Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

iyi olduguna sevindim seni burda görmek ne güzel................:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
canım ben ara ara giriyorum, okuyorum yazılanları ama yazacak bişeyim yok :KK17:, uzun bir süre de bebek çalışması olmayacak, ilişki de yok zaten, yazacak bişey bulamıyorum :KK1:.
bende seni gördüğüme sevindim, c,mcime kızını öp benim için :KK54:.

önemli olan saglık .. inşaallah en kısa zamanda toparlanırsın rabbim herşeyin hayırlısını versin.Cimcime kızım uyuyor ne zaman kardeşinin olacagını soruyor sürekli.................

canım sen neler yapıyorsun tüp bebekmi düşünüyorsun geçenlerde bir sitede yazdıkllarına denk geldim...............

Aklından bebek düşüncesini çıkarıp, ilişkinin tadını çıkarmaya bak lütfen, illa ki olur, :KK49::KK49::KK49: herkes bebeğine kavuşur, stres yapmadan çalışmak lazım :KK1::KK1::KK1:.

Kızlar merhaba nasılsınız :KK3:? ben çok mutluyum.
Ben çok mutluyum, bugün yaşadığım şehir bir haberle çalkalanıyor.
Daha önce de anlatmıştım dış gebelikten dolayı kürtaj olmak zorunda kalmıştım. Kürtajı yapan doktor ne kadar istesem de anestezi uygulamadı, bende onu şikayet ettim :KK14:.
Ama daha sonra tekrar o adamın takibinde kalmam gerektiği için şikayeti geri çektim :KK17:. Yine de olayın etkisinden kurtulamadım, çok canımı sıkmıştı çünkü :KK47:, eşimle birlikte olamıyorum hala.
Şimdi o adam içerde tutuklu :KK76:, meğer adam çok daha kötü biriymiş :KK53:.
Hiç kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Kötü insanlar cezalarını çeksinler :KK4::KK9:.
Aşağıda haberi gönderiyorum :21:.

Doktor sevgililer kürtaj çetesi kurmuş - Anne Çocuk Haberleri

Çok güzel hareketler bunlar labalaba lab lab lab :KK33::KK52::KK76:.

Bense daha iyiyim, son değerim 1090, normalde 1 ay sürüyormuş düşmesi ama benimki 2-3 ayı bulabilirmiş, rabbime hamdolsun başta elvanım olmak üzere can arkadaşlarımın duasıyla ayaktayım :KK19:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE.

ayy ben okumustm bu haberi demekki sanada bu adamlar yapmıs şimdi yazıyo orda 22 yasındaki genc kız ölnce diye iyiki sende öle bişeyler olmadı rabbim korumus allah yardımcın olsun canım inşallah sende en kısa zamanda sağlıına kavusursun

ayy ben okumustm bu haberi demekki sanada bu adamlar yapmıs şimdi yazıyo orda 22 yasındaki genc kız ölnce diye iyiki sende öle bişeyler olmadı rabbim korumus allah yardımcın olsun canım inşallah sende en kısa zamanda sağlıına kavusursun
amin canım inşallah, aslında adamın doktorluğu iyi, burdaki tek prof. Ve eğer ameliyat olsaydım,burda bu ameliyatı tek bilen o adam olduğu için ona olacaktım.
Çalışmaları vardı, hayvanlar üzerinde deneyleri vardı. Çok da güzel para kazanıyordu tüp bebekten vs. O kızcağız ölünce sivil polisler yakın takibe almış kendisini, telefonlarını dinlemişler, sürekli peşindelermiş, İşin kötü tarafı 10 haftadan büyük gebeleri para karşılığında sahte raporla kürtaj yapıyormuş, hatta sonra onlara şantaj yapıyormuş diye iddia ediliyor. Bunlar gün yüzüne çıktı :KK9:.
Allah korudu gerçekten, teşekkür ederim.

