vajinismussuz günlere merhaba demek için....

Ben de bugun egzersizlere baslayacagim. Nereye yaziyorsaniz beni de yazin :) Basaranlari okudukça gaza geliyorum, en azindan ilk baslarda azicikta olsa cesaretim vardi ama basarisiz denemelerden sonra asla yapamayacagimi dusunuyordum cunku ilerleme kaydetmek yerine daha dokunmasinda bile kaskatı oluyordum. Ama burda okudukça duzelmeye basladim, basaracagim umidi yeserdi icimde. En azindan deneyecegim Tesekkur ederim hepinize..

çok daha yol katedicez inşallah..ertelemedikçe onu yapan onuda yapar demedikçe kendimizi kandırmadıkça aşıcazz...hamilede değilmişim adet olmama 1 hafta kala ağrılar çektim yumurta rahme yerleşiyo sandım adetim bitsin egzersize devam edicem sıktı artık kurtulucam bu ne böyle ....

ilk sayfaya ekliyoruz arkadaşım hayırlı olsun inşallah kısa sürede biter kurtulursunuz.sormak istediğiniz birşey olursa da çekinmeyin sorun.

Adet olmustum çarşamba bitti O günden beri egzersiz yapmaya çalışıyorum ama oraya parmak sokmak bana çok itici geliyo ya,eşim eve 12de gelcek o gelene kadar egzersiz yapmayı düşünüyorum duş vs alıp rahatlayıp bu gece kararlıyım yencez İnşallah hep kararlı oluyorm ama hüsranla bitiyo gerçi İnşallah olur bu defaa

canım deneme yapma şansın oldu mu dün?

canım deneme yapma şansın oldu mu dün?

Evet ama olmadı canım yine hüsranla sonuçlandı hersey çok güzel ama iş oraya gelince bütün vucudum kapatıyo kendini girmek imkansız oluyo canım yanıyo hatta deliği bile bulamıyoruz dün çok umutluydum dünden sonra umudum kalmadı pek

peki deneme sırasında vajinaya birşey sürüyor musun?

aynayla sık sık bak ve alış önce daha sonra gevşe..inan ilk başlarda yapamayınca bırakıyosun fakat dönüp dolaşıcan yer gene aynı yer kendimden biliyorum zaman kaybetmiş oluyosun..yapamadım diye üzülme sonuçta yapma eğiliminde bulunuyosun..orasına bakamayanlarda var..yenicezzzz ya inşallahhhhhhhhhhhhh

peki deneme sırasında vajinaya birşey sürüyor musun?

Canımm bugün egzersizlerime başladım önce serçe parmak,işaret parmak,sonrada orta parmagın tamamını aldımm iyi bi ilerleme oldugunu düşünüyorum git gelde yapabildim..sence napsam daha nasıl bi yol izlesemm

bencede gayet güzel ilerlemişsin canım benim. bana sorarsan genelde önce egzersiz yapıp sonra egzersizde pns kalınlığına ulaşıp sonra, eş denemesi yapıyorlar ama ben ısrarla gündüz eğer yapacaksanız egzersiz yapın ama akşamda eş denemesi yapın diyorum.çünkü egzersiz senin kaslarını kontrol etmeyi öğrenmen , vajinana birşeylerin ağrısız girebildiğini görmen için. yoksa vajinan egzersiz yaptıkça genişlemez, her defasında eski haline döner egzersiz bittiğinde. zaten yapısı esnek.şimdi egzersizde çok iyi şeyler başardığı halde eş denemesinde bir türlü yapamıyorum diyen arkadaşlarımız var nedeni eş denemesinden çok uzak kalmaları.bana sorarsan dediğim gibi yap şuan eş denemesinde yeterince uğraşırsan zaten bir yada iki eş denemesinde kurtulmaman için hiçbir neden yok.

Bebe yağı ve zeytinyagı kullanıyoruz canımm.bugun egzersizlerimde bebe yagı kullandım

tamam canım süper sakın kuru haliyle egzersizde yapma , eş denemeside yapma. hani nasıl olsa ıslaklığım iyi diye düşünüp kullanmıyorlar ama iş tam giriş anına gelince biraz tedirgin olsan o ıslaklık kuruduğu için anında hemde, hüsranla sonuçlanıyor yazıktır.

