Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

hımm bu arada ececım benı tek parmak lıstesıne yazmıssın ama ıkı parmak ve p..yarısındayım suan ıtıbarıyle canımcım opuyorumnanaktan

juliett jel al. vazelin bnence o kadar kayganlaştirmiyo. bilmiyorum yani bi kere denedim ben belki jele alişkin olduğum içindir. neden sölemiyosun bak iki parmağa geçmişsinnnn :dance: önce tek parmakla dene. uzun uzun egzersiz yap. ondan sonra ikiye geç eğer yanyana deniyosan küs şeklined dene. küs olmuyosa yanyana dene. ikisinden biri olur mutlaka.

hımm bu arada ececım benı tek parmak lıstesıne yazmıssın ama ıkı parmak ve p..yarısındayım suan ıtıbarıyle canımcım opuyorumnanaktan

penis yarisini aldiysan çooook az kalmiş. hadi hemen bu gün al jeli sakın ihmal etme. iki parmaği hallet. penis denerken de popo yönüne doğru ıkınarak almaya çaliş. ay yanip sönen bi juliettt ismi görüyorumm hadi sira sendeee.

juliett jel al. vazelin bnence o kadar kayganlaştirmiyo. bilmiyorum yani bi kere denedim ben belki jele alişkin olduğum içindir. neden sölemiyosun bak iki parmağa geçmişsinnnn :dance: önce tek parmakla dene. uzun uzun egzersiz yap. ondan sonra ikiye geç eğer yanyana deniyosan küs şeklined dene. küs olmuyosa yanyana dene. ikisinden biri olur mutlaka.

sagol canım evet bencede daha ıyı gıbı gelıyo oyuzden sorayım bı dedım bırazdan gıdıp eczaneden alıcam jelı bıde böle denıyelım bakalım.:KK1:küs şeklınde hıc denemedım yanyana denıyorum 2 boguma kadar olmustu işte sonra kan gorunce bıraz urktum araverdım 2 gun bugun yıne devam edıcem.. ayrıca ollleeyyy 2 parmak lıstesındeım :))hihoyyyt hihoyyyt tesekkur ederım cnmmm.acaıp motıve edıyo yaa bu lıstee benı:)

sagol canım evet bencede daha ıyı gıbı gelıyo oyuzden sorayım bı dedım bırazdan gıdıp eczaneden alıcam jelı bıde böle denıyelım bakalım.:KK1:küs şeklınde hıc denemedım yanyana denıyorum 2 boguma kadar olmustu işte sonra kan gorunce bıraz urktum araverdım 2 gun bugun yıne devam edıcem.. ayrıca ollleeyyy 2 parmak lıstesındeım :))hihoyyyt hihoyyyt tesekkur ederım cnmmm.acaıp motıve edıyo yaa bu lıstee benı:)

Hadi inşallah. Bu arada zaten penis denemesinde çoğunlukla yarisina kadar oluyo ilkten. bende de öyle olmuştu. 1 hafta sonra tam olmuştu. yani ilk günlerde yarisina kadar olmasi ilerlememesi normal. yarisi oldu diye moralini bozma. inan çok az kaldi. Sonra balayına çıkarsınız aartıkk zemuszemus

canım tebrik ederim.:nazar:kim bu dertten kurtulsa kendim kurtulmuşum gibi seviniyorum.bundan sonrası daha kolay olacaktır allahın izniyle.ne güzel eşin destek olmuş.benim eşim bana hiç destek olmuyor.parmak egzersizlerinden söz ettim.hiçbirşey söylemiyor bile.deneyelim diyorum.sen öyle dersen ben hazır olamam diyor.ben önce kendimi iyice bir hazır edeyim olmazsa onuda ürologa göndercem artık napim.

evet eş desteği çok önemli benimkide ilk zamanlarda çok tepkiliydi ama zamanla o da bunun bir hastalık olduğunu kabul etti bana inanılmaz destek vermeye başladım.dün gece beni biraz kızdırdı onun içinde oldu galiba biraz ben yorgunum diyorum egzersiz yapalım dedi gel yardım et dedim bendemi yapacağım falan filan sonra başladı yanımda soda içmeye gel diyorum tamam tamam diyo oyalanıp duruyor bide iki saatte eldiven giydi böyle egzersiz yapıyorum diye eziyet çekeceğime biraz dişimi sıksam bundan iyi dedim benden daha uzun süre emek harcayıp egzersiz yapanlar var ama ben çok yorulmuştum onunda etkisi var galiba bende böyle söyleyenlere kızardım biraz cesaret diyenlere sanki elimizde olan bişey diye şimdi bakıyorum gerçektende bizim elimizdeymiş..Allah herkesin yardımcısı olsun birde dua etmeyi hiç bırakmayın ALAH'a yönelmek gerçekten cesaret veriyor..

yaseminim ne yaptın? kulak çöpünü sesin çikmiyo kaçıyo musun yksa bizden????

bahar nereye kayboldu?

Hadi inşallah. Bu arada zaten penis denemesinde çoğunlukla yarisina kadar oluyo ilkten. bende de öyle olmuştu. 1 hafta sonra tam olmuştu. yani ilk günlerde yarisina kadar olmasi ilerlememesi normal. yarisi oldu diye moralini bozma. inan çok az kaldi. Sonra balayına çıkarsınız aartıkk zemuszemