Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

37 yaşındayım canım.35den sonra azalıyomuş 38den sonra dahada hızla azalıyomuş.kımı ınsan 40dan sonra bıle dogal yoldan kalabılıyo kımının 23 yaşında bıle rezervlerı azabılıyomuş. benım yaştan dolayı ılk ona baktılar durum kotu cıktı.oyalanma dıyolar tup bebek hemn yaptır.daha sızın cok yenıymış bırkac ac daha dene olur ınşallah ben 9-10 ay denedım olmayınca gıttım.sızlerın gerek kalmaz ınşallah.ben vajınısmustan sonra boyle bışeyle ugrasmk ıstemezdım muayene bıle benı gererken bu ıslemler daha cok gerıyo ama yapılcak bışey yok.sonucu guzel olsunda razıyım ben korka korkada olsa yaptırmk ıstıyorum ıllakı.ılerde pısmn olmamak ıcın

slm kızlar nhbr bugün doktor kontrolüm vardı kızım olucakmışşşşşşşş..çok sevindimmmmmm..............

slm kızlar nhbr bugün doktor kontrolüm vardı kızım olucakmışşşşşşşş..çok sevindimmmmmm..............

Caniiim burdanda tebrik ediyim seni :) dilerim sagliklica kucagna alirsin melegini......darisi hayirlisi bize insallah.....

dahlia geçmiş olsun. sen tüp bebeğe tek doktordan görüş alarak mı karar verdin?? ben de 35,5 oldum, geçen yıl yenince doktora gittim, yaşım, geç kalıyor muyum filan dedim, güldü bana. düzenli adet görüyor musun dedi evet dedim. testler de yapıldı, rezervin azalmış filan diye bir şey söylemedi. senin durumun farklı olabilir ama tüp bebek masraflı bir şey, tek doktor görüşüyle yetinme bence, 36 da çok geç bir yaş değil. doktor ihtimal azalır evet ama yaşın abartacak kadar büyük bir yaş değil dedi bana. y.dışında bu olaya daha da serin yaklaşıyorlar sanırım, zealea söylüyordu 30dan önce çocuk yapan bile yok burda diye. biz türkler biraz abartıyoruz sanırım. belki birkaç doktora gitmişsindir zaten ama ben yine de hatırlatayım dedim. tüp bebek her yolu denedikten sonra son çaren olmalı bence. başka doktor görüşü çok önemli, bana poli kistik over var demişlerdi, başka doktora gittim yok dendi. o yüzden de tek görüşle karar verme derim, doktordan doktora farkediyor gerçekten.

bir süredir çalışıyor olmam arkadaşlar. iş hayatına dönmeyi düşünmüyordum ama teklif gelince kabul ettim. 6 aylığına başlamış olsam da iş gelirse devamı olabilir. o yüzden artık sık giremiyorum, sizinle paylaşayım istedim. ilk zamanlar zaten çok zordu, evde yatmaya alışmışım, zor alıştım gidip gelmeye. şimdi biraz düzeldim artık, takatim olursa akşamları sadece buraya bakıyorum. diğer sayfamızı canımı sıkan çok olduğu için tamamen terk eyledim zaten. yine de arada bir bakıp geri çıkıyorum, yazmıyorum hiç. görüşmek üzere

sagol canım.once cok moralım bozulsada artık bu fıkrede alıştım.önce özele gıttım bı unıversıte hastanesıne orda hemen amh dıye bır test yaptılar yumurta rezervımın dusuklugu oylece ortaya cıktı.benım adetlerım cok duzenlı ben dedımkı dr a erkenmı menapoza gırcem onla alakası yok dedı yumurtan bıtse bıle adet olursun.acele tup bebek yaptırman lazım dedı bende ozel hastane belkı para ıcın yapıyodr dıye dusundum dogrusu.bırde sıgorta hastanesıne gıttım.ordada hemen tup bebek yapman lazım deıdler.esımdede sorun cıktı ustelık onada tup bebek dedıler her yol tup bebege cıktı bendezar zor muayene olurken bırde bu ıslemlerden gecıcem kısmet olursa tabı.eşımle konuştum mart ayı gıbı dusunuyo. ben acele edıyorum ama esımı ıkna edemıyorum panık oldum resmen

cevabın için teşekkür ederim canım madem öyle hiç vakit kaybetmeden biran önce başla olacak inşallah çevremde çok yakın iki akrabam 38 yaşında doğum yaptı inşallah senin de olacak ben de korkuyorum ben de bir iki ay daha bekleyip test yaptırmayı düşünüyorum bu vajinusmus bizi mahvetti çok vakit kaybettirdi yedi yılım boşa gitti bu vajinusmustan çok çektim çok üzüldüm inşallah bebek konusunda üzülmem allah hepimizin yardımcısı olsun muradımızı en yakın zamanda verir inşallah

canim bende haziran 12 de yendim simdi 21 haftalik hamileyim

kızlar benım bu ayda olmadı bugun regl oldum
Önümüzdeki aylara daha iyi calısma yapıcam inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…