vajinismussuz günlere merhaba demek için....

canım aramıza hoşgeldin iyiki sessizliği terkedip yanımıza geldin =) sormak istediğin birşey olursa saçma mı olur bunuda mı bilmiyor derler mi deme mutlaka sor, özelden burdan dilersen msn den hertürlü yanındayız.

Kkaderim keşke burda olsaydın bitti canım gelin oldummmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
gözümüz aydın canım arkadaşım benim, sana nasıl mutlu olduğumu anlatamam, Allahım başka sıkıntı vermesin canım arkadaşım.

cetrinaaaaaaaaaaaaaaa geldim boncuk arkadaşım benim =)))))))))) bebiş ne yapıyor

Yoruyor yoruyorrr.yoruyorr teyzesiiii.:) gecen.hafta ck.kötüyüm suandada hafif bulantilarim.var yemek.kokusu almaya tahammülüm.bile kalmadi seb nasılsın canimmmm♡♡♡♡♡♡♡

Yoruyor yoruyorrr.yoruyorr teyzesiiii.:) gecen.hafta ck.kötüyüm suandada hafif bulantilarim.var yemek.kokusu almaya tahammülüm.bile kalmadi seb nasılsın canimmmm♡♡♡♡♡♡♡
teyzesi sevsin onuuuu =) sen 9 ay taşı sonra babası taşısın annesi
o bulantılar ne kötüdür biliyorum, her defasında acaba acıktım mı diye birşeyler yemekten kilo almıştım daha 2 ay da, hayırlısı olsun senin ve bebeğinin canı sağolsun inşallah.
bende hamdolsun iyiyim kuzum dersleri sıkı tutmm lazım bende de hiç heves yok, az zamanım kaldı.

merhaba arkadaşım birazcık girebiliyorsa bence çok az kalmış yenmenize, hamileliği aştıktan sonra tavsiye ederim ben bu şekilde hamile kalanlar var, spermin vajina girişine bırakılmasıyla olabiliyor ama en sağlıklısı bu durumu atlatmak, hele ki sizin bence 1, 2 günlük üstüne düşmekle aşacağınız kadar iyi durumdasınız.

kaderimm hatırladın mı beni? :) sen nasıl bir insansın ya aylardır burda herkese yardımcı oluyosun bende yendikten sonra yenmek isteyen arkadaşlara yardımcı olayım dedim ama senin gibi yapamadım maalesef nasılsın? sen tekrar hamile mi kaldın yoksa?

tabiki hatırladım, hatırlamaz mıyım tatlım =) merhaba nasılsın? seni gördüğüme çok sevindim,
sağolsın canım, Allahtan mani olmadıkça gelmeye çalışıyorum güzelim ama maalesef bu aralar bende de yoğunluk fazla aklım burada kalsa da aksatmamam gereken şeyler var aslında. şuan hamile değilim canım ama istiyorum artık. sende her şey yolunda mı?

iyiym bende çok şükür.artık tam olarak yendim.problemlerim vardı hatırlarsan pozisyon değitiremiyodum iki aydır herşey hiç olmadığı kadar iyi bende bebek istiyorum ay ne zormuş beklemek.vajinismus bitti bu başladı.kendimi yıllardır bebek bekleyen kadınlar gibi hissediyorum halbuki aktif ilişki yaşadığım ikinci ayım bu.ama vajiyle uğraşırkende istiyodum ondan sanırım her ay psikolojik hamilelik belirtileri yaşıyorum.inşallah Allahım hepimize nasip eder o duyguyu.

Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah, sağlıklı sıhhatli evlatları, canım pozisyon sorunu başlarda oluyor hatta bende belki 1 sene sürdü, herkesin korkuları farklı işte, olsun hayırlısıyla bitti ya, darısı bu sıkıntıyı yaşayan tüm kızlara olsun, yumurtlama tarihine dikkat et gülüm, stres yapma, altta olduğun pozisyonda hamilelik ihtimalin yükselir, ayrıca hemen kalkma duşa gitmeden yarım saat kadar ayaklarını kaldır.

yapıyorum hepsini ama stres benim en büyük düşmanım stresten.bu yüzden adetlerim bile düzensizleşti.psikolojik hamilelik belirtileri yaşıyorum bu ay da sağ kasığımda ağrı yaşadım.dün sigara böreği kızartırken kokusundan az kalsın kusacaktım ve adetimin dördüncü günü ama çok az adet oluyorum o da her zamanki gibi sıvı değil sanki adetimin son günleriymiş gibi az ve sanki doku parçaları gibi.normalde herkesten fazla olurdu kanamam.hamileliğinde sana da olmuş muydu böyle?

