vajinismussuz günlere merhaba demek için....

sağol canım benim nerelerdesin emlayla alakası yok canım şimdi sürmüyorum oldu anlam veremiyorum ki hala oluyor aklım almıyor :) hislerimi sorarsan ben yine olmayack diye düşündüm öyle sıradan bir denemede oldu yaa acı yok sızı var azıcık korkmaaa artık bitsinnn

oyy kurtuldun bu ızdırap verici günlerden hadi inş. sağlıklı bi bebiş olsun sırada bu var bizede dua et bizimde aynen böyle sıradan bir gecede oluversin canım çok tuaf şuan okurken ben bile hisettim duygularını önceden neden olmuyordu bilmiyordum ama şimdi oluyor diyorsun bukadar basitmi ya bunu bizde yaşayalım inş.

Aynı sistem lakin sonuç farklı Rabbim nasip etti seni bekliyorum canım hadi bir gayret

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bak aslında orayı esnetme diye birşey yok vajina zaten esnek hep söyleniyor aslında ama inandırıcı gelmiyor belki, hep şu iğrenç örneği veriyorum ama =(
bak popo deliği minicik değil mi, ama nasıl dışkılama sırasında genişliyor sonra eski haline geliyor, ama kendini kastığında çıkamıyor değil mi?
aynen bu şekilde işte,vajinada kendimizi kastığımız için daha fazlasına izin vermiyor, ıkınarak yada klitorisi uyararak deneyin, eşinden yardım iste, tek parmağını girdirirken sen ıkın, o vajina içini bir kere yağlayınca zaten sen ıkınırken 2 parmağınıda girdirir sen anlamazsın bile.

neden biliyor musun canım? sen her zaman olcak olmalı artık diye kendi üzerinde farkında olmadan baskı oluşturuyordun, o gerginlikte seni daha çok kasıyordu, ama olduğu gün aman bee nasıl olsa olmayacak dedin tadını çıkardın belki ayrıca üzerinde gerginlik olmadığından serbesttin.bundan oldu ve tabi Allahın izniyle demek ki sıkıntıların artık son bulacakmış, Rabbim nasip etti o ayrı tabi.

cecem canım hakkaten öyle burda tek kilit nokta aslında, neden diğer insanlar zorlanmıyorda biz zorlanıyoruz? çünkü onlar görev olduğunu unutup tadını çıkarıyor ve haliyle kasmıyorlar kendilerini vajina zaten açık biryer biz kasıyoruz kapıları kapatıyoruz, biz görev olarak algılıyoruz, acıyacak ama görevimizi yapmalıyız artık diyoruz , kendi kendimize sürekli baskı oluşturuyoruz aslında, bak ön sevişme yapılıyor ya hani sonra sanki o giriş anı görev gibi afedersin sevişme kesiliyor girişe odaklanıp geriliyoruz, oysa o giriş anında da ısrarla boynun ensen ne bileyim pozisyonuna göre eşin seni etkileyecek şekilde aralıksız uyarmaya devam ettiğinde o giriş nasıl oldu anlamazsın bile,yani bizim hatamız sevişmeye ara vermek işin açıkçası, ara verip sanki sevişmeden göreve geçiş yapıyor gibi düşünmek, onunda sevşmenn devamı olduğunu unutuyoruz.bu arada ilk iki deneme için vajinaya z. yağ sürmeyide unutma.

Son düzenleme:
offf cıldırcam yaa ben hala yenemedım cok tembelım sanırım sürekli erteliyorum
canım ertelemekle, oturup kendine acımakla ilerleyemezsin biliyorsun, biran önce harekete geç ve bizden yardım iste, soru sor dertleş ne istersen. sana iyi gelecek seni motive edecek şeyler yap.

Komik gelecek ama ben ıkınmayıda bilmiyorum ( ben ıkınınca hiç yapamıyorum. o zamnada nefesimi tutuyorum daha çok kasılıyorum. Komik bulmazsanız bana ayrıntılı anlatabilir misiniz

