Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

saglık ocagındakı dr folık asıt kullanmamı soyledı tmm bunu burdan zaten ogrenmıstım. ama dedıkı bırını devlet karsılıo bı de devletın karsılamadıgı var alabılıosan onu al dedı o hangısı dedım elevıt dedı onun ıcınde tum vıtamınler varmıs gunde bır tane ıcılıomus tmm dedım neyse eczaneye gıttım tm elevıtı alıodum ıcıme sınmedı burada da hıc okumadım kullanan var mı yokmu bılmıorum eczacıya sordum elevıt mı ii folıc plus mı dedım elevıtı hamıleler kullanıo dedı hamılelık oncesı genelde folık asıt kullanıolar dedı bende hangısı daha ii dedım ona gore alıcam sen onume uc kutu folık asıt cıkardı farklı markalar bıde elevıt dıo kı ıkı tane al ıste hem elevıtı al hem folık asıt bende dedım kalsın sonra alıcam ben ne dıorum o ne dıe tmm folık asıt alcam zaten ama ben hangısı ii diorum elevıt bana yaramıycaksa nıe alıyımkı sinir oldum eczacıya almadan cıktım aa geldım soruorum ben hangısını alıyım hangısı daha ii

zealea çok teşekkür ederim çok açıklayıcı olmuş anladım inşaallah geç kalmamışızdır :)

Aa 15 Ocakmi Hala olmadinmi?? Test yaptinmi? Doktora gittinmi InsAllah hamilesindir balim ya Rabbim nasip etsin hayirlisiyla InsAllah Haber ver bize

slm arkadaşlar..
benim reglim gecikti, regli olcam zaman gögüslerim şişer ağrırdı şişlik ve agrı var fakat reglim gecikti??
hamile olabilir miyim ??
Canim fazla düsünmeyeye çalis, Allahtan hayirlisi.. InsAllah hamissindir Biraz daha bekle sonra test yap InsAllah

Tamam canim ben öyle ekliyim ozaman..
Sen hamilelik öncesi tahlillerini yaptirdinmi? hiç muayene olmaya gittinmi doktora?[/COLOR][/FONT][/B]

yok yendindikten sonra hiç gitmedim,eşim ne gerek var diyo e bende tırsıyorum zaten. ama bu düzensizlikler moralimi bozmaya başladı gitmem gerek galiba.böyle olmuyodum hiç boş.. olunca adetlerim tuhaflaştı onunla ilgisi varmı acaba..[/QUOTE]

Canim bencede bi git doktora.. Tirsma bak turquazda yeni gitti bosuna stres yaptim diyo, bunu hepimiz yasadik inanki korkulacak birsey yok..

midem bulanıyo ve belim kasıklarım ağrıyo yumurtlamadan dolayı mııı :26:

Canim Ins tutunur bebegin sana hayirlisiyla Migde bulantisini bilememde, kasik agrisi yumurtlamadan dolayi olabilir.. Hadi bakalim Rabbimden hayirlisi

Son düzenleme:

her zaman gözlemliyordun da mi yok? yediklerimiz ictiklerimiz de etki eder. östrojen seviyesi ile ilgili bir de. benim hic olmazdi. günde 2 lt su icmeye basladigimdan beri var. doktor önermisti. tavsiye ederim, deneyip onayladim

gecen aydan beri gozlemliyorum canim gecen ay adetime bi kac gun kala seffaf akintiyi gormustum onun haricinde beyaz kremsi akintim oldu ve geneldede hep boyle oluyo ve dedigin gibi su icince akintim daha sivi sekilde oluyo ve o islakligi hissedebiliyorum

SELACIĞIMMMMMMMMMM
tebrik ederim kuzum.allahım hayırlısıyla eline almak nasip etsin .seni ve eşini tebrik ederim.darısı bebek isteyenlerin başına.maşallah benim selama

Heeeyttt şatilli incimi sevsinlerrrrr..Yavruum gözün aydın olsun hayırlısıyla kucağına aldığın günü de görürsün inşallah sonuna kadar okumak için sabredemedim valla
Sağol annemmm satilli bu gunleride gördu :))) hayırlı zamanda hayırlısıyla sana da ınş.birde cuma kalp atışını duysak tamam...

çooook çook sevindim çok tebrik ederim.. bayadır giremiyordum bir an aklıma geldi bir bakayım dedim.. içime doğdu herhal :)görünce çok mutlu oldum...Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin..

Kızalr günaydın nasılsınız ben ayın 18inde adet olmam gerekşyordu ama hala olmadım karnım felan agrırdı yine az agrı var ama sanki olcam gibide olmuycam gibide bu ay da gecikti artık hafta sonuna kadar bekleyip olmazsa tets yapcam

sela hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

cnm benim çok tebrik ederim..gerçi ben konuşurken anlıyrdum sende bir şeyler var olduğunu ama senin söyleyip sölememk kararın...

ama çok sevindim anlatamam cnm...Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder.....sela hamile

cnm günaydın öncelikle...acaba stres fazla mı yapıyosn da gecikiyo böle reglin...inş bu sefer bebiş vardır
cnm bence test yap gebelik testi...baktın negatif hemen randevu al cnm dr git..
belki çok önemsz birşeydn dolayı gebeliğin olmuyodr çok olan var öle...inş tabi senin hiç bişeyin yoktur ama git bir kontrol ol tatlım..
dr söler nedn böle oluysn sende ona göre hareket edersn..

canım sağol ilgin için bakıyım hafta sonuna kadar olmazsam test yapcam negatif se doktora gitcem ama calısıyorum izin meselesi olmasa bu hafta cuma cumartesi izinliyim

Canım hala hasta olmadıgına gore var sende bişeyler.
İnşallah bu bişey bebiştir .

[ı]
canım hala hasta olmadıgına gore var sende bişeyler.
Inşallah bu bişey bebiştir .
[/ı]

zannetmiyorum ki biliyosun benim kiler bi gecen ay 1 gün cegti ondan önceki 3 ay 25 gün felan gecikiyodu korunmyı bıraktıktan sonra cok gecikmeye basladı normalde cok düzenliydi ama adet belirtilerim de var göğsümde felan içinde topak oluyodu yine var ama hayırlısı bakalımm

Vajiyi yendıkten sonra benımde gecıkmelerım oldu ama 25 gun gıbı deıl tabi .
Benim her ay bır oncesınden 3-4 gun sonra gec oluyo.
Seni umıtlendırmek ıstemem ama adet belırtılerı ıle gebelık belırtılerı cok benzıyomus :)

:) duymustum bende ama hafta sonuna kadar sabredelim ilk haber verecğim kişi sensin:)

ben de yarın aile hekimine gidip kan tahlili ile hamilelik sorgulatmak istiyorum aile hekimleri yapıyor mu???? vallaaa tüm işlerim aksadı bundan dolayı
canım benim gittiğim aile hekimliği yapmamıştı kan tahlili hastaneye git dediler...

zealea çok güldüm ya oltayı atıp bekliceksin hııı :)

Allahım hem de kızzzzz çok sevindimmm maşallah maşallah :)

ay nereye ne yazacağımı şaşırıyorum3 topic takip etmek zor oluyo.ya kızlar ben test yaptım negatif çıktı ama adet olmadım daha.bi ihtimal denedim.bir iki haftadır bebek için çalışma yapıyoztest yapmam yada hamile olup olmadığımı anlamam için günümün geçmesimi lazım illaki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…