsın inş...

Amin canım.
Kan degerin dusuk mu neden cıkmamışki testlerde beta hcg kaç çıktı ?

99,7 daha çok yeni dedi ama tedirginim o yüzden....

Ecrinx adet belirtilerin varmıydı sende sanırım test yaptın hep negatif cıkmıstı bi kere pozitif cıkmıstı
adet belirtilerimmm çok uzun zamandır vardı canımmm dokunamıyodum göğüslerime sol yumurtalığım ağrıyodu kasığımda sansılar vardııı bikaç gündür de mide bulantım oldu...18 inin akşamı pozitifti ama sonradan gördüm ve ilkten garip bişekilde olmuştu bozuk dedim heraldee başta çıkmamıştı sonra sabah tekrar yapmıştımm kıpkırmızı tek bi çizgiydi gözüme sokar casına..ümidimi kestim bende işte...

bu durum olabiliyomuş canım hatta iki kere yumurlayabiliyomuşsun...testte sorun yoktur kaçırma sen bu günleri değerlendir...testide yapmaya devam et...

cnm regl düzenli midr eğer düzensizse normal bu durum
düzenli regl oluyosan da iki kere yumurtlayabilirsin..mesela regl 13 ve 21. günü..iş öle olur bir ayda iki kere şans olur..

anladım canım benim de 4 gündür gecti adet belirtilerimden azıları var ama hayırlısı bakalım sen sanırım 15inde olacaktın gecikmiştin hayırlısı ya beklicez bizde napalım hafta sonuna kadar beklcem

ecrin cnm tebrik ederim neden merak etmeyelim seni..
korkma hiç bir şey olmaz Allah'ın izniyle olumlu düşün...
sağlıcakla kucağına Allah'ın izniyle alırsın inş...

Allah razı olsunnn duygularım karman çorman nazım size geçiyor inş. herkesin göbişleri tez vakitte bebiş dolar:)))

selam herkese. ben de bu sayfayı takipteyim artık :)
çocuk sahibi olmayı düşünüyoruz. çalışmalara başladık sayılır ama doktora falan gitmiş değilim. nelere dikkat etmeliyim ilk etapta bilgi verirseniz çok sevinirim :))

ecrin cnm değerin çok güzel..giderek artacaktır..hadi bakalım taze anne adayı güzel düşün güzel olsun...

cnm regl düzenli midr eğer düzensizse normal bu durum
düzenli regl oluyosan da iki kere yumurtlayabilirsin..mesela regl 13 ve 21. günü..iş öle olur bir ayda iki kere şans olur..

Ay inşallah öyledir canım. reglim cok duzensız deıl gunu gunune olmam bı kac gun gecıkır . bı kac gun gecıkmeye de normal dıyolar
.

anladım canım benim de 4 gündür gecti adet belirtilerimden azıları var ama hayırlısı bakalım sen sanırım 15inde olacaktın gecikmiştin hayırlısı ya beklicez bizde napalım hafta sonuna kadar beklcem
bekle canım çok zor biliyorum ama en azından sürekli hayal kırıklığı olmaz....ilaç da içemio insan beklerken hani olurya varsa die:)))inşallah güzel haberini alırız seninde:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…