Merhaba kizlarrr :80::80:

' Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim ' topiginde konu kaymasi nedeniyle yeni konu açmak istedim.. (ki bu günlere sükürler olsun :KK62::KK62: hepinizle gurur duyuyorum :KK16:)
Vajinusmusu yenip hamile kalmak isteyen ve HAMILE olan arkadaslarimi buraya bekliyorum.. Ins topigimiz hepimize ugurlu gelir ve en kisa zamanda hepimiz hamis kalirizzzz:emir_bebek::emir_bebek::KK49:

Hayirli ugurlu gelsin bu liste hepimize InsAllah :KK76:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sugar_lale85:KK49::KK9::nazar::nazar:
Lavanta7734:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mikrolif:KK49::KK9::nazar::nazar:
Shummir:KK49::KK9::nazar::nazar:
Sekerpare_23 Aralik??Bekliyor
Rabit2 Ocak??Bekliyor
Ocean6 Ocak??Bekliyor
Inciozmen8 Ocak3 AyBekliyor
Nacisss8 Ocak2 AyBekliyor
Pissa9 Ocak1 AyBekliyor
Pakizeg17 Ocak2 AyBekliyor
Hazal3418 Ocak2 AyBekliyor
Oliviera18 Ocak3 AyBekliyor
Yoruldum12320 Ocak4 AyBekliyor
Oksamen21 Ocak2 AyBekliyor
Berna162722 Ocak5 AyBekliyor
Aybice????Bekliyor
Canikom12????Bekliyor
Cileklipuding????Bekliyor
Dahlia34????Bekliyor
Ecrinx????Bekliyor
Leyla_6021????Bekliyor
Masumsu????Bekliyor
Nuysima????Bekliyor
Owner????Bekliyor
Pamukelma????Bekliyor
Saskinanne????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Veracroft????Bekliyor
Zerbas????Bekliyor
Zeynepne????Bekliyor
q

Elvancım ben 9u demiştim ama 12si oldu aralıkta.dolaysıylabu ayda 12sini bekliyirum.birde kızlar daha 9 gün var ama sanki regl olacakmışım gibi belirtiler var.regl agrilarim için çok erken.yüzümde sivilceler çıktı ki hiç olmazdı.belim agriyor.sizce gebelik belirtileri için çok mu r.erken.

sessizce canım senin için çok üzüldüm, ilaç tedavisi olmadın mı?, bitkilerle alternatif bir tedavisi var mıymış? , gerileme olmamış mı toksoplazmada? yada tahminen ne kadar daha sürermiş? Bildiğim kadarıyla sen zaten eti iyi pişirmeye, sebzeleri ve meyveleri sirkeyle yıkamaya çalışıyordun, gayet dikkat ediyordun ama başka yapılabilecek bir şey yok mu?
Rabbim şifalar versin, sen iyi olda, bebekte olur inşallah sağlıkla.

3 aylık antibiyotik tedavisi oldum canım dr 3 aydan sonra geçmezse intaniyeye git dedi intaniyeci de tekrar antibiyotik vermedi vücuda çok zarar veriyo dedi ve toksoyu azaltmasına yardımcı olmaz zaten 3 ay kullanmışın dedi. evet ben dikkat ettim özellikle ilk 3 ay çok dikkatliydim, şuan da dikkat ediyorum.. normalde 2 kat artmış değer ama yüksek avidite değerine, olması gerekene ulaşmamış.. yavaş iyileşen bir hastalık dedi dr. bekleyelim 3 ay daha dedi.. bitkileri hiç duymadım canım zaten pek de bilinen bi hastalık değil doktorlar bile şaşırıyo çok nadir olur bu diyolar.. hayırlısı artık 3 ay sonra umarım geçmiş olur...
senin drun da tutuklanmasına çok sevindim.. insan sağlığı üzerine ticaret olabilir mi ya ne kadar acımasızlar.. Allah bizleri iyi insanlarla karşılaştırsın canım ya..
çok sorunlar yaşadık ama inşallah bu sorunları unutturacak sağlıklı bebeklerimiz olur bizim de en doğru zamanda..:KK34:

benim doktorum benim yanımda bi hastayı azarlamıştı kadın bebeğini aldırmak istiyomuş yapmıyorum dedi.... o huyu çok hoşuma gitmişti...

