Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Hahaaahhaha kiz uçma ha

dur hemen bir yerimi kaşıyım :)))) sağol canım tam spekulum muayenesinin önünde kaymaklı kadayıf tatşısı gibi geldi valla
Spekulum olmusmuydun canm?
bence elvan bırde boyle bır lıste tutsun dıcem benı topa tutucak dıye korkuyorum :)
hergun ılacını alanlar dıye yazılsa belkı boyle zorlarız kendımızı :)

Valla bana uyar :) isterseniz yaparm

Kizlar ben simdilik çikiyorum istege göre öteki listeyide hazirlarim.. Grs gece gelirim öpyrm

bulaşık topladım kuzenim aradı konuş konuş anca kapattık anca gelebildim

aşkla yapılan bebekler daha akıllı daha zeki oluyorlarmış . O yüzden bebeği düşünmemek lazım, sadece zevk almaya çaışmak lazım .
aman olsun sağlıklı olsun da zekası normal düzeyde olsun yeter :)))
canım bende olmaz diyordum birden oldu ya halen inanamıyorum

canım zorlanılacak bir pozisyon evet ciddi şekilde acı yapyor birde işin içinde benim eşimin düz dur ayağın kaydı sağ yap sol yap :))) demeleri olunca daha da zor oluyor. canım birde ben 29 yaşındayım artık beni bulmaz o spermler çok zor
Ooooo baya güzel geçmiş demek, ayyy inşallah bende birgün böyle derim (yarın olsada şey olsa :92:).
valla süperdi

Hahaaahhaha kiz uçma ha

uçuyorum Elvancım uçtummmmmmm bile
Spekulum olmusmuydun canm?

Valla bana uyar :) isterseniz yaparm
canım spekulumdan korkuyordum ama artık korkmuyorum hiç olmadım ama 1,5 hafta sonra ilk randevudayım inşaallah

tammmm 4 yıl braket taktım çenemde eğrilik vardı daha da çıkarmayacaktı ama çok ağladım çıkardı çok zor özelliklede temizlemesi ara yüz fırçasıyla birlikte geziyordum hep. o hurmalar bana başka bişey yapacak ya hayırlısı :)))

canim hayirli olsun forum:) cok sükür burdada konusabiliyoruz artik:) bide basta liste yapmissin benide yazz lütfennnnnnnnnnnnnn sayfalar cogalmis okuyamadim yaa bi ara insallah okurum burdan basliyorum ben

eyyyy vajııı duy bu sozlerıı hahaahahhaha

canim hayırlı olsun topik :) vaji bitti simdi hamilelik konusunda konusuyoruz COK SUKURRR ALLAH HERKESE NASIP ETSIN INSALLAH bide ilk sayfada liste yapmissin benide ekle bakiiimmm cabukkk

oyykuzummm senın esını benım eşimi bızım eşlerı napmalı bılmemm bızde son zamanlarda ıletısım kopuklugu yasıyoruz patlamaya hazırız ıkımızde heran hersey olabılır

çookk begendım banda ıı geldı

canim hayirli olsun forum:) cok sükür burdada konusabiliyoruz artik:) bide basta liste yapmissin benide yazz lütfennnnnnnnnnnnnn sayfalar cogalmis okuyamadim yaa bi ara insallah okurum burdan basliyorum ben

hosgeldın cnm dıger topıktekı yazını okudum sımdı daha ıyımısın?

eyyyy vajııı duy bu sozlerıı hahaahahhaha

bundan 1 sene önce vajiyi yendiğimi yada 5 ay önce zevk aldığımı yazabileceğimi tahmin bile edemezdim :)))) daha dün anorganizmi sebeplerini okuyordum :))))))))))))

bundan 1 sene önce vajiyi yendiğimi yada 5 ay önce zevk aldığımı yazabileceğimi tahmin bile edemezdim :)))) daha dün anorganizmi sebeplerini okuyordum :))))))))))))

allahımmm bu gunlerı hosterdı ınsallah seneye bu zamnlar bebekllerımız ya gobuste ya kucakta olurlarr ınsallahh amin

hosgeldın cnm dıger topıktekı yazını okudum sımdı daha ıyımısın?

aynen daha iyiyim canim skldm işte patladik ikimizde gitti... simdide gelmiş yarin disari cikalim mi dior git kendin cik dedim... sen nasilsin görüsmeyeli canim ? hersey yolundadir insallah

aynen daha iyiyim canim skldm işte patladik ikimizde gitti... simdide gelmiş yarin disari cikalim mi dior git kendin cik dedim... sen nasilsin görüsmeyeli canim ? hersey yolundadir insallah

cnm yaa gecer bıter en guzel zmaanlar bıdde bu tartısmanın ustune halvet tam yumusatır ortamısakınlesmıs en azından esınde sende

bende aynıyım balımm hiiçç degısıklık yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…