Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

arkadaşlar, geçenlerde size çalıştığım haberini vermiştim. şimdi bir haberim daha var bir kızım olacak, o yüzden de foruma sık giremiyorum şimdiye kadar duyuramadım, çünkü hem zor geçti hem de eşime sözüm vardı, tehlikeli zamanları geçirmeden duyurmayacaktım. çok şükür şimdilik iyiyiz ve her şey yolunda gözüküyor. umarım sonuna kadar böyle devam edebiliriz. şu an 18. haftadayım.

cilek bebek :119::119::119::124::124::124:

canımmmm çok tebrik ederimmm..çokk sevindimmm canım Allah inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder.darısı başımıza inşallah cannımmm:)

canımmmm çok tebrik ederimmm..çokk sevindimmm canım Allah inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip eder.darısı başımıza inşallah cannımmm:)

çok teşekkür ederim, allah hayırlı zamanda sana da nasip eder inşallah. zamanı çok önemli, o yüzden herkese böyle diliyorum. hep hayırlısı olsun. bunlar da bizden sana gelsin o zaman

Canım tebriklerrrrrrrrrrrrr Allah tamamına erdirsin.

vallamı cok sevındımmmmm canım yaaaaa saglıklı bısekılde alırsın kucgına ınsallhhhh gule gule buyut canımmmm

Tebrik ederim.. Dogrusu çok sasirdim :) Bu kadar saklayabildigin içinde ayrica tebrik ediyorum..
Merak ettim neden zor geçti bi sakincasi yoksa anlatirmisin?
InsAllah hersey yolunda gider prensesini saglikla kucagina alirsin çok sevindim gerçekten :)

vallamı cok sevındımmmmm canım yaaaaa saglıklı bısekılde alırsın kucgına ınsallhhhh gule gule buyut canımmmm

vallaaa :))) sağol kuzum, allah hayırlı zamanda sana da nasip etsin. karamsarlık yok, kafaya takmak yok. ben denediğimiz 3. ayda hamile kaldım, en önemli tüyo rahat olmak, biliyorsun ben hiçbir zaman bebek diye delirmedim ve kafaya takmadım. o yüzden olduğunu düşünüyorum, çok şükür fazla beklemedik. ve tabiki öncesinde tüm doktor işlemlerimi tamamladım, hiç acele etmedim. sen de rahat ol.

Aynen bende özledim :) Bikaç kez msn'e girdim karsilasirim seninle diye ama her girdigimde çevrimdisi'ydin.. :) Artik bu konuda bi örnege gerek kalmadi biliyomusun.. :) çok sey degisti.. çok degistim.. Allaha sükür o sabirsiz ben yok artik.. Artik ne ovulasyon testi, ne hamilelik testi.. :) Akisina biraktim sadece.. Inci için gerçekten çok sevindim o çok istiyodu çünkü.. Ins Rabbim isteyen herkese yasatir bu mutlulugu.. :)
Sen napiyosun nasil gidiyo tez?

senn nerdesınn sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Burdayimmmmmmmmmmmmm naber canimmmmmmmmm nasilsin çok özledim yaaaa gülsevdam nasil nasil gidiyo hamislik

gercekten cok sevındım suan gozlerım dolduuu ınannn amin canımmm senin yerın cok farklııı allahta gonlune gore vermısss canım sıra zeladaaa

gercekten cok sevındım suan gozlerım dolduuu ınannn amin canımmm senin yerın cok farklııı allahta gonlune gore vermısss canım sıra zeladaaa

sira hepimizde. bir nufus patlamasi olacak ama ne zaman isteyen herkese gelsin kücük bezelyeler, fasulyeler, noktalar, mercimekler:...

msn baglanmiyor =(( giremiyorum.
dediklerine inanayim mi? =))) bravooo sana o zamaaaaan. ben de ovulasyon testlerini kullanip kullanip, 2 ay o mübarek günleri pas gectim, istemeden :/ hehe. elimde 4 test kaldi almiycam artik, yetti canima bütce dayanmiyor. elin clearbluesunu zengin ettim yeter artik. bir de ögrendim vucudumu oltayi atip, baligin gelmesini beklicem napiyim.

Inan inan..
Busefer esim basladi ben onu durdurmaya basladim Dogru diyosun hepsi para tuzaklari.. Hem dedigin gibi vucudumuzu tanimak için olup bitenleri anlamak için yeterli bi zaman kullandik testleri hos dengelerim bozuldugu içn kestiremiyorum olup biteni ama.. Artik daha sakin biri oldum.. Dedigim gibi yeni ugraslar :) çok ise yaradi..
Hem sen niye pas geçtin istemeden? anlamadim?? InsAllah almazsin ben pek inanmiyorum ama

kızlar yaaa ne kadar sevindim hamile kalan arkadaşları tebrik ederim allah tez zamanda bebegini kucagına alırsıninş rabbim bizede nasip ederbu arada şu listeyi güncellermisin elvancım hamile kalanlar çokkk

kızlar yaaa ne kadar sevindim hamile kalan arkadaşları tebrik ederim allah tez zamanda bebegini kucagına alırsıninş rabbim bizede nasip ederbu arada şu listeyi güncellermisin elvancım hamile kalanlar çokkk

Canim Sela eksik bitek :) ötekiler tamam.. Selayida simdi ögrendik zaten, birazdan degistircem :)
Bu arada güzel dileklerine Amin diyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…