vajinismussuz günlere merhaba demek için....

sanırım listeye sadece yenenler ekleniyor.. yenmek isteyenleride ekleyin bize gaz olsun olmazmı :)

arkadaşım kusura bakma yoğunluktan yazamadım. ricaederim ne demek.valla bebe yağından daha etkilidir zeytinyağ ama ilk sayfada anlattığım gibi sürerseniz dışına sürdüğünüz işe yaramaz çünkü.

sanırım listeye sadece yenenler ekleniyor.. yenmek isteyenleride ekleyin bize gaz olsun olmazmı :)
aslında eskiden daha aktiftik sitede yenmek isteyenler için liste yapıyorduk. şu ekşi sözlüktekilerin konumuzla alay etmesi falan dağıttı bizi maalesef.ama isterseniz yine yaparız listemizi.özelden de yazabilirsiniz bu arada.

sözlüktekiler yazarsa yazsın çokta tın!!... sonuçta bu durumun tıpta adı bile var bu dert ile dalga geçmek onların terbiyesizliği...burdanda sesleniyorum kimse darmadağın olmasın çok normal bişey bu herkesin başına gelebilicek bi durum ve çaresiz durumda değil ... derdimizmi yok başka darmadağın olalım Allah çaresiz hastalık vermesin..onlar gibiler yüzünden yakın çevremizle paylaşamıyoruz dillere destan olur diye.. bıraksınlarda forumda içimiz rahatlasın paylaşalım öğrenelim...burdaki yazıların bana çok faydası oldu kimse için geri çekilmeyelim..şahsen ben doktora gidemedim ..biyeri aradım 3bin lira dediler;umutsuzluğa kapılmışken hiç tanımadığım insanların dertlerini kendi derdimle benzeştirdim okudum öğrendim uyguluyorum ve atlatıcama inanıyorum psikolojim eskisine göre mükemmel Allaha çok şükür,, çoçuk bile istiyorum artık...:) ben gönüllü adayım lütfen tekrar liste oluşturalım eleştiriyi kafalarına takanlar çok sayarlar yerlerinde duymayalım görmeyelim hatta eleştirilerden hiç bahsetmeyelimki onlarada prim vermeyelim..herkes kınadığını birgün mutlaka yaşarmış ,genede yaşamamaları dileğiyle... bu aradan ilginiz için çok teşekkürederim umarım sayfa canlanır bizde birilerine cesaret oluruz benim burdan cesaret aldığım gibi :)

rica ederim canım benim sözde durumumuzla değilde zeytinyağ ile bu durumu aşmamızla alay ediyorlarmış. ekşi sözlükte konu bileaçmışlar. benim sabit konu arasındaydı konum onların yüzünden içeriği silmek zorunda kaldım. konum kapatıldı birde konu içerğini sildim diye ceza aldım. ne oldu onlarda amacına ulaştı. şimdi sabit konu olsam yine görecek bir sürü arkadaşımız çünkü diğer konular arasında kayboluyor. ama bende yine birileri konuyla yine alay eder diye böyle kalsın istiyorum.şimdi çıkmam gerekiyor ama yarın hatırlatın da liste oluşturalım.

Ben geldimmmm liste başlasınnn :):):)
ah güzelim şansızlık ki eşim geliyorum diye aradı beni yanlış anlar mısın =( söz yarın seninle özelden de elimden geldiğince ilgilenicem. senden bişey istiyorum şimdi ismini eklicem listeye, bugün erken çıkmam konusunda müsade et, gönül koyma olur mu?

estağfurullah olurmu hiç :)

estağfurullah olurmu hiç :)
canım benim ilk sayfaya ekledim ismini. yeni arkadaşlara da söyleriz. aslında konumuz sabit konu olsun mu diyede bir yönetime yazarız gerekirse.çünkü çok fazla kişi bu konu görünmüyor diye üzülüyor.

