Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

aman yaa ikinci cizgi silik cikti yineee acaba yumurtlamiyo muyum ki benim yumurtam yok mu ki yumurta istiyorum bennn hahahaaa ayy iyice kacirdim kecileri :KK60::KK60::KK60:

selam kızlar,

yeni hamişlerimiz vardır inşallah,geçmişe çok bakamadım,bulantılarım eskisi kadar olmasa da devam ediyor hala malesef :KK43: merak edenler için cinsiyetimiz henüz belli olmadı 2 şubatta randevumuz gösterirse görücez inşallah...

vajiyi yenip hamile kalmak isteyen kardeşlerime nacizane bir tavsiyem var,ben yendikten 1 ay sonra hamile kaldım yaşımdan dolayı erteleyemedim malesef fakat sizin öyle bir aceleniz yoksa alışana kadar erteleyin lütfen enazından 2-3 ay verin eşinize ve kendinize,çünkü sonrası daha kötü oluyor özellikle benim gibi hamileliğiniz ağır geçerse allah korusun, ilk 3 ay çocuğa bişey olur diye uzak duruyorsunuz isteseniz bile koku ve bulantı engel oluyor herşey kokuyor eşiniz bile,yaklaştığı anda bulantı ve k..sma başlıyor,benim tecrübelerim böyle,eğer aceleniz yoksa biraz tadını çıkarın vajiyi yendikten sonra..

kızlar kırmızıları gördüm :KK25::KK25::KK25::KK25: malesefff:KK50::KK50::KK50: adetimin 5. günü içmem için korunma ilacı verdi doktor ....kist için ona başlıcam yani bu ay da yattı bizim bebek işi:KK43::KK43::KK43: benimde bebegim olsunnnnnn:KK25::2::2::2::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kızlar kırmızıları gördüm :KK25::KK25::KK25::KK25: malesefff:KK50::KK50::KK50: adetimin 5. günü içmem için korunma ilacı verdi doktor ....kist için ona başlıcam yani bu ay da yattı bizim bebek işi:KK43::KK43::KK43: benimde bebegim olsunnnnnn:KK25::2::2::2::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

sanirim bu ay bizimde yatti gibi esimin isleri yogun gecenin bi yarisi gelip sabah erkenden gidiyo kocami ozledim valla :KK9::KK9::KK9: ama yumurtlama gunumu bos gecirmicem nolursa olsun, olursa bu ay da beklicem olmazsa artk uzerine dusmucem bebegim ne zaman gelirse karnimda yeri var :KK49:

:KK50: böyle üzülmek yok. bir ay tedavin icin ertelemen belki de bir engeli asmaniz demektir. dogru zamanda hayirlisiyla gelsin :emir_bebek:

allahim koca hem de bu gece diyoruz hepimiz, kolay degil. bir zamanlar hamile kalabilmeyi hayal edebilmek bile hayaldi. en büyük engel asildi, ilacinla bir engel daha asicaksin daha da yaklasicaksin hayaline.

kızlar ya ben adetliyken kendimi çok kötü hissediyorummm:KK43::KK43:zaten heryerimde sivilce çıktı:KK47::KK47::KK47::KK47:bide kasık ağrısı:KK50:bel agrısı:KK50: çok kötüyüm çirkinleşiyom ben zaten regli zamanımda:KK19: canımda çok tatlı çekiyooooooooooooo:KK39::KK39: kızlarr adetliyken önereceginiz bişi varmı? bide çok fazla geliyo rahatsız oluyorum ped dayanmıyo saatte 1 dgiştiriyorummm:KK47::KK47::KK47:

kızlar ya ben adetliyken kendimi çok kötü hissediyorummm:KK43::KK43:zaten heryerimde sivilce çıktı:KK47::KK47::KK47::KK47:bide kasık ağrısı:KK50:bel agrısı:KK50: çok kötüyüm çirkinleşiyom ben zaten regli zamanımda:KK19: canımda çok tatlı çekiyooooooooooooo:KK39::KK39: kızlarr adetliyken önereceginiz bişi varmı? bide çok fazla geliyo rahatsız oluyorum ped dayanmıyo saatte 1 dgiştiriyorummm:KK47::KK47::KK47:

kiz ne kadar yogun oluyomus seninkiiii onerebilicegim seyyy; dinlenmen ve kasiklarina sicak su koy iyi gelir

