Vajinismus yendim 2022

Tebrikler. Bende 4 ay boyunca yaşayamadım iliski. 2 kadın doğum doktoruna gittim asla çözüm bulamadılar. 3 . Gittiğim doktor direk vajinismus doktoruydu ve 5 günde çözdük. 2 buçuk yıllık evliyim şuan.

Bazıları hiç acı yok diyor siz kayganlaştırıcı kulşanmadınızmı acaba ondanmı çok acıdı

Teşekkür ederimm inşallah sende o duyguyu yaşarsın :) Bana doktorum önermişti size yarın tekrar cevap vererek kağıdın fotoğrafını atabilirim dogru yapman açısından
Merhaba bnada atarmısn kağıdın fotoğrafını ya bnde aynıym

Ne kadar ücret odediniz

Teşekkür ederimm inşallah sende o duyguyu yaşarsın :) Bana doktorum önermişti size yarın tekrar cevap vererek kağıdın fotoğrafını atabilirim dogru yapman açısından
Merhaba banada atabilir misin :)

Bende aynı sorunu yaşıyorum 1aydır evliyim ve eğer yenemezsem çok daha kötüye gideceğini düşünüyorum.Artık üstesinden gelmek istiyorum.Bana yardımcı olurmusunuz parmak egzersizinde eş denemesini nasıl yaptınız çok zorlayıcı mı?

Kesinlikle hiç bir acı yoktu kendini kasmadıgın ve rahat olduğun sürece eşinde sana göre hareket ederse İnan bana hiç anlamayacaksın bile afedersin ama kabız olduğunda daha acılı sana öyle söyleyim
Ah o rahatlığa erişebilsek kuzum bende çok yoruldum 4. Aparata geçemedim ilerlemem olmuyo her gün çalıştığım halde eşim aparata gelince beni titreme alıyor

merhaba hangı doktora giderek yendiniz yardımcı olurmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…