Eş denemesi yapamadım canımm dün aksam parmak bile sokamıyodum oraya artık parmagı çok çok rahat aynada bakmadan bile sokabiliyorum,pns parmaktan kalın oldugu için sanki oramı yırtcak gibi fln hissediyorum bu düşünceden kurtulsam pnside çok rhat alcagımı biliyorum gündüzleri egzersiz aksamları eş denemesine devam edicem yenicem inşallah parmagın tamamını almak bnm için büyük başarı çünkü

bak pns evet geniştir ama vajinada aynı anüs gibi esnektir. kabız olmadığın sürece ya afedersin küçücük delik dışkı nasıl çıkacak endişesi yaşıyor musun? iğrenç belki ama düşün bunu, dışkılama sırasında anüs nasıl açılıyor sonrasında da eski haline dönüyor vajinada aynen böyledir işte.vevajinada aynen pns gibi uyarıldığında uzayıp genişleyen bir yapıya sahiptir. yoksa anahtar kilit gibi olurlar mıydı?

Bu anüs dışkı olayını düşündüm zaten defalarca :) biliyorum aslında acımıycagını çok kolay olacagını fln ama tam o an gelince kasıyorum kendimi ama dün gece daha az kasıldım sanki egzersizin etkisi vardır mutlaka bişey girdiğine emin oldum artık..En iyisi ben egzersizle devam edeyim kalınlastırayım aparatı biraz aksamlarıda eş denemesi yapayım ne kadar yaklastım bilmiyorum inşAllah en yakın zamanda aşarımm bende

egzersizin mutlaka etkisi olur ama egzersiz yapsanda eş denemesini zeytinyağ ile yaparsan ilk sayfada anlattığım gibi. belki egzersize gerek kalmadan kurtulursun.
bak eşini itiyosan üst pozisyonda denemelisin. hem bacaklarını kapatamazsın istesende. kendini kasmanıda ıkınarak engellersin. yani o an giriş anında derin nefes alıp birkaç defa rahatla sonra tekrar derince nefes al ve nefesini tut ve ıkınmaya başla. ıkınırken istesende kendini kasamazsın dene mesela şuan ıkın ve kasmaya çalış.birinden birini bırakma lazım.

nefes alıp verirken o gevşediğin anda vajinada pns in ilerlemesi için çok önemlidir. çok sürmez Allahın izniyle tek gecede yenmekte elinde. en fazla üstüne düşersen 1 haftada yenmekte elinde.

1 hafta ne ki razıyımm ama dediğin gibi elimizde herşey egzersizlere devam edeyim aksamlarıda eş denemesi yapıyım gelişmeleri yazcamm buraya dua et bana :)

1 hafta ne ki razıyımm ama dediğin gibi elimizde herşey egzersizlere devam edeyim aksamlarıda eş denemesi yapıyım gelişmeleri yazcamm buraya dua et bana :)
canım benim ben 1 gecede yendim ve o zaman için tesadüftü belki ama şuan bilincindeyim tesadüf diyemem meğer Rabbim yardım etmiş. yani mantığını düşündüğünde. sadece zemin kaygan olmalı =) işin normalide böyle biz korktuğumuzdan hemen kuruyoruz dolayısıyla bunun adına da dr lar bir hastalık koyuyor bizim durumumuz vahimleştirip bizi egzesiz olmadan yapamazsınız deyip böyle çıkmazlara sokuyorlar. aslında herkes yediğinde aynı cümleyi kuruyor bu kadar kolaymıymış.sen vajina içini eşine iyice zeytinyağ ile yağlatırsan inan bana birkaç eş denemesiyle en kötü ihtimalle yenersin.ama egzersizde yap bir yandan. sadece egzersizle ilerlemeye çalışma yeter ki.

dualarım seninle canım benim ama sık sık yaz lütfen kendi kendine bişeyler yapmaya uğraşma.özelde yaz gerekirse.

Kızlar merhabaa, güzel haberler getirdim size:) Denemelerdi zeytin yağıydı kremdi rahatlamaydı diye diye sonunda hamile olduğumu öğrendim benim için iyi mi kötü mü aslında bilmiyorum epey ilerlemişken ara vermek kötü etkiler mi durumumuzu ki inşaallah etkilemez 6 haftalık olmuş bile bizim ufaklık
Doktoruma ilk soracağım şey bu olacak zaten. Allah tüm isteyenlere versin diyorum sakın ümitsizliğe kapılmayın vaji bizden korksun siz kormayın:) Aranızda başka benim durumumda olan varsa neler yaptığını merak ediyorumm:)

maşallah canım benim Allah bağışlasın hiç korkma bende yendikten hemen sonra hamile kalmıştım daha tam alışamadan dr 3 ay yasaklamıştı beraberliği ama hiç birşey olmaz aynen kaldığın yerden devam ediyosun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…