Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Ay inşallah öyledir canım. reglim cok duzensız deıl gunu gunune olmam bı kac gun gecıkır . bı kac gun gecıkmeye de normal dıyolar
.

düzenli cnm regl senin bir iki gün aşağı yukarı oynar önemli değil okadarı.
ozaman cnm iki kere yumurtlayabilrsn bu ay..ovulasyon testn varsa 21. güne kadar yapmaya devam et..

bekle canım çok zor biliyorum ama en azından sürekli hayal kırıklığı olmaz....ilaç da içemio insan beklerken hani olurya varsa die:)))inşallah güzel haberini alırız seninde:)))

evet gecen gün 3 gün bas agrısı cektim ama bişey de içemedim bişey varsa zarar görür diye bakalım bekleyip görcez inşallah vardır bendede bebişşş

ben de onu soracaktım. iki aydan önce anlaşılmıyor mu hamilelik?

bir de ovulasyon testi şöyle mi kullanılıyor: ovulasyon belirtileri gördüğümde test yapacağım, o gün büyük günse akşama deneme yapacağız. doğru mu anlamışım? :)) çok bilgisizim bu konularda mazur görün :)

hoşgeldin cnm..sen yeni mi yendin vajiyi?

düzenli cnm regl senin bir iki gün aşağı yukarı oynar önemli değil okadarı.
ozaman cnm iki kere yumurtlayabilrsn bu ay..ovulasyon testn varsa 21. güne kadar yapmaya devam et..

Evet canım elimde testim var fazlasıyla bugunden itibaren yapmaya başladım bakalım 2. kez de pozitifi yakalayabilecekmiyim

hoşbuldum:) kasımda yendim.

cnm öncelikle tebrikler kurtuldun Allah bir daha böle dert vermesin..
ne zamandn beri evlisin yeni evliysen cnm kocanla balayına çık derim tadını çıkaramadığın günlerin tadını çıkar..
bebiş gelir zaten merak etme..
ama bebiş çok istiyosan inş kısa zamanda gelir bebişin...

8 aydır evliyim canım. öyle bekleyecek kadar genç değiliz. artık tatillere çocuklarla gidecez öyle konuştuk geçen gün :)) Allahım hakkımda hayırlısını verir inşallah :)

gıcık oldum bizim aile hekimide yapmıyormuşmuşşşşşşşşşşşş ve eczane testi yaptımmmmmm negatifti diye bende epilasyon randevoma gittim ama içim rahat değil zaten bizim adamda çocuk istemiyor... öyle dikkat ediyor ama geri çekme yöntemi iel korunduğmuzdan dolayı bu aylık içim rahat değil ufffff ne yapsammm

ecrinnnnnnnnnnnn bacımmmmmmmmmmmm sahimi kız çok sevindim anam anamm cidden hayırlı olsuninşlh SAPA SAĞLAM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞLH AY AYYY başbakan okusa bizim topici bizlerin sizlerin çabalarını dualarını nasıl madalya takar bize

vallaaa harika ecrinnnnnnnnn bacım hadi bakalım inşlh sapa sağlam yavruna kavuşturur rabbim

ecrinx tebrikler cok sevindim...
degerin 100müs, 18inde yaptigin testte cikmamasi cok normal. umarim keseyi de görürsünüz. rahat ve saglikli bir gebelik diliyorum

Allah razı olsunnn duygularım karman çorman nazım size geçiyor inş. herkesin göbişleri tez vakitte bebiş dolar:)))

Ecrinx canım gözün aydın rabbim tamamına erdirip sağlıkla kulağımıza almayı nasip etsin korkunu çok iyi anlıyorum bende cuma günü gidip kalp atışı dinliycem ınş birbirimize dua edelim hakkımızda hayırlısı...

canımmmm ecrinim o kadar sevindim ki anlatamam...çok sevindim canım...inşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder..darısı başımıza artıkk..sen ne zaman yenmiştin canım vajiyi.bunlar bebişine...

sela cok sevindim canım sıkıntılarında gecmiş allaha cok kşükür allah tez zamanda kucagına almayı nasip eder inşallah tabi sağlıklı bi şerkilde allah analı babalı büyütsün

teşekkür ederim, darısı sana inşallah.

kuzuuuuuuuuuum, sağolasın, konuşurken hissettin muhtemelen, hamileyken de konuştuk senle, öyle birkaç arkadaşım var, hamileydim ama yok dedim mecburen, eşime sözümü tutmalıydım. şükür hem zorluklar hem yasak dönemi bitti umarım bundan sonra bir sıkıntı olmaz hamileliğimde. emeklerim helali hoş olsun, ne yaptım ki

selaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa canım tebrk edıyorum ya ne güzel haber :) Allahım sag salım kucagıan aldırsın

amiiiiiiiiiiiiiin!!! sağoooooool!!! darısı sana hayırlı zamanda ya sen nerelerdesin, güya tanışcaktık, kayıplara karıştın yahuuuu!!! msnde hiç yoksun, ben de ofiste çok açamıyorum ara ara kaçak giriyorum bazen, hiç denk gelmedim sana yaaa. özledim valla, iyisindir umarım

ayy yerim ben seni yaa, oğlu olursa kaçarı yokmuş, çok güldürdün beni, çok yaşa e mi ama benim kızım yaşlı olcak oğlundan, beğenmez ki. hem benim kızım şatilli de olmaz, anası gibi sade bi kız yapcam onu inşallah şatilli anneye şatilli gelin lazım di mi? ben de seni seviyorum inci kuzum.

çok teşekkür ederim, dilerim senin hamileliğin sorunsuz sıkıntısız geçer, en kısa zamanda kalbini duymanı diliyorum.

teşekkür ederim. bizim ailede de böyledir ama, erkenden duyurulmaz böyle şeyler. forumun sabır taşıyımdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…