3 aylık antibiyotik tedavisi oldum canım dr 3 aydan sonra geçmezse intaniyeye git dedi intaniyeci de tekrar antibiyotik vermedi vücuda çok zarar veriyo dedi ve toksoyu azaltmasına yardımcı olmaz zaten 3 ay kullanmışın dedi. evet ben dikkat ettim özellikle ilk 3 ay çok dikkatliydim, şuan da dikkat ediyorum.. normalde 2 kat artmış değer ama yüksek avidite değerine, olması gerekene ulaşmamış.. yavaş iyileşen bir hastalık dedi dr. bekleyelim 3 ay daha dedi.. bitkileri hiç duymadım canım zaten pek de bilinen bi hastalık değil doktorlar bile şaşırıyo çok nadir olur bu diyolar.. hayırlısı artık 3 ay sonra umarım geçmiş olur...
senin drun da tutuklanmasına çok sevindim.. insan sağlığı üzerine ticaret olabilir mi ya ne kadar acımasızlar.. Allah bizleri iyi insanlarla karşılaştırsın canım ya..
çok sorunlar yaşadık ama inşallah bu sorunları unutturacak sağlıklı bebeklerimiz olur bizim de en doğru zamanda..:KK34:
Aslında bir ibrahim saraçoğluna mail atabilirsin, o belki yardımcı olur, bende biraz baktım internetten ama alternatif bir tedavi bulamadım. Doktorlar nasıl bilmiyor toksoyu, ben bile biliyorum çok küçükkenden beri. Çok sık rastlanmaz ama bilinen bir hastalıktır. Neyse biliyorlardır da rastlamamışlardır belki.
Benim doktoru sorma adam da kadın da tüp bebek yapıyorlardı, çok para kazanıyorlardı, ne gerek vardı isimlerini kirletmeye. Neyse ikisi de hapsi boyladı.
İnşallah herşey güzel olacak, sessizcecim... Kötü günler geride kalacak, iyi düşünelim ki iyi olsun :13:.

Daha önce de anlatmıştım dış gebelikten dolayı kürtaj olmak zorunda kalmıştım. Kürtajı yapan doktor ne kadar istesem de anestezi uygulamadı, bende onu şikayet ettim :KK14:.
Ama daha sonra tekrar o adamın takibinde kalmam gerektiği için şikayeti geri çektim :KK17:. Yine de olayın etkisinden kurtulamadım, çok canımı sıkmıştı çünkü :KK47:, eşimle birlikte olamıyorum hala.
Hiç kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Kötü insanlar cezalarını çeksinler :KK4::KK9:.

Bense daha iyiyim, son değerim 1090, normalde 1 ay sürüyormuş düşmesi ama benimki 2-3 ayı bulabilirmiş, rabbime hamdolsun başta elvanım olmak üzere can arkadaşlarımın duasıyla ayaktayım :KK19:En Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE.

haberi kanım donarak okudum. tüylerim ürperdi. allah cezalarını versin bunların. senin de biraz olsun için ferahlamıştır. rezil insanlar. inşallah para falan yedirip dışarı çıkmazlar ve hak ettikleri cezayı alırlar.

canım sen neler yapıyorsun tüp bebekmi düşünüyorsun geçenlerde bir sitede yazdıkllarına denk geldim...............

ewt canım tup bebek dusunuyorum esımı ıkna etmeye çalışıyorum su sıralar.bıraz kotu gunler gecırdım sımdı moral olarak daha ıyyım.hamıle kalamayınca 2 ay once doktora gıttım yapılan testlerde yumurta rezervımın azaldıgını soyledıler.dogal yollada olabılcegını ama zor olcagını soyledıler cok uzuldum. tup bebek onerdıler.eşımdede sorun varmış.onada tup bebek onerdıler.buna ragmen eşımı ıkna edemıyorum.olursa olurmuş nasıpte varsa olur dıyo ne zorluyosun.bende belkı bışeylerın vesıle olması gerekıyodur dıyorum ama kabul etmıyo olmassa olmaz napalım dıye kestırıp atıyo:KK43:

Son düzenleme:
Aslında bir ibrahim saraçoğluna mail atabilirsin, o belki yardımcı olur, bende biraz baktım internetten ama alternatif bir tedavi bulamadım. Doktorlar nasıl bilmiyor toksoyu, ben bile biliyorum çok küçükkenden beri. Çok sık rastlanmaz ama bilinen bir hastalıktır. Neyse biliyorlardır da rastlamamışlardır belki.
Benim doktoru sorma adam da kadın da tüp bebek yapıyorlardı, çok para kazanıyorlardı, ne gerek vardı isimlerini kirletmeye. Neyse ikisi de hapsi boyladı.
İnşallah herşey güzel olacak, sessizcecim... Kötü günler geride kalacak, iyi düşünelim ki iyi olsun :13:.

