vajinismussuz günlere merhaba demek için....

Arkadaşlar vajinismu yenmiş biri olarak size biraz yardimci olmak istiyorum tabiki kkaderim sayesinde onun önerdiği yöntemler sayesinde lütfen onun bilgilerine kulak verin eminin faydasini göreceksiniz en önemlisi de kararlilik ve cesaret

arkadaşım msj ınızı geç gördüm. poponuzun altına yüksekçe yastık koyup deneyin birde. ben aparatla hiç egzersiz yapmadım ama şunu söyleyim parmakla ilerletirken popo altında yastık yoksaönce parmak bir boğum ilerliyor dediğiniz gibi duvara tosluyor hissi oluyor sonra boğumdan kıvırınca biraz daha ilerliyor bir boğum daha ilerleyince bir boğum daha kıvrıldıktan sonra ilerleyince sona geliyor. ama yastık koyarsanız direk ilerliyor kıvırmadan aparatta aynıdır mutlaka yastık koyup ilerletin. popo yönü denilen şey yani dik itmeyin diyorlar popoya bakacak şekilde eğimli giriş yaptıracaksınız. ilk sayfada vajina resmi eklemiştim 1 nolu 2 nolu diye fikir verecektir mutlaka.

merhaba yaklaşık 3yıldır evliyim ve altı ay öncesine kadar hala vajinismustum. İki bucuk yıl bi şekilde idare ettik ama eşimle ayrılmanın eşiğine gelmiştik. Gitmediğim doktor ve psikolog kalmadı. Bütün her şeyi denedik kim ne dediyse ama hiç bi sonuç alamadık kafamda ki korkudan bir türlü kurtulamıyordum. En sonunda aklıma vibratör almak geldi eşimle de konuştuktan sonra internetten aldık. Daha sonra klasik parmak ödevlerini onunla yapmaya başladım. Sorunumuz zaten kafamızda bizimke ilgili. Çok kısa bir süre sonra her şey bitti gitti. Umarım sizlere de yardımcı olabilirim çünkü ne yaşadığımızı sadece biz biliyoruz.

çok geçmiş olsun arkadaşım.darısı diğer arkadaşlara olsun inşallah.çok teşekkürler desteğiniz için.

Arkadaslar bende 9 aylik evliyim egzerszlerde zorlaniorm aci oluo yarmdci olablrmsn

Arkadaslar bende 9 aylik evliyim egzerszlerde zorlaniorm aci oluo yarmdci olablrmsn
merhaba arkadaşım tabiki yardımcı olurum. egzersizi nasıl yapıyorsun aparatla mı? parmakla mı? giriş sırasında kayganlaştırıcı kullanıyor musun?

merhaba arkadaşım tabiki yardımcı olurum. egzersizi nasıl yapıyorsun aparatla mı? parmakla mı? giriş sırasında kayganlaştırıcı kullanıyor musun?
Merhaba canim hayir parmagmla yapiorum suan ama grise kadar geliorum o deligi gorunce tirsiorm bde aci oluo cnkuu

Merhaba canim hayir parmagmla yapiorum suan ama grise kadar geliorum o deligi gorunce tirsiorm bde aci oluo cnkuu
şimdi şöyle yapalım çalışıyor musunuz? evde mi? inşallah evdesindir.

Evdeyim canm yaa calismiorum
süper o zaman. yarın sabahtan akşam 5 e kadar yazma şansım yüksek oluyor.sonrası eşime bağlı. o yüzden garanti olması için saat 5 ten önce konuşmaya başlamalıyız. eşim gelmek üzeredir. yarın mutlaka yazın bana ve evde yoksa azıcık zeytinyağ temin edin.

Zeytinyag fazlasiyla mevcut tamm c anm coook saoll yazicam

nasıl istersen arkadaşım. ama çekinme lütfen. yenene kadar peşimi bırakma =) görüşmek üzere Allaha emanet ol. çıkmak üzereyim birkaç özel msj daha var.sonra yarın senin msj larını da bekliyorum.

Tamm canm rahtsz olmassan bn ztn hep atarim yarin grs ins:)

Arkadaşlar merhaba sayfaya yeni katıldım.. zaman zaman okuyup yapamam dediğim şeyi yapmaya başladım ...egzersizi yapan diğerinide yapar diye düşünüyordum..fakat evliliğimde biryılı geçince artık biyerden başlamalıyım ertelememeliyim dedim.. vee parmak egzersizine başlaldım ..işaret parmağından başladım ve sonra orta parmağa geçtim ilk günden ..fakat parmağımın yarısından çoğunu aldım ,tamamını alamadım ..akşamı hemen eş denemesine geçtim.. yerleştirmeyi doğru yaptım ve nefes çalışması yaptım çaktırmadan eşimin de dikkatini dağıtmayayım diye :)ve yarısına kadar aldım sayılır ve ben çokkk sevindim:) anladımki bizler cinsel organımızı tanımıyoruzzz.. hemen eş denemesine geçmeyi önermiyoılar çünkü olmayınca moral bozuklu oluyo ve kişiyi etkiliyo diye.. ama benn moralimi hiç bozmuyorum mutlaka yenicem bi gün her şeyde bi hayır vardır belki bunu yaşamam gerekiyodu önemli olan yenmem ..ben çoçukta düşünüyorum inşallah hamileyimdir bana bu durumu halletmeden hamile kalma diyeceksiniz ama ben ağır vaka vajinusmus olduğumu düşünmüyorum en kısa zamanda ilerlerim :) 1günde ilerlediğime göre :) lütfen bana dua edin hamile kalayımmm eşimde bende çok istiyoruz cinsel ilişkimizde bi kopukluk sorunumuz yok..sadece tek anladığım esasında yanlış yere doğru p... itiliyomuş..şuan zevk almıyorum çok ama egzersizlerle onuda halledicem... çok heycaNLıyım dün gece yumurtlama günümdü birazını aldım p... inşallah hamileyimdirrrrrr..dün daha çok ilerlerdim ama eşimde kendini tutmayı kontrol etmeyi yeni yeni öğreniyor o yüzden yarıda kaldı...sormak istediğim şey var parmak egzerzisini eldivensiz yaptım mikrop kaparmıyım.. bide mumada geçiçem aslında streçte domuz jelatini var sarıldığında kansere meyil edermi?
çok heycanlıyım yaaaaa çokkk hep bu site sayesindeeeeee seni seviyorum kadınlar kulübü :)

arkadaşım merhaba öncelikle ilk sayfayı okumadıysanız okumanızı tavsiye ederim.
bence vajina içini eşiniz zeytinyağ ile yağlarsa egzersizle zaman kaybetmeyin derim.ben eş denemesi yapmayın sözüne katılmıyorum. bunlarında denemeler olduğunun bilincinde olup, gerekirse gündüz vajina egzersizi akşam da eş denemesi yapılabilir.

elinizi hemen öncesinde yıkarsanız vajina mikrop kapmaz merak etmeyin.streçte öyle bir durum varsa kullanmayın o zaman ben bilmiyordum.

çok teşekkür ederim verdiğiniz cevap için,,bebe yağı sürüyoruz fakat tam için yağ girmiyo akıyo gibi geliyo şırıngayla iç tarafına sıkmayı düşünüyorum...dediğiniz gibi gündüz parmak egzersizi akşam eş denemesi yapıyorum..şimdi hemen ilk sayfaya geçip tekrar okucam :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…