Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar benım bu ayda olmadı bugun regl oldum
Önümüzdeki aylara daha iyi calısma yapıcam inşallah

sıkma canını canım rabbim ne zaman göndereceğini çok iyi biliyordur hayırlısını dileyelim herzaman için önümüzdeki maçlara bakcaz artıkk

kızlar benım bu ayda olmadı bugun regl oldum
Önümüzdeki aylara daha iyi calısma yapıcam inşallah

canım umutlandırmak istemem ama sen sanki hamileymişsin gibi hissettim geçen gün hatta soracaktım.belki bu ay olur hayırlısıyla,ben öyle hissettim neden bilmiyorum inşallah yanılmam

merhaba canlarım nasılsınız?keyifler yerindedir umarım.buarada çilekliyi yine göremiyorum iyi mi haber alan var mı?

canım umutlandırmak istemem ama sen sanki hamileymişsin gibi hissettim geçen gün hatta soracaktım.belki bu ay olur hayırlısıyla,ben öyle hissettim neden bilmiyorum inşallah yanılmam

ayy canım benim agzından bal damlıyo ne guzel konusuyosun sen oyle
İnşallah seni yanıltmam ve bu ay hamile kalırım

ayy canım benim agzından bal damlıyo ne guzel konusuyosun sen oyle
İnşallah seni yanıltmam ve bu ay hamile kalırım

hayırlısı neyse o olsun da ne bileyim ya garip oldum öyle hissettim,Allah gönlüne göre versin inşallah

hayırlısı neyse o olsun da ne bileyim ya garip oldum öyle hissettim,Allah gönlüne göre versin inşallah

Amin canım isteyen herkesin gonlune gore versın rabbim...
Kayınvalidemde bu ay beni 2 kez ruyasında gormus erkek cocugum oluyomus ama bu ay fos cıktı onumuzdekı aylara bakıcaz artık

Ben işte en son Erşata gittim canım her şey yolunda acele etme dedi bekliyorum bakalım :)
sen naptın gittin mi merak ediyorum sni..

canım napıyosun ya kaç gündür sana yazıcam ama msn yasak işte.sana soracağım bişey var

Benimde olmadi kızlar bu ay ilk denememdi.öteki aylara bakıcaz artık.internete girip stres yapmamayı düşünüyorum.dualarınızı eksik etmeyin benden.

panik olma, hayırlısı neyse o olsun. her zaman hayırlısını dile. iki yerden aynı cevabı aldığına göre bu yola girmişsin dediğin gibi. dilerim ilk denemede sonuç alır sağlıkla bebeğine kavuşursun. eşine de zaman ver, demek ki birden adapte olamadı. zamanla alıştıracaktır kendini. onda da sorun çıktı demişsin ya, erkekler bunu gurur meselesi yapıyor, muhtemelen onu kabullenemiyordur.

bende oyle dıyorum canım hakkımızda hayırlısı neyse o olsun herkesın ıllakı cocugu olcak dıye bışey yok kısmette varsa olur elbet.cok umutlanmak ıstemıyorum ama ınşallah ılkınde olurda cok yıpranmayız.bencede eşım kabullenemıyo bu durumu.doktorların demelerıne ragmen o hala dogal yoldan olabılcegını soyluyo:)keske oyle bışey olsa bende ugrasmasam bunlarla ama zor gorunuyo.Rabbım çok aratmadan hepımıze versın ınşallah

umarim basari yüzdesi yüksek, senin hassasiyetlerine yine hassasiyetle yaklasan uzmanlarla kavusursun bebegine. kararinizi verdikten sonra daglar, minik cakillar olur. bol sans.

selam kzlar ben bu sıtede vajıyı 1,5 ayda yendım 23 aralıkta gelın oldum ve artık bebiş istiyorum Allahım nasıp eder herkese inşllah gerıye dönuk olarak sayfaları okuycam ama sızler oncelık olarak bşeyler yaptınızmı ilaç falan kullandınızmı?

kızlar hepinize çok teşekkürler güzel kız ismleri yazarsınız sevinirim..

zeynep,ilkim ( bır arkadasım ilk bebeği için bu ismi koymuştu kızına) ,buse, busem, dila,aslı,sonay,bengisu.... aklıma gelenler bunlar şimdilik

yahu bu arada dıger siteden tanıdık arkadaslara rastladım çok sevındım tekrar selammmm

gecmisi okuyarak geliyorum, en yakin zamanda kafa ütülemeye kaldigim yerden devam. azicik da tez beni yazsin.

yek yaaaa :)))) o tez bitecek bu ay bitmeden, yoksa gözüme gözükme, tozunu alırım heee madem ütü istiyosun ütülerim de seni hiç merak etme. çok pis ütü yaparım biliyosun ne hallerde ütü yapmış insanım

yahu bu arada dıger siteden tanıdık arkadaslara rastladım çok sevındım tekrar selammmm

mufim hoşgeldin, buradakilerin hepsi o topikten zaten. o topiği hamilelik geyiğiyle yormamak için elvan bizi burada toparladı sağolsun. oraya takılmayanlar buraya geliyor artık seni de bekleriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…