Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Elvancım ben erken regl oldum bu seferde iice dengem bozuldu sana söylediğim tarih tutmuyor bi türlü :)) gülsemmi ağlasammı bilemedim. Yeni bat 11 Şubat gibi görünüyo

Tamam canim ben öyle ekliyim ozaman..
Sen hamilelik öncesi tahlillerini yaptirdinmi? hiç muayene olmaya gittinmi doktora?

ıkınızıde tebrık ederım kızlar cok sevindim:)Allah saglıkla kucağınıza almayı nasip etsinn...

tebrik ederimm...Rabbim hayırlı sağlıklı bi şekilde kavuşmayı nasip etsin...

canım benim beklediğim bi adet yokbeklemediğim adet 15 ocaktı ama hala bekleme modundayımmgelmesine gerek yok kendini zorlamasın yerini güzelliklere bıraksın inşallah:))))

sela cok sevindim canım sıkıntılarında gecmiş allaha cok kşükür allah tez zamanda kucagına almayı nasip eder inşallah tabi sağlıklı bi şerkilde allah analı babalı büyütsün

yehhhuuuuuuu biliyordum biliyordumsen eşime söz verdim öyle hamile olursam bir süre gizliycez demiştin ama benim içime doğdu tahmin ediyordum aslında şimdi senden duyunca iki kat sevindim yuppiii yuppiiii teyze oluyoruzzzzzz.Allah kucağına almayı nasip etsin,inşallah bundan sonra güzel bir hamilelik geçirirsin.ben de çok emeğin var çok duygulandım yahu

kızlar günaydın konuyla cok cok alakasız ama baska yere yazıcam kimse ilgilenmiyor şimi benim görümcem ve kayınpederim bu hafta sonu umreye gidiyor ablam ise 10 subat gibi doğuma var ve bunların ikiside memlekette ve bizim ikisine gibi gitme sansımız az maddi durumdan dolayı ve bu hafta sonuna da tam izin almıs sayılmam işler biraz yoğun bende eşime dedim babanlar gelince hosgeldinize giseriz hemde bebeği görüürüz cünkü ilk bebek ve ilk kez teyze olcam insan gitmeyi çok istiyo dün akşam tartıstık birazyok efendim babasını göndermeye gelmedi baldızının doğumuna geldiler fwelan diye laf ederler diye ama ben de kendi acımdan haklıyım benim ablamın ve ilk ve ilk teyze olcam bende surat yaptım o zaman sen git bende ancak yazın gittiğimde görürüm diye yazın dediğimse ancak ramazan bayramında ve bebek kocaman olacak o zaman kadar

canımcımm umre çok hayırlı bir yolculuk olsa da doğum ve ölüm çok farklı olaylar bence.aileye yeni bir birey katılıyor ve sen ablanın yanında olup ona destek olursan güzel olur.senin düşüncen gayet mantıklı ama eşin biraz düşüncesizlik etmiş sanırım.kayınpederini uğurlamaya gitmediniz diye laf edeceklerse seni yalnız göndersin ablanın yanına olmaz mı:26:

ben de dedim o zaman sen şimdi git ben hem doğuma giderim hemde hosgeldinize babanlarada giderim dedim o zaman diyo seni tek göndermem beraber gideriz bu seferde altından kalkamıyoruz sonra bana surat yapıyo bebek yani sonucda diye bebek ama sıradan bi bebek değil anlamıyo işte

selaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa canım tebrk edıyorum ya ne güzel haber :) Allahım sag salım kucagıan aldırsın

Selaaa kuzummm ay sokelerdeyim çok sevindim canimmmmm şükürler olsun sağlıkla sağ salim kucağına al kızını ınş.ya ne sabır varmış sende :)) benim dilim siserdi bende kendime diyordum 8gün iyi beklediniz sabri öğrendin inci diyordum senin masalların varmış .sıkıntıların içinde çok geçmiş olsun emeğin çok üzerimde ınan her inci icin girdim deyisiinde hem mutlu ölüyorum hemde bi garip değişik bi bağ var burada sen bilmeleri hakediyordun herkes gibi tabi..seni çok seviyorum güzel anne dikkat et kendine.buarada dipnot oğlum olursa kacarin yok

slm arkadaşlar..
benim reglim gecikti, regli olcam zaman gögüslerim şişer ağrırdı şişlik ve agrı var fakat reglim gecikti??
hamile olabilir miyim ??

slm arkadaşlar..
benim reglim gecikti, regli olcam zaman gögüslerim şişer ağrırdı şişlik ve agrı var fakat reglim gecikti??
hamile olabilir miyim ??

canım ümitlenmemeye çalış gebelik için,bekle bir hafta,hala gelmemişse test yaparsın ozaman...

canım ümitlenmemeye çalış gebelik için,bekle bir hafta,hala gelmemişse test yaparsın ozaman...

pek ümitli değilim zaten canım ama kardeşim annem ben hep aynı zaman da olrduk 1 2 gün arayla ben hala olmadım 5 6 gün geciktii

cok cok cok sevındım Allah hayırlısıyla saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın ınsalla cnm bnm kutlarım ne bılıyım cok sasırdım hamıle olmana deıl de bu kadar saklayabılmene cok sasırdım gercekten buyuk sabır var sende imrendim sabrına tekrar tebrıkler Allah ım analı babalı buyutsun ınsalla

Evet canım rüyam gerçek oldu...satilli bi hamile olucami artık...
Hepinize tsk ederim hepinize desteğimiz icin...

Heeeyttt şatilli incimi sevsinlerrrrr..Yavruum gözün aydın olsun hayırlısıyla kucağına aldığın günü de görürsün inşallah sonuna kadar okumak için sabredemedim valla

Canım tebrikler .İnşallah bebegini saglıklı bi şekilde kucagına alırsın.
Allahım boyle guzel haberlerı burdan paylasmayı bizede nasip eder inşallah

Örtmenimmmmm gözün aydın

Allah gönlüne göre verdi maşallah size ,inşallah hayırlı sağlıklı bi bebek olur ve simsiyah kocaman gözlü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…