Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

elvancım ben hala olmadım ama testlerde negatif çıkıyo hep c.tesi dr a gidecem dua edin hayırlısı olsun inş başka bişiler çıkmaz..

elvan canım benim deneme süresi 3 ay oldu.bu arada yeni adet oldum yeni bat 18 ocak hayırlısı inşallah.

elvancım ben hala olmadım ama testlerde negatif çıkıyo hep c.tesi dr a gidecem dua edin hayırlısı olsun inş başka bişiler çıkmaz..

canım dualarımız seninle.ben pek anlamıyorum ama testlerde negatif çıkabiliormuş.en garantisi kan testiymiş.sen hiç içini karartma canım.inşallah hayırlısıyla bebiş haberlerini alırız.

canım dualarımız seninle.ben pek anlamıyorum ama testlerde negatif çıkabiliormuş.en garantisi kan testiymiş.sen hiç içini karartma canım.inşallah hayırlısıyla bebiş haberlerini alırız.

Kan testide yaptırdım negatif çıktı ama hala adet olmadım, Dr stresten olabilir dedi çok canım sıkıldı

kızlar ben bugün avidite testi için kan verdim sonuç bu hafta içi çıkıcak .. inşallah artık kanımda o toksoplazma mikrobu dolanmıyodur dua edin bana :KK43:

yaklaşık 1 haftadır net e giremiyordummm .. kendimide pek iyi hissetmiyorummm bana da dua edin bacılarrrr.....

sessizceee bacımmm inşlh çıkmazzz kanında artık inşallah bacımmmm

bir bebek hayalim daha bu ay söndü.hafta sonu adet oldum.gerçi hiç gebelik belirtisi yoktu da yine de adet günüm yaklaştıkça gecikmesi için dua ettim ama gecikmedi günü gününe geldi.yeni adet tarihim 17 ocak.inşallah bu ay hayırlısıyla bebişim olur.isteyen herkese Allah'ım aratmadan verir inşallah

Kızlar regl bugün itibari ile bitmiş bulunmaktadır dua edelim birbirimize rabbim hepimize bu ay göndersin meleklerimizi yumurtlama hemen adetten sonra felan olma sansı var mı yada adettin 15.günü gibi felanmı olur yani adetten sonraki zamanlardamı

yaklaşık 1 haftadır net e giremiyordummm .. kendimide pek iyi hissetmiyorummm bana da dua edin bacılarrrr.....

hayırdır bacım..noldu hasta falanmısın?dualarım seninle kuzum..iyibak kendine.

geçen hafta sonu köpek saldırısına uğradım kaydım düştümmmm.... (8köpek millet zor kurtardııı) herşeyde vardır bir hayır ya hamile olaydımmmm çocuk mocuk kalmazdı düşerdi yahut hastane sürecinde daha vahim olurdum.... sonraaa ailem vardı misafir falan derkennn birde bir ev alma girişimden geri döndük bissürü bişeyyy tüm bunlar yetmez gibi dönem sonu yaklaşyorrrr okul iş güç evrakkk temizlik çoluk çocuk derkennnnnnnnnnnnn....... gücüm tükendi şu sıralarrrr bakalımmmm folik asitede başlamadım dahaaa doktor al dedi ama ....
pakizecimmm madem ciddi ciddi deneme aşamasındasın başladınmı sen folik asiteee.... ha birde bennnn yaza dek bitermi gidebilirmiyim bir ayarlasamda hamile kalmadan lazere gitsem genital içinnnn şimdiye dek çekindiğimden gitmedimmm artık gitmek şart... ancakkk güya lazer ışınlarını aldıkdan en az 6 ay sonra hamile kalınması gerekyormuşmuşşşşşşşşş yanlışmı ederimmmmmmmmmm offff ne zor kadın olmakkkkkkkkkkkk offffff

vajiyi yendikten sonra hiç gecikmemişti,şimdi adet günüm bir gün gecikti heyecan yapmalı mıyım ya evde test de yok yapacak

Bende vajiyi ilk yendigimde adetim 1 hafta gecikmisti.. Normal yani herkeste gecikme olabiliyor..

cnm ben yeni kurtulmadım,yeneli 3 ay olcak 3 kere adet oldum hep düzenli oldu,ama bu sefer böle oldu ve şuan da hiç olcak gibi de değilim:S bebek çok istediğim için merak ettim sabredemedim sizlere soram dedim neyse yarın da olmazsa test alcam o zaman öğreniriniz artık

Evet canım hayırlısıyla bi de onu atlatayim ınş sonuçlar iyi gelir ve muayene acısız geçer :KK43: kendimi hazırlıyorum egzersiz yapıyorum gündüzleri ve bu acının sebebini ogrenmeliyim aksi giden bişey mi var yoksa sık ilişki olmadığı icin alismadimi dualarimiz unutmayın perşembe mutlaka durumu bildiririm canım çok sağol....

inci doktor işi noldu? geçen hafta perşembe gitmeyecek miydin? o günden sonra hiçbir şey yazmamışsın. merak ettim :nazar::nazar::nazar::nazar:

cnm ben yeni kurtulmadım,yeneli 3 ay olcak 3 kere adet oldum hep düzenli oldu,ama bu sefer böle oldu ve şuan da hiç olcak gibi de değilim:S bebek çok istediğim için merak ettim sabredemedim sizlere soram dedim neyse yarın da olmazsa test alcam o zaman öğreniriniz artık

Hmm bilemicem ozmn insallah hamilesindir bi kac gun daha gecikirse test yaparsin en iyisi..

kızlar ben bugün avidite testi için kan verdim sonuç bu hafta içi çıkıcak .. inşallah artık kanımda o toksoplazma mikrobu dolanmıyodur dua edin bana :KK43:
inşallahh canım haber ver mutlaka
vajiyi yendikten sonra hiç gecikmemişti,şimdi adet günüm bir gün gecikti heyecan yapmalı mıyım ya evde test de yok yapacak

heyecan tabıkı yapmamalısın gecıkme olabılır ıns bebek vardır stres yapamdan bekle cnm

X