Komik gelecek ama ben ıkınmayıda bilmiyorum ( ben ıkınınca hiç yapamıyorum. o zamnada nefesimi tutuyorum daha çok kasılıyorum. Komik bulmazsanız bana ayrıntılı anlatabilir misiniz
yoo hiçte komik gelmiyor canım neden komik olsun, asla içinde seni rahatsız eden sorularda komik gelirse diye sormamazlık etme, burada kimse senden daha bilgili değil, yada sen kimseden daha cahil değilsin, hepimiz bu konularda utangaçtık belki ne bileyim ve kendi vajinamızın girişini bile bilmiyoruz, ya evlenene kadar hiç alakamız olmayan orada duran bir organdı nereden bilecektik ki bize bu kadar zor geleceğini, herkes yapıyorsa bizde yaparız heralde dedik merak bile etmedik.
bak canım derin derin nefes al yavaşça rahatlayarak ver, sonra derin nefes al ve nefesini tut, tuttuğun nefesi ıkınmaya harca , sanki kabız olmuşsun gibi, vajinan dışa doğru itiliyor gibi hissetsende yanıltmasın seni, ıkındığında vajinan aynı anda kasılamayacağından girişe izin verir. ama parmağını girdirmeye çalışıyorsan mesela yavaş yavaş iterek ilerlet, korkma.

aminnn canım ağzın bal yesin =)) sensin o güzel yürekliii ne güzel canım ya maşallah, ufaklıkta gelince 3lü gezmeye çıkarsınız inşallah bende çok evcilimdir ama eşim tam tersi

Ayniyiz canim ben evcilimde esimmm masallah resmen hadi cikalim lafi icin yaratilmis :))))))) sen nasılsın bugun tatlimmmm bennn grip olmuşum bogazimda kotu zaten bulantim vardi tuz biber oldu(

Ayniyiz canim ben evcilimde esimmm masallah resmen hadi cikalim lafi icin yaratilmis :))))))) sen nasılsın bugun tatlimmmm bennn grip olmuşum bogazimda kotu zaten bulantim vardi tuz biber oldu(

aynen canım yaa =)) hamdolsun bende iyiyim kuzucummm.
kıyamam canım benim, çok geçmiş olsun dikkat et kendine zencefil, c vitamini bol bol tüket.

aynen canım yaa =)) hamdolsun bende iyiyim kuzucummm.
kıyamam canım benim, çok geçmiş olsun dikkat et kendine zencefil, c vitamini bol bol tüket.
tuketemiyorum birsey ne yersem cikarir oldum cok kötüyum ne olcak boyle ne zmaan düzelecek hic gecmicek gibi olecem gibi ya sabahtir bi corba ictim o da gitti yoruldum bünyem yoruldu

tuketemiyorum birsey ne yersem cikarir oldum cok kötüyum ne olcak boyle ne zmaan düzelecek hic gecmicek gibi olecem gibi ya sabahtir bi corba ictim o da gitti yoruldum bünyem yoruldu
canım benimm kıyamam sana, annelerimizin kıymetini daha iyi anlıyoruz değil mi Allah yardımcın olsun, bazılarının ilk aylarda çok olurmuş bulantısı bazılarının sürekli , inşlah geçer canım.ama sen çıkarsan da ye der annem faydası olur mutlaka,canım yaa =(

Canim yedim corba ictim burnumdan geldi ne yersem cikariorum inan yoruldum kesinlikle annemin kiymetini anladim kadinnn meger neler cekmis analik hakki bu olsa gerek dogurana kadar icim.disima cikicak simdiden boyleyim birde dogunca buyutuyorsun analik hakki odenmez yaaa odenmez canim

Canim hepimiz icin hayirlisi olsun bende bakalim ne zaman hamile kalicagim.peki bebek olursa dogum nasil olucak doktor buyuk bir ihtimal sezeryan olur dedi.hayirlsi

belki de öyle canım cidden olmayacak diye hiç önemsemedim öyle olmayack ben yine kalkıp vaji olmaya devam edeceğim sandım öyle de olduu :) şükürler olsun

bugün nasıl oldun bitanem , valla şimdi bu aylarda hamilelik düşünüyordum azcık vazgeçer gibi oldum =) yaaa hakikaten anne hakkı ödenmez, boşuna mı cennet annelerin ayağı altındaymış.anneye iyi hizmet edersek Allahın da rızasını alırız inşallah. hep derler ya anne olunca ne hissettiğimizi anlarsınız diye. daha şimdiden anlamaya başladık.inşallah hayırlı evlatlarımız olsun, bizlerde inşallah hayırlı evlatlar olalım herzaman.

Canim hepimiz icin hayirlisi olsun bende bakalim ne zaman hamile kalicagim.peki bebek olursa dogum nasil olucak doktor buyuk bir ihtimal sezeryan olur dedi.hayirlsi
aynen öyle sezeryan oluyormuş canım ama sen aştıktan sonra düşün gerçekten imkansız sanma sakın birazcık çabalarsan , azmedersen kolaylıkla üstesinden gelirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…