Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Ay inşallah öyledir canım. reglim cok duzensız deıl gunu gunune olmam bı kac gun gecıkır . bı kac gun gecıkmeye de normal dıyolar
.

düzenli cnm regl senin bir iki gün aşağı yukarı oynar önemli değil okadarı.
ozaman cnm iki kere yumurtlayabilrsn bu ay..ovulasyon testn varsa 21. güne kadar yapmaya devam et..

bekle canım çok zor biliyorum ama en azından sürekli hayal kırıklığı olmaz....ilaç da içemio insan beklerken hani olurya varsa die:)))inşallah güzel haberini alırız seninde:)))

evet gecen gün 3 gün bas agrısı cektim ama bişey de içemedim bişey varsa zarar görür diye bakalım bekleyip görcez inşallah vardır bendede bebişşş

ay nereye ne yazacağımı şaşırıyorum:KK9::KK9:3 topic takip etmek zor oluyo.ya kızlar ben test yaptım negatif çıktı ama adet olmadım daha.bi ihtimal denedim.bir iki haftadır bebek için çalışma yapıyoz:KK17:test yapmam yada hamile olup olmadığımı anlamam için günümün geçmesimi lazım illaki

ben de onu soracaktım. iki aydan önce anlaşılmıyor mu hamilelik?

bir de ovulasyon testi şöyle mi kullanılıyor: ovulasyon belirtileri gördüğümde test yapacağım, o gün büyük günse akşama deneme yapacağız. doğru mu anlamışım? :)) çok bilgisizim bu konularda mazur görün :)

selam herkese. ben de bu sayfayı takipteyim artık :)
çocuk sahibi olmayı düşünüyoruz. çalışmalara başladık sayılır ama doktora falan gitmiş değilim. nelere dikkat etmeliyim ilk etapta bilgi verirseniz çok sevinirim :))

hoşgeldin cnm..sen yeni mi yendin vajiyi?

düzenli cnm regl senin bir iki gün aşağı yukarı oynar önemli değil okadarı.
ozaman cnm iki kere yumurtlayabilrsn bu ay..ovulasyon testn varsa 21. güne kadar yapmaya devam et..

Evet canım elimde testim var fazlasıyla bugunden itibaren yapmaya başladım bakalım 2. kez de pozitifi yakalayabilecekmiyim:KK34:

hoşbuldum:) kasımda yendim.

cnm öncelikle tebrikler kurtuldun Allah bir daha böle dert vermesin..
ne zamandn beri evlisin yeni evliysen cnm kocanla balayına çık derim tadını çıkaramadığın günlerin tadını çıkar..
bebiş gelir zaten merak etme..
ama bebiş çok istiyosan inş kısa zamanda gelir bebişin...

cnm öncelikle tebrikler kurtuldun Allah bir daha böle dert vermesin..
ne zamandn beri evlisin yeni evliysen cnm kocanla balayına çık derim tadını çıkaramadığın günlerin tadını çıkar..
bebiş gelir zaten merak etme..
ama bebiş çok istiyosan inş kısa zamanda gelir bebişin...

8 aydır evliyim canım. öyle bekleyecek kadar genç değiliz. artık tatillere çocuklarla gidecez öyle konuştuk geçen gün :)) Allahım hakkımda hayırlısını verir inşallah :)

canım benim gittiğim aile hekimliği yapmamıştı kan tahlili hastaneye git dediler...

zealea çok güldüm ya oltayı atıp bekliceksin hııı :)

Allahım hem de kızzzzz :emir_bebek:çok sevindimmm :nazar: maşallah maşallah :) :KK52:
gıcık oldum bizim aile hekimide yapmıyormuşmuşşşşşşşşşşşş ve eczane testi yaptımmmmmm negatifti diye bende epilasyon randevoma gittim ama içim rahat değil zaten bizim adamda çocuk istemiyor... öyle dikkat ediyor ama geri çekme yöntemi iel korunduğmuzdan dolayı bu aylık içim rahat değil ufffff ne yapsammm

beni merak eden olmasada:KK50::KK50::KK50::KK50:benim bugün doktor randevum vardı...size haber vericem mutlaka demiştim..sözümde duruyorum e-lvanım:)))ben bugün tam umutsuz bi anım da öyle güzel değişik bi şekilde anne adayı olduğu öğrendimkiii:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:ama daha çok yeni,korkularım var keseyi de göreydim :18::18::18::18::18::18:...haftaya bidaha gidicem kese gözükmüyo dedi...dua edin benim için olurmu:26::26::26::26::26::26:Rabbim inşaallah herkese yaşatsınnn....sağlıklı bir hamilelikten sonra sağlıklı hayırlı evlatlar olsun hepside.....
ecrinnnnnnnnnnnn bacımmmmmmmmmmmm sahimi kız çok sevindim anam anamm cidden hayırlı olsuninşlh SAPA SAĞLAM KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞLH AY AYYY başbakan okusa bizim topici bizlerin sizlerin çabalarını dualarını nasıl madalya takar bize:KK52:

vallaaa harika ecrinnnnnnnnn bacım hadi bakalım inşlh sapa sağlam yavruna kavuşturur rabbim