canım benim stres illaki oluyor ama herşeyin yolunda sen vajiyi aştın, hiçbir sorun yok Allahın izniyle bebeğinde olacak,sen tadını çıkarmaya bak. kasık ağrısı üşütmeden bile olabilir illaki psikolojik hamilelik belirtileri diye düşünme canım benim. kasık ağrısı hamilelikte olmuştu benim, adet kanamaların ilişkilerden sonra değişiklik gösterebiliyor bazen hiç takılma böyle şeylere, stresten geç gelir, yada erken gelir, antibiyotik yada başka bir ilaç kullanırsın mesela erken yada geç gelir adetin. zaten varya normal bir bayanın 1 ayda %15 hamile kalma şansı varmış dr öyle söylemişti.1 senede düzenli haftada 2 defa deneme yaptığın halde olmuyorsa sorun olabilir diye düşünmek lazımmış. sen daha yenisin tatlım.doku parçaları dediğin normal, bak o kan zaten bebeğin tutunması için falan her ay hni birşeyler hazırlanıyor sonra spermle karşılaşmayınca o hazırlanan şeyler dışarı atılıyor, dokular sanki damar gibi şeyler normal.

off bir yıl beklemem inşallah.neyse vajinismusla ilgili olmayan sorunlarımla sayfayı meşgul etmeyim. ben buralarda takılırım bir kaç gün görüşürüz

Canim umarimmmm cokkk.cokkk iyi gecer duaaalarim seninle deme oyle heves yok falan senn herseyin ustesinden gelirsin yeterki istee canim benim♡♡♡ zaten hayirlisiyla bir dogsun poposunu isiracam :) neler yapjyorsun sende cok sik gecmiyorsun
Sanirim.calisma yogunlugundan insallah cokkk kisa surede herseyyy diledigin gibi olur canimsin

off bir yıl beklemem inşallah.neyse vajinismusla ilgili olmayan sorunlarımla sayfayı meşgul etmeyim. ben buralarda takılırım bir kaç gün görüşürüz
yok gülüm beklemezsin Allahın izniyle mera etme.canım yok illaki vajiyle ilgili olacak diye birşey yok, bu sayflardan birbirimize bilmediklerimizi gösteriyoruz çoğu zaman, senin söylediğin bir başkasının içine su serpiyor falan o yüzden takılma böyle şeylere, ne zaman istersen her konuda yanındayız.

benim sorunum en baştan beri eşten kaçma dokundurmama değildi sadece p.. girişinde kasılıp izin vermiyordum o ana kadar herşey normaldi..
ben 5 aydır burda idim tüm sayfaları okudum cem keçenin vajinismus kitabını okudum artık alacağım bilgi bitti...
ilk sayfayı bulduğumda kulak çöpü denedim yapamadım sonra dedim aparat yapamayacağım
uzun süre zeytinyağıyla denedik amma velakin bir türlü olmadı
bi kaç ay öyle geçti dedim egzersiz yapayım yoksa olmayacak aparta yapamıyorum kendimde parmakla yapamıyorum eş parmağıyla denedim 2 sinide aldım regl oldum bir sürede öyle geçti sonra 1 ay da misafir vardı öyle kaldı derken geçenlerde yazmıştım artık evlilik yıl dönümüme yetişecek egzersiz yapmaya çalıştım ama eskisinden daha az kulak çöpü yani 16 taneyi zor yapıyordum sonuca geleyim
geçen gece dedim emlayla uyuşturalım da en azından parmakla orayı iyice genişlet deneme aklımızda yoktu sonra orası öyle uyuşmuş ki ben hissetmedim eşim makas bile yapmış sonra dedi deneyelim uyuştu dedi tamam zaten denemeye hep açığım :)) sonra güzel bir sevişme sonrası denedi oldu bak girdi dedi yok ben hissetmiyorum ya kabul etmedim dün gece de normal bi geceydi yattık uyumak için derken bir hareketlendik sonra denedi eşim uyuşturmadık sadece bebeyağı sonra bak dedi eşim girdi artık oluyor he huuu sevindik kutlama çikolatası yedik heheee :))
ve mutlu sonnn
not: ben üstte hiç yapamadım o yüzden altta oldum ve yastık koyduk belime bebeyağıyla yendik şükür :))

Allah razı olsun canım inşallah dediğin gibi olur, senin içinde herşey yolunda gitsin canım dostum benim,1 haftdır yoktum ondan giremedim siteye, ama aslında eylüle kadar başımı kaldırmadan ders çalışmam lazım başka şansım yok.poposunu ısırma kıyamam yaaaa =)) öp onun kaşık kadar poposunu =))

kafamızda büyüttüğümüz gibi değil demi?

kafamızda büyüttüğümüz gibi değil demi?

zaten nasıl olduğunu bile anlamadım ki aslında şunu söylemeliyim şimdiye kadar neden olmamış olmama ihtimali daha düşük çünkü hayretler içindeyimmm :2: boşa giden 11 ay 11 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…