vajinismussuz günlere merhaba demek için....

kkaderim kkaderim merhaba diğer sayfaya yazıyordum ama buraya ilk defa yazıyorum dün ilk defa zeytinyağını denedim ve olduuu :) hepsini alabildim ama yinede baya acıdı ve içimdeyken hiç kıpırdayamadım eşim azcık kıpırdadığında kasıldığında çok acıdı bundan sonra yapmam gerekenler ne nasıl rahatlamalıyım bol bol nefes alıp vermeye çalıştım ama işe yaramadı..
Allah razı olsun bu arada önceden bebekyağıyla deniyodum zeytin yağını ilk denediğim günde oldu piskolojik olarakta kendimi çok hazırlamıştım ama yinede zeytinyağı sayesinde olduğunu düşünüyorum burdaki herkesin ve hatta buraya yazmayıp sadece okuyanların ve bu siteden habersiz olup bu derdi çeken herkesin Allah yardımcısı olsun inşallah
merhaba canım çok sevindim hemen ilk sayfaya ismini yazıyorum o zaman.
bu arada eğer kendini kasarken ittiysen, birde zeytinyağını eşin parmağıyla vajinaya sürmedide sen sürdüysende, vajina tam yağlanmadığı için acımış olabilir. özelden de konuşuruz, gözün aydın olmuş ya gerisi kolay.

merhaba canım çok sevindim hemen ilk sayfaya ismini yazıyorum o zaman.
bu arada eğer kendini kasarken ittiysen, birde zeytinyağını eşin parmağıyla vajinaya sürmedide sen sürdüysende, vajina tam yağlanmadığı için acımış olabilir. özelden de konuşuruz, gözün aydın olmuş ya gerisi kolay.
teşekkür ederim sağol :) gerisi kolaylıkla olur inşallah..... ıkınarak ittim kendimi ama fark etmeden kasmış olabilrim, zeytinyağınıda kendim yaptım eşim işaret parmağıyla yaptı ama onu çok ilerletemedim sanırım yarısını anca alabildim nedense eşimin parmağıyla denediğimizde çok korkuyorum..

teşekkür ederim sağol :) gerisi kolaylıkla olur inşallah..... ıkınarak ittim kendimi ama fark etmeden kasmış olabilrim, zeytinyağınıda kendim yaptım eşim işaret parmağıyla yaptı ama onu çok ilerletemedim sanırım yarısını anca alabildim nedense eşimin parmağıyla denediğimizde çok korkuyorum..
işte ben o yüzden eşiniz sürsün diyorum canm, bende korktum ama ellerimi kenetledim birbirine kendi kendime mani olmak için, eşim sürerken korksamda engel olmak istesemde tavana baktım ve ellerimi iyice kenetledim her engel olmak istediğimde, ama eşimede dedim ki acıdı dersem sakın ilerleme bırak söz ver dedim. bak kendin sürdüğünde yarıya kadar girer çünkü devamı yağlanmadı, ama eşin sürseydi sonuna kadar kayganlaşacaktı, hiç korkma bir defa yağı görsün yere ki rahatlar vajina.

Aynı bende oyleyim sanki birden itecek gibime geliyor

İnşallahhh ıkı gundur mısafır gelecek diye pek giremedim salı gunu esimin dogum gunu deneme yapacagımm :)
hadi inşallah canm, eşparmağından korkmayın, vajina zaten aşırı geniş olsada, birden sanki saplanıverecek deseniz, öyle değil zaten ıkındıkça ilerliyor yavaş yavaş. denemekten korkmayın arkadaşlar.

Bu siteye 1 buçuk aylık evliyken yazmaya başladım şu an 5 buçuk aylık evliyim hala sorunu aşamadim parmak egzersizinde canım çok acıyor o yüzden 4 kere falan yaptık bir daha parmak egzersizi de yapamadık hiç bir yol kat edemedim ssanırım yaaa :KK43:

Bu siteye 1 buçuk aylık evliyken yazmaya başladım şu an 5 buçuk aylık evliyim hala sorunu aşamadim parmak egzersizinde canım çok acıyor o yüzden 4 kere falan yaptık bir daha parmak egzersizi de yapamadık hiç bir yol kat edemedim ssanırım yaaa :KK43:
canım ama seni baya süredir göremiyorum ben, diğer konuya yazıyor muydun bilmiyorum ama yapılan bir hatada şu kendi kabuğuna çekilmek ben yapamam deyip kabullenmek. nolur yenmeden kaybolma hiçbiryere.özelden yaz soru sor, yapabileceğimiz birşey varsa yardımcı olmaya çalışırız.