:KK52::KK52: ecrinx tebrikler :nazar::nazar: :KK9: cok sevindim...
degerin 100müs, 18inde yaptigin testte cikmamasi cok normal. umarim keseyi de görürsünüz. rahat ve saglikli bir gebelik diliyorum :nazar::nazar:

Allah razı olsunnn duygularım karman çorman nazım size geçiyor :KK34::KK34::KK34:inş. herkesin göbişleri tez vakitte bebiş dolar:)))

Ecrinx canım gözün aydın rabbim tamamına erdirip sağlıkla kulağımıza almayı nasip etsin korkunu çok iyi anlıyorum bende cuma günü gidip kalp atışı dinliycem ınş birbirimize dua edelim hakkımızda hayırlısı...

canımmmm ecrinim o kadar sevindim ki anlatamam...çok sevindim canım...inşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder..darısı başımıza artıkk..sen ne zaman yenmiştin canım vajiyi.bunlar bebişine...:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

sela cok sevindim canım sıkıntılarında gecmiş allaha cok kşükür allah tez zamanda kucagına almayı nasip eder inşallah tabi sağlıklı bi şerkilde allah analı babalı büyütsün

teşekkür ederim, darısı sana inşallah. :KK42::KK42::KK42:

yehhhuuuuuuu biliyordum biliyordum:KK52:sen eşime söz verdim öyle hamile olursam bir süre gizliycez demiştin ama benim içime doğdu tahmin ediyordum aslında:KK49: şimdi senden duyunca iki kat sevindim yuppiii yuppiiii teyze oluyoruzzzzzz.Allah kucağına almayı nasip etsin,inşallah bundan sonra güzel bir hamilelik geçirirsin.ben de çok emeğin var çok duygulandım yahu:KK25:

kuzuuuuuuuuuum, sağolasın, konuşurken hissettin muhtemelen, hamileyken de konuştuk senle, öyle birkaç arkadaşım var, hamileydim ama yok dedim mecburen, eşime sözümü tutmalıydım. şükür hem zorluklar hem yasak dönemi bitti :KK52::KK52::KK52: umarım bundan sonra bir sıkıntı olmaz hamileliğimde. emeklerim helali hoş olsun, ne yaptım ki :KK17::KK17::KK17:

selaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :KK19: canım tebrk edıyorum ya ne güzel haber :) Allahım sag salım kucagıan aldırsın

amiiiiiiiiiiiiiin!!! sağoooooool!!! darısı sana hayırlı zamanda :KK52::KK52::KK52: ya sen nerelerdesin, güya tanışcaktık, kayıplara karıştın yahuuuu!!! msnde hiç yoksun, ben de ofiste çok açamıyorum ara ara kaçak giriyorum bazen, hiç denk gelmedim sana yaaa. özledim valla, iyisindir umarım :KK3::KK3::KK3:

Selaaa kuzummm ay sokelerdeyim:KK52::KK53::KK52::KK53: çok sevindim canimmmmm şükürler olsun sağlıkla sağ salim kucağına al kızını ınş.ya ne sabır varmış sende :)) benim dilim siserdi bende kendime diyordum 8gün iyi beklediniz sabri öğrendin inci diyordum senin masalların varmış .sıkıntıların içinde çok geçmiş olsun emeğin çok üzerimde ınan her inci icin girdim deyisiinde hem mutlu ölüyorum hemde bi garip değişik bi bağ var burada:KK5: sen bilmeleri hakediyordun herkes gibi tabi..seni çok seviyorum güzel anne dikkat et kendine.buarada dipnot oğlum olursa kacarin yok:KK20::KK3:

ayy yerim ben seni yaa, oğlu olursa kaçarı yokmuş, çok güldürdün beni, çok yaşa e mi :KK52::KK52::KK52: ama benim kızım yaşlı olcak oğlundan, beğenmez ki. hem benim kızım şatilli de olmaz, anası gibi sade bi kız yapcam onu inşallah :KK52::KK52::KK52: şatilli anneye şatilli gelin lazım di mi? :KK51::KK51::KK51: ben de seni seviyorum inci kuzum.

çok teşekkür ederim, dilerim senin hamileliğin sorunsuz sıkıntısız geçer, en kısa zamanda kalbini duymanı diliyorum.

cok cok cok sevındım Allah hayırlısıyla saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın ınsalla cnm bnm kutlarım ne bılıyım cok sasırdım hamıle olmana deıl de bu kadar saklayabılmene cok sasırdım gercekten buyuk sabır var sende imrendim sabrına tekrar tebrıkler Allah ım analı babalı buyutsun ınsalla

teşekkür ederim. bizim ailede de böyledir ama, erkenden duyurulmaz böyle şeyler. forumun sabır taşıyımdır :KK1::KK1::KK1:

X