:KK50: böyle üzülmek yok. bir ay tedavin icin ertelemen belki de bir engeli asmaniz demektir. dogru zamanda hayirlisiyla gelsin :emir_bebek:

allahim koca hem de bu gece diyoruz hepimiz, kolay degil. bir zamanlar hamile kalabilmeyi hayal edebilmek bile hayaldi. en büyük engel asildi, ilacinla bir engel daha asicaksin daha da yaklasicaksin hayaline.

sagol cnm haklısın aslındaa ama :KK14::KK14: önceden hayaldi şimdi heran bekliyoruzzz olsun rabbim hayırlısıyla versin inş 3.5 senedir bekliyorum:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: onu :KK50:hayırlısı neyse öle olsunn tabi hakkımızda hayırlısıı :44:

sanirim bu ay bizimde yatti gibi esimin isleri yogun gecenin bi yarisi gelip sabah erkenden gidiyo kocami ozledim valla :KK9::KK9::KK9: ama yumurtlama gunumu bos gecirmicem nolursa olsun, olursa bu ay da beklicem olmazsa artk uzerine dusmucem bebegim ne zaman gelirse karnimda yeri var :KK49:

öle bende öle yapıcm bundan sonra bırakıyorum rabbim ne zaman verirseee:44:

gynelle kullanan varmı korunma ilacı oluyo bu dimi? tam bilgim yokk ondan soruyorum.....adetimin 5.gün kullanmaya başlıcam bu ialacı doktor verdi de

Bilgi küpü arkadaşım bi sorum olacak...6haftalikkeen ilişki doğru yani olabilir mi :) dr düşük gibi bi sorun görünmüyor rahmin güzel bi yerine yerleşmiş dedi ..

Birde umut nerelerde bilenininiz var mi ne yaptı niye girmiyor.oceanin msn olan ona yazsın annen hamile diye :)) o anlar gelir hemen

Bilgi küpü arkadaşım bi sorum olacak...6haftalikkeen ilişki doğru yani olabilir mi :) dr düşük gibi bi sorun görünmüyor rahmin güzel bi yerine yerleşmiş dedi ..

Birde umut nerelerde bilenininiz var mi ne yaptı niye girmiyor.oceanin msn olan ona yazsın annen hamile diye :)) o anlar gelir hemen

düşük riski yok dediyse dr.olabilir diye biliyorum bana demişti ,ilişkiden sonra kanama falan olursa haber ver ama biz y ilk 3 ay ara vermiştik,dikkat et canım sen yine de daha yeni tutunmaya çalışıyor bebek,çok sevindim bu arada hayırlı olsun,Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin...

vala kızlar başıma taş düşse buraya gelip sorcam sanki neden acaba die.tabi o kadar da diilde:KK70: nabıyım ama etrafta bu tür şeyleri sorabılceım kımse yuk buradan daha fazla bılgı alabılıorum.ben şimdi gecenlerde de sormustum bu defa yıne sorcam 29 aralıkta reglı oldum 6 ocakta bıttım 7sinden 12sin kadar ki 12 side dahıl hatta 13üde katabılırım hergün ilişkide bulunduk sonra 15 inde benden önce acık kırmızı sonra kahveye donuk leke gıbı bısı geldı.ve bugun yırmısı hala az az kahve rengı leke devam edıo ara ara gelıo ama cok az ve benm gelecek reglıme daha cok var hastalandım desem ben bu kadar az hasta olmam şakır şakır hasta olurum regli deil sanırım adet düzensizligımde yoktu bu zamana kadar yani ne oldu anlamadım sımdı kahve akıntı varken korkuorum ilişkiyede giremiorum.neyse 17sinde de istifra etmeye başladım o gunden beri yedıgımı cıkarttım yedıgımı cıkarttım içtiğim suyu bile son olarak da dün kasıgıma bı sancı girdi iki buklum oldum banyodan yataga zor götürdüm kendimi nasıl acıdı neyse sonra gectı velhasıl yarın doktora gıdıcem yani jel kullandıgım ııcın hamıleyımdır dıyemıorum zaten ki bu kadar erken belli olmaz fakat yınede bunları buraya yazmadan edemedım cunku korku var ıcımde yani ya vajınamda bi sıkıntı varsa gibi içerde bişi olabılırmı neden hala kayfe rengı gelıoki off:KK4::KK4:

bu konuda önemli olan doktorun ne dediği inci. doktorun sorun yok dediyse ilişkide sakınca yok. döllenme olunca rahim ağzı kapanıyor ve bebeği koruyor. tıbbi olarak herhangi bir sakınca olmadığı söylenir genelde ama düşük tehlikesi olan kadınların bir süre ara vermesi gerekebilir.

X