Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Tamam canim ben öyle ekliyim ozaman.. :KK16:
Sen hamilelik öncesi tahlillerini yaptirdinmi? hiç muayene olmaya gittinmi doktora?[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

yok yendindikten sonra hiç gitmedim,eşim ne gerek var diyo e bende tırsıyorum zaten. ama bu düzensizlikler moralimi bozmaya başladı gitmem gerek galiba.böyle olmuyodum hiç boş.. olunca adetlerim tuhaflaştı onunla ilgisi varmı acaba..

arkadaslar bende sabah aıle hekımlıgıne gıttım gebelık dusunuoruz tahlıllerı nasıl ve nerde yaptırmalıyım dedım burada yapılıo dedi bi tek kan aldılar oradan cıkıomus bı cogu bı de folık asıt kullan dedi kahve rengı lekemı de sordum hamılelık olabılır dedı bı onada bakalım dedi yarın sonucları alırsın dedı bende sanmıorum reglı oldum dedım bu reglıme de daha cok var gecıkme fılan olmadı dedım ustune gormus olabılırsın dedi ben pek ihtimal vermiorum oyle olsa hıssederdım.bıde jınekologa muayne olmamıstım ben yendıkten sonra boyle kayfe rengıler gelınce tırstım muayne olmaya gıdıcem randevu aldım saglık ocagından donerken işte birazdan cıkıcm sanki omuzlarıma tonlarca yük oturmus içim bi tuhaf o ultrason seyını ıcıme sokck ya oyle bı korkuorumki bır ana once gırse cıksada korkumda bıtse ya amaan korkudan mıdem bıle agrıo su an o derece:KK53:

slm arkadaşlar..
benim reglim gecikti, regli olcam zaman gögüslerim şişer ağrırdı şişlik ve agrı var fakat reglim gecikti??
hamile olabilir miyim ??
kac gun gectı cnm ?bellı olmaz ıstersen bı test alıp yapabılırsın
arkadaslar bende sabah aıle hekımlıgıne gıttım gebelık dusunuoruz tahlıllerı nasıl ve nerde yaptırmalıyım dedım burada yapılıo dedi bi tek kan aldılar oradan cıkıomus bı cogu bı de folık asıt kullan dedi kahve rengı lekemı de sordum hamılelık olabılır dedı bı onada bakalım dedi yarın sonucları alırsın dedı bende sanmıorum reglı oldum dedım bu reglıme de daha cok var gecıkme fılan olmadı dedım ustune gormus olabılırsın dedi ben pek ihtimal vermiorum oyle olsa hıssederdım.bıde jınekologa muayne olmamıstım ben yendıkten sonra boyle kayfe rengıler gelınce tırstım muayne olmaya gıdıcem randevu aldım saglık ocagından donerken işte birazdan cıkıcm sanki omuzlarıma tonlarca yük oturmus içim bi tuhaf o ultrason seyını ıcıme sokck ya oyle bı korkuorumki bır ana once gırse cıksada korkumda bıtse ya amaan korkudan mıdem bıle agrıo su an o derece:KK53:

cnm hıc korkma bız cok sanslıyız egzersıze alısmısız doktoruna durumunu anlat kendını kasmadıgın surece allhın ıznıyle hıcbırsey olmaz takma kafanı hıc

benim her ay 1 hafta once gelirdi gecen ay 20sinde regli oldum annem ben kardeşim beraber olurduk ve kardeşim benden hemen sonra olurdu o bile regli olmuş ama benim hala gelmedi halam :44::44::44::44:

benim her ay 1 hafta once gelirdi gecen ay 20sinde regli oldum annem ben kardeşim beraber olurduk ve kardeşim benden hemen sonra olurdu o bile regli olmuş ama benim hala gelmedi halam :44::44::44::44:

bır kac gun daha sabredebılırsen bekle ve sonra test yap bence hakkında hayırlısı olsun

kızlar ovu testinde bugün tamamen çift cizgiyi yakaladım özellikle sağ kasığımda batmalar oluyo ve batmalar sağ bacağımda da ufak ufak ağrılar yapıyo bugün çalışmalardan sonra sağ tarafıma mı yatıyim ???

kızlar ovu testinde bugün tamamen çift cizgiyi yakaladım özellikle sağ kasığımda batmalar oluyo ve batmalar sağ bacağımda da ufak ufak ağrılar yapıyo bugün çalışmalardan sonra sağ tarafıma mı yatıyim ???

faydasi oldugu söyleniyor, ama yönünden emin olmasan bile yumurta kücük askerlere sinyal gönderiyormus hangi tüpte olduguna dair. manyetik bir etki gibi düsün.

:KK9: haydi rastgele. yakalayin yumurtayi :KK8:

bır yefe okumustum 10 dk yuzustu 10 dk sag 10 dk sol 10 dk yuzustu dıye yaptımmı yaptım tuttumu hayır:KK1:

faydasi oldugu söyleniyor, ama yönünden emin olmasan bile yumurta kücük askerlere sinyal gönderiyormus hangi tüpte olduguna dair. manyetik bir etki gibi düsün.

