Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

eşimi ilk defa bu kadar mutlu gördüm ben acı çektiğim için o da üzülüyordu tatlım

heyt be. simdi milyonlarcasi yüzüyor, yaris yapiyor. kiran kirana bir yaris var icerde.
olimpiyat acilisini izledim, gaza geldim zaten. bakalim altin madalyayi kim alicak

heyt be. simdi milyonlarcasi yüzüyor, yaris yapiyor. kiran kirana bir yaris var icerde.
olimpiyat acilisini izledim, gaza geldim zaten. bakalim altin madalyayi kim alicak

koptummmm o yarış bende de var şu an bugün bende gördüm pozitifi yarın akşamda biraz atlet takviyesi yapalımda yardıma gitsinler

grup hayırlı olsun kızlar.

Tskrler cnm

hosgeldınnn uc bakalım

gulen yuzlerın cok olsun ınsallahh haydiii gozun aydınnn

Ay amin okadar mutlu oldumki surati görünce, zaten 7 test çubugu vardi,bgnde son bitanesi kalmisti, hiç umursamadim bile, nasilsa yine çikmicak dedim, son anda gordum surati, mutlu oldum ya..
eşimi ilk defa bu kadar mutlu gördüm ben acı çektiğim için o da üzülüyordu tatlım
Bilmezmiyim cnm, sen nekadar rahat olursan esin okadar rahat olur ve mutlu olur ins devamida hep bu sekilde güzel geçer cnm

Bebislerim birbirini itekleyerek kosuyorlar, hissediyorum erkek olanlar yoruldu tökezlediler, yavas gelen kizlarimsa solladilar hi bak az kaldi yumurtaya ulasmasina dermisimmmmmmmmm hehh suan bitanesi yumurtanin içine giriyo aaaaaaaaaaaa giriyo girdiiiiii ahahah uyku belasi saçmaliyorum iste
ayyyy zealea InsAllah ya.. ins madalyayi alan olurr

benım kocıs durmyor nilay kacar optm

Canim iyi gclr

yarin iftardan sonra ancak.. geç kalirmiyim acaba geç oluyo burda.. hos testi yaptigim günün geceside deneme olmustu ama hadi bakalim hayirlisi.. Allahtan ümit kesilmez

saat kaçta oluyor canım iftar

benimde 14. gunum cnm ha 15. gune girmisiz bile ayniyiz hadi bakalim ins seninkide benimkide tutar
herkesinki ins

offfff ne kadar uzunnn neyse canım bişey olmaz yap sen. ben senin yerinde olsam sahurdan 1 saat önce yapar abdest alır yatardım

evet canım inşaalah hamiş kalırsın benim pek umudum yok

canim demin abdest aldim zaten. iki saat geçti. sahuru yapacam simdi zaten esim pertotal. full çalisiyo bitkin gariban napalim nasip.. Allah görüyo :)
niye umudun yok tatlim?

canim demin abdest aldim zaten. iki saat geçti. sahuru yapacam simdi zaten esim pertotal. full çalisiyo bitkin gariban napalim nasip.. Allah görüyo :)
niye umudun yok tatlim?

canım bugün sp...mlerin neredeyse hepsi dışarı aktı ondan

canım bugün sp...mlerin neredeyse hepsi dışarı aktı ondan

hiç belli olmaz tatlim :) vajiye bulasan spermlerden hamile kalanlar var biliyosun. Olumlu düsün ve takilma bu konuya fazla stres yapma kendine, ben kaçiyorum simdilik kizlar yarin belki giremeyebilirim.. öpyrmm hepinizi

mrb kızlar bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun dün lunaparka gittik görümcemin oğlunu götürdük hep birlikte ve giriş kapısında güvenlik kapısı oluyo ya ben cahil insan bi anda geçiverdim onun içinden salına salına :26: ama görümcem ve kayınvalidem niiye geçtin orda yüksek radyasyon var bi daha geçme bebeğe zararı olur dediler öyle korktumki tüm gece yüzümde bi ufak tebessüm bile belirmedi sizce bi kereden bişey olur mu çok korkuyorum zararı olduysa naparım ben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…