Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

cnm yaa gecer bıter en guzel zmaanlar bıdde bu tartısmanın ustune halvet tam yumusatır ortamısakınlesmıs en azından esınde sende

bende aynıyım balımm hiiçç degısıklık yok

ay yok suan dusunemiyorum halvet falan dokunmasın bana gözgöze bile gelmiyoruz konusmuyoruz bilee cok gerekli olmadikca... neyse oyle istee...

hmm anladim canimm insallah en kisa zamanda kucuk ve cok guzel bi deisiklik olur hayatinda hormonlarinda vucudunda :)

masallah canim nasil zevk alion yaaa hala benim icin odev gibi bisey napmam lazim ?

canım valla bende ödev gibi başladım ama oldu vallahi nasıl oldu bilmiyorum ama gözlerimi kapattım kendi kendime zevk alıyorum demeye başladım baktım cidden içim titremeye başladı ve oldu. bu arada yazdıklarını okudum canını sıkma biz hergün kavga ediyoruz oruç başıma vurunca :))))

allahımmm bu gunlerı hosterdı ınsallah seneye bu zamnlar bebekllerımız ya gobuste ya kucakta olurlarr ınsallahh amin
inşaallah canım bizde koyarız bebişli resimlerimizi inşaallah. sen başladınmı bal tarçına bak 2 aydır 14. gün yumurtlamam oluyor ve son 1 seneye göre müthiş durumdayım

inşallahh hemencecık halledersınız sorununuzu mutlu mesuutt yasarsınızzzz

ayyy insallah cnaım yaaa

hösterdi yazmısım yaa

inşallahh allahım inşallahh yaaa

hayırrr unuttum esıme bal al dıceektımmm ya kesın baslamalıyım

anladim canim ne guzel yaa darisi basimiza insallah :) aynen benimde basima her yerime vuruyor galiba :)

hösterdi yazmısım yaa

inşallahh allahım inşallahh yaaa

hayırrr unuttum esıme bal al dıceektımmm ya kesın baslamalıyım

başla canım mutlaka tadını beğeniyorum ben çörekotunu çok severim çünkü bu ay yumurtamam başka şeye karıştı ama önümüzdeki ay yine yapıcam

anladim canim ne guzel yaa darisi basimiza insallah :) aynen benimde basima her yerime vuruyor galiba :)

inşaallah canım. ben iftara yakın hep bir bahane ile kavga çıkarıyorum sonra su içince barışıyoruz :)))

Son düzenleme:

bana da oldu bir kere, ben korktum basta noluyoruz diye. sen hemen anladin mi? böyle patliycam sandim ben. 3 saat kirmizi yanak dolastim. ama güzel di mi hehe hep böyle devam etsin insallah.

Burdamisiniz kaçaklar ben geldim hemen geçmise uçuyorum nasilsiniz
size iiyi mi desem bi haberim var hii iki aydir bgn ilk defa yumurtladigimi gördüm hain clearblue aparati bgn ilk defa güldü bana.. umarim tutmustur.. Allahim ins nasip eder ya umutluyum

hosgeldınnn uc bakalım

gulen yuzlerın cok olsun ınsallahh haydiii gozun aydınnn

kızzz hoşgeldin sende herşeyi merak ediyorsun önce maydanoz şimdi bal:)))) şaka şaka şimdi bende yumurtlama problemi vardı canım bazen 35 bazen 40 günde adet oluyordum bende 2 çorba kaşığı bal
1 tatlı kaşığı tarçın
1 tatlı kaşığı dövülmüş çörekotu
karıştırdım sabah akşam aç karna 1 tatlı kaşığı yedim. ve 2 aydır 14. gün yumurtlamamı gördüm

cok ıyı olur canım yaparım dersen biri beni dürterse zorunluluk hıssedersem ıcerım burda içenlerı gördükçe:)

tamam canim yarin detayli bi sekilde konusuruz. yarin hazirlarim listeyi..

iyi ozaman uç ama konma hiçbiyere son gaz devam.
bukadr cesur olmana sevindim gerçekten biz vajinusmusu yenmislerin elinden hiçbisey kurtulamaz bundan sonra Güçlüyüz uleynnnnnnnn

bana da oldu bir kere, ben korktum basta noluyoruz diye. sen hemen anladin mi? böyle patliycam sandim ben. 3 saat kirmizi yanak dolastim. ama güzel di mi hehe hep böyle devam etsin insallah.

anladım ben güzel ama :))))) inşaallah devam eder yarın deneyip görücez bakalım bir defacıkmı olmuş

canim hayirli olsun forum:) cok sükür burdada konusabiliyoruz artik:) bide basta liste yapmissin benide yazz lütfennnnnnnnnnnnnn sayfalar cogalmis okuyamadim yaa bi ara insallah okurum burdan basliyorum ben

Uuu welcome güzelim yazayim tatlim beklenen adet tarihini, ve nezamandir bebek çalismasi yaptiginizi yaz bidahaki geldiginde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…