:KK9: haydi rastgele. yakalayin yumurtayi :KK8:

ayy hadi bakalım inşallah tutturcam bu sefer allahın izniyle :)

ben de yarın aile hekimine gidip kan tahlili ile hamilelik sorgulatmak istiyorum :21: aile hekimleri yapıyor mu???? vallaaa tüm işlerim aksadı bundan dolayı

midem bulanıyo ve belim kasıklarım ağrıyo yumurtlamadan dolayı mııı :26:

kızlar cok sukur bende uaynemı oldum bosuna o kadar korkmusum benim gibi mayneden cekınen korkan arkadaslar varsa eger hıc korkmayın korkulcak bısı yokmus cok rahattı çok şükür bi sorunumda yokmus atlattım yani bugunu daha korkmam iğne olmaktan bıle kolay geldı bana dun uykularım kacmıstı dusunmekten bugunde mıdeme agrı girmişti bosuna korkuttum kendımı

kızlar bu sağa yatma sola yatma mevzuu ne ? bi de ovu testi yumurtlama zamanını mı tespit ediyo? bi de cumartesi akşamı benden kaygan,uzayan bi sıvı geldi bu yumurtlamayla alakalı bişeymiş onu biliyorum. bi de bu akıntıdan 2 gün sonra yumurtlarmışız ilişkiye girin mutlaka bu iki gün içinde ilişkiye girilmesi gerekmiş, biz yapamadık misafir vardı oydu buydu derken geçti kaçırdımmı yani ben yumurtlama günümü? nolur bi aydınlatın beni

kızlar cok sukur bende uaynemı oldum bosuna o kadar korkmusum benim gibi mayneden cekınen korkan arkadaslar varsa eger hıc korkmayın korkulcak bısı yokmus cok rahattı çok şükür bi sorunumda yokmus atlattım yani bugunu daha korkmam iğne olmaktan bıle kolay geldı bana dun uykularım kacmıstı dusunmekten bugunde mıdeme agrı girmişti bosuna korkuttum kendımı

aa sevindim, evet muayeneden korkulacak bisey yok. bize vizz gelir. sorununun olmamasina sevindim de nedeni acikladi mi? ör. yerlesme kanamasi, yumurtlama kanamasi vb. gibi?

kızlar bu sağa yatma sola yatma mevzuu ne ? bi de ovu testi yumurtlama zamanını mı tespit ediyo? bi de cumartesi akşamı benden kaygan,uzayan bi sıvı geldi bu yumurtlamayla alakalı bişeymiş onu biliyorum. bi de bu akıntıdan 2 gün sonra yumurtlarmışız ilişkiye girin mutlaka bu iki gün içinde ilişkiye girilmesi gerekmiş, biz yapamadık misafir vardı oydu buydu derken geçti kaçırdımmı yani ben yumurtlama günümü? nolur bi aydınlatın beni

yumurta aki kivamindaki akinti hamile kalmaya en elverisli akinti. yumurtlama gününe yaklastikca ve yumurtlama gününde gözlemleyebilirsin. bu kisiden kisiye degisir. yumurtladiktan sonra yumurta ömrünün 12 - 24 saat olabilecegini düsünerek bugün sansinizi deneyin. ne kadar erken o kadar iyi. bazen de birden fazla yumurta gelebiliyor ve bunlarin arasinda biraz zaman oluyor, o yüzden gec olmayabilir. denemekte fayda var.

bir de ovulasyon testi yumurtlamanin gerceklesmesinin yakin oldugunu tespit ediyor. pozitif ovulasyon testinden sonra 12-36 saat icinde yumurtlayabilirsin. ama yumurtlamanin gerceklestigini ultrason ya da ates ölce yöntemi disinda hicbir sey göstermez. ates ölcme yöntemiyle beraber kullan testleri =)

Son düzenleme:
$PicsArt_1358785484065.jpg

kizlarr dun ki ve bugun ki ovu testim ama benden saydam akinti degil kremsi beyaz bi akintim var

aa sevindim, evet muayeneden korkulacak bisey yok. bize vizz gelir. sorununun olmamasina sevindim de nedeni acikladi mi? ör. yerlesme kanamasi, yumurtlama kanamasi vb. gibi?

evet gercekten cok haklısın vız gelirmiş bugun anladım yani ilişkiye girmekten cok cok kolaydı:KK70::KK70:yok bi acıklama yapmadı yumurtalıklara baktı ıkısınıde gordum bı problem yok dedi(çok şükürler olsun)sonra spklum mu ne onunlada baktı yara fılan varmıdır die sormustum yara da yok hiç bişi yok içerisi ii dedi sonra ben tekrar üstümü gıyınırken gebelık olabılırmı dedı bende jel kullanıorum bıde adetıme daha cok var dedım oncekı adetımıde vaktınde olmustum dedım olsun olabılır belkı dedı bı bilmemne hcg testi isteyelım bı yapalım o zaman dedi bende sabah aıle hekımıne gıttıgım ıcın oradakı dr da ıstemıstı orada da yapıolar ya orada yaptırdım dedım tmm yarın onu getır o zaman dedi zaten aıle hekımıde yarın alabılceımı soyledi ama onlar gebelık oncesı bısılere de bakıolar ya kandan ona da bakcaklar insalla bısıyım cıkmaz ama vajınada sıkıntı olmaması beni cok rahtlattı.zealea ilgilendıgın ıcın her soruma cevap verdıgın ıcın cok cok tesekkur ederım hakkın odenmez aynı sekılde selanın da gercekten bılgı küpüsünüz:KK54:

X