teşekkürler inşallah çoğalırız hoşçakalın:)

kızlarrr mrb bende 1 bucuk senedir vajinusmusla ugrasıyorum..Burda ki Yazıları okudukca bugun olcak diyorum ama olmuyo.açıkçası biraz da alışkanlık haline geldi erteliyoruz sürekli olcak diyoruz ama erteliyoruz.umudumu kesmekte istemiyorum ama yendiğim günü görcekmiyim acaba En sonunda buraya yazmaya karar verdimm.İnşallah bi gün bende buraya yendimm diye yazarım mutluluğumu paylasırımm

arkadaşım merhaba. bence 1.5 senedir vajinismusu erteliyorum demek daha doğru olur.çünkü hepimizin yaptığı hata bu. hiçbir zaman olmayacağına inanıyoruz ve kaçıyoruz. aslında üzerine gittiğinizde belkide 1.5 seneden sonra 1 gecede yenilebilecek bir durum belki 2 belki 1 hafta. kısmet ama eğer ki uğraşırsan inan bana üstesinden gelemeyeceğin birşey asla değil. aksine emin ol başardığında klasi cümleyi sende kuracaksın. "bu muymuş.."

iyi ki yazdın inşallah kısa sürede başarman için yardımcı olmaya çalışıcaz.
öncelikle ilk sayfayı okur musun?

Canım o ilk sayfayı defalarca okudum ne zaman google vajinusmusla ilgili bsy yazsam senin konun çıktı karsıma..Evet aslında erteledik uğrasmadım.bi ara parmak egzersizi yapmaya calıstım ama basaramadım eşimle p...s daha rahatım parmak çok değişik geliyo bana..kendimi kasıyorum ama eskisi kadar değil mecburen bırakıyorum kendimi ama bu defada kendimi biraz geri çektiğim için eşim denk getiremeyip biyerlere bastırıp canımı acıtıyo doğru düzgün bulamıyorz deliği Eminim bumuymus dicem çok sakarım çünkü hep biyerlerimi keserim o acı daha hafiftir eminim ama ah bi aşabilsem.Zeytinyağı denemek nasip olmadı daha onu deniycez inşallah

canım o zaman okumuşama uygulamamışsın. belkide google sana birşeyi işaret ediyor hadi dene diye ama sen erteliyorsun , ne dersin olabilir mi? inşallah denersin ve o sözü senden de duyarız. ama dediğimi uygularsan üzgünüm sinek ısırığı kadar bile değil sıfır acı olacak. zar bile acımadı bunu deneyen arkadaşlarda.ama vajinanı eşin yağlamalı. ben egzersiz yap demiyorum sadece eş denemesi öncesi eşin vajina içini yağlasın.bende sık eş denemesi yapmanızı öneririm zaten.dr la yanıltıyor kızları olurda yenerlerse seans sayısı azalacak ya sakın eş denemesi yapmayın egzersiz bitmeden yoksa hayal kırıklığına uğrar ve daha kötü olursun diyorlar.

halbuki eş denemesi yaptıkça daha da alışacağını anlatsalar şu para hırsından vazgeçip.

1. sayfayı deniycem inşallah başarabilirim canım o kadar güzel anlatmıssın ki umarım bendede işe yarar ben kendimi kasmıyorum rahat bırakabiliyorum en büyük avantajım bu heralde.Evet bi doktora gittim egzersiz fln dedi bide dünyanın parası böyle bişey için bu kdr para vermek zor geldi aslında çok büyük bi dert ama hep yaparım dedimm Dua et bana cnm İnsallah yapcamm basarcam bu defa

inşallah canım benim inan bende çok üzülüyorum insanların bu mecburiyetini bu kadar ciddi paralarla tedavi etmeyi öneren dr lara da acıyorum.yazıklar olsun.inşallah herkes dr lara gerek kalmadan yener bu durumu.dua eder tabiki ama denemelerde hep bugün olmazsa yarın olacak düşüncesi olsun ve lütfen her zaman deneme sonrası eğer ki olmazsa neden olmadı onu anlamak için ayrıntıları özelden yazın bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…