Merhaba kızlar, ben de 3 yıla yakın zamandır bu durumdaydım ama; bir keresinde tamamen alabilmiş olmama rağmen tekrar denediğimde (bir hafta ara vermiştik) ancak yarısına kadar alabilmiştim. Araya sorunlar girdi deneyemedik. Biraz stresli bir dönemden geçiyorumda.. Ancak kayganlık olduğunda fazla acı çekmiyorum sadece rahatlık sorunum kaldı galiba yani kuruluk yüzünden :/ İnşaallah hepimiz daha fazla psikolojimizi bozmadan bu durumdan kurturuluz canlar, gerçekten çok bunalmış hissediyorum artık :KK43:

Merhaba kızlar, ben de 3 yıla yakın zamandır bu durumdaydım ama; bir keresinde tamamen alabilmiş olmama rağmen tekrar denediğimde (bir hafta ara vermiştik) ancak yarısına kadar alabilmiştim. Araya sorunlar girdi deneyemedik. Biraz stresli bir dönemden geçiyorumda.. Ancak kayganlık olduğunda fazla acı çekmiyorum sadece rahatlık sorunum kaldı galiba yani kuruluk yüzünden :/ İnşaallah hepimiz daha fazla psikolojimizi bozmadan bu durumdan kurturuluz canlar, gerçekten çok bunalmış hissediyorum artık :KK43:
arkadaşım geçmiş olsun bence iki defa deneme yaparken birince sayfayı okuyup o şekilde deneme yapın sorun kalmaz diye inanıyorum. zeytinyağ kullanın çok değil iki eş denemesinde.yaşanılan olumsuzluklar yüzünden de biz istemeyip vajinayı adeta kapatıyoruz, sonuçta bu kadınında istemesiyle olabilecek birşey, bizde robot değiliz ki, bence yaşadığınız kuruluk stresten, isteksizlikten kaynaklanıyordur, sizinde bildiğiniz gibi. inşallah herşey yoluna girer. sormak istediğiniz birşey olursa çekinmeyin lütfen.

parmak denemesi olmadan kurtulamazmıyız bu meletten
egzersiz olmadan kurtulan bende dahil birçok kişi var arkadaşım ama vajina içini yağlamak için eşten yardım istememiz lazım. kuruluk olduğu için yeterli kayganlık olmadığından da zorlanıyoruz. sanıyoruzki ıslandık o yeter ama tedirginlik yüzünden olan ıslaklıkta gidiyor ve malesef ki başarısızlıkla sonuçlanıyor.

Bu durumu ben de yaşadım bir kere oldu ama ağrılı daha sonra hiç sonra yarım vs :) yani bir kere girdiyse neden bidaha girmesin ki, fazla ara vermeden denemeye devam edersen normal olmaya başlıyor bazıları bir atlatıyor, bir kerede ama bende öyle olmadı aşama aşama ilerledim. Yani denemeye devam olmadı diye hemen vazgeçme :KK66:

arkadaşlar ben bu gece yine deneyeceğim ama eşimin bile olsa parmak egzersizi ne izin vermeiyorum şimdi sıcak suya vazelin koyup buharında bi 10 dakika oturucam sonra zeytinayğı eşime ve kendime sürerek denicem yalvarıyorum dualrınız benimle olsun bu gece bu iş bitsin :KK43:( biter mi ya yine korkup ağlarsam bırakırsam gücüm kalmadı bu stresi yaşamayı her olmayışı umutlarımı paramparça ediyor ölmek istiyorum boşanmak uzaklaşmak istiyoum yalvarıırım bana biraz cesaret verin

sabah o kadar kararlıydım ki ne var bunda ya açıcam bacaklarımı kasmıcam başka bişey düşüncem falan diye düşündüyordum çok rahattım ama şimdi vakit geldi çok stresliyim titriyorum

arkadaşlar ben bu gece yine deneyeceğim ama eşimin bile olsa parmak egzersizi ne izin vermeiyorum şimdi sıcak suya vazelin koyup buharında bi 10 dakika oturucam sonra zeytinayğı eşime ve kendime sürerek denicem yalvarıyorum dualrınız benimle olsun bu gece bu iş bitsin :KK43:( biter mi ya yine korkup ağlarsam bırakırsam gücüm kalmadı bu stresi yaşamayı her olmayışı umutlarımı paramparça ediyor ölmek istiyorum boşanmak uzaklaşmak istiyoum yalvarıırım bana biraz cesaret verin

sabah o kadar kararlıydım ki ne var bunda ya açıcam bacaklarımı kasmıcam başka bişey düşüncem falan diye düşündüyordum çok rahattım ama şimdi vakit geldi çok stresliyim titriyorum

arkadaşım ne yaptın msj larını ben çıktıktan sonra yazdığından göremedim, sakın pes etme ayrıntılı konuşalım lütfen, ayrılığı aklından bile geçirme, asla evliliğini bitireceğin birşey değil inan , bende zamanında neler düşündüm yazık edermişim. sende öyle.

X