çileklim çok geçmiş olsun ben de okumuştum o haberi...kıyamam sana...:KK19:

ewt canım tup bebek dusunuyorum esımı ıkna etmeye çalışıyorum su sıralar.bıraz kotu gunler gecırdım sımdı moral olarak daha ıyyım.hamıle kalamayınca 2 ay once doktora gıttım yapılan testlerde yumurta rezervımın azaldıgını soyledıler.dogal yollada olabılcegını ama zor olcagını soyledıler cok uzuldum. tup bebek onerdıler.eşımdede sorun varmış.onada tup bebek onerdıler.buna ragmen eşımı ıkna edemıyorum.olursa olurmuş nasıpte varsa olur dıyo ne zorluyosun.bende belkı bışeylerın vesıle olması gerekıyodur dıyorum ama kabul etmıyo olmassa olmaz napalım dıye kestırıp atıyo:KK43:

dahliam buldum seni:)) canım üzülme ikna olacak eşin:KK34:

haberi kanım donarak okudum. tüylerim ürperdi. allah cezalarını versin bunların. senin de biraz olsun için ferahlamıştır. rezil insanlar. inşallah para falan yedirip dışarı çıkmazlar ve hak ettikleri cezayı alırlar.
Umarım öyle olur, bir gün bile içerde kalmak onlara iyi bir ders olur...
İkna etsen güzel olur tabiki, Allah vermek isteyince herşey bahane. Meryem suresini okuyabilirsin, çok fayda eder.

tezini yazıyor, yazmadığı zamanlar ben onu dövüyorum, avarelik etmesi yasak :KK9::KK9::KK9:
Selam söyle kendisine :KK3:.

çileklim çok geçmiş olsun ben de okumuştum o haberi...kıyamam sana...:KK19:

Sağol canım, birisine kürtaj yapmışlar, anesteziden bir gün sonra uyanmış, başları belaya girmesin diye ondan sonrakilere anestezi vermiyorlarmış. Orda başka bir kadın vardı, tüp bebek yaptırmış,
5.5 aylıkken ikiz bebeklerini düşürmüş, kalan parçaları anestezisiz almış yine o adam. Ne acılar cektim diyordu kadın. Beterin beteri var, hamdetmek lazım, bende unutmaya çalışıyorum :KK31:.

Sağol canım, birisine kürtaj yapmışlar, anesteziden bir gün sonra uyanmış, başları belaya girmesin diye ondan sonrakilere anestezi vermiyorlarmış. Orda başka bir kadın vardı, tüp bebek yaptırmış,
5.5 aylıkken ikiz bebeklerini düşürmüş, kalan parçaları anestezisiz almış yine o adam. Ne acılar cektim diyordu kadın. Beterin beteri var, hamdetmek lazım, bende unutmaya çalışıyorum :KK31:.[/QUOTE]

unut canım ya.insan anestesi olmadan diş bile zor çektirirken onların yaptıklarına bak...dediğin gibi şükretmemiz lazım...görüşürüz canım...

senın mutlu olmana ıyı olmana cok sevındım yasananları unutman mumkun degıl ama cezasını bulmus ya ıcın rahatlasın artık...

haytım sen kaç yaşındasın da yumurta rezervin azalmış ben de korkuyorum yaşım otuzüç doktora gittim fakat test falan yaptırmama şuan gerek olamdığını söyledi bir yılın sonunda hamile kalmazsan yaptırırsın dedi ama be de geç kalmaktan korkuyorum yaşımı dert ettiğimi söyleyince de ne varmış yaşında dedi ama dediğim gibi korkuyorum ben de test mi yaptırsam acaba eşim de gidelim ikimiz de test yaptıralım diyo gerçi daha üç ay oldu deneyeli ama tecrubelerini paylaşırsan sevinirim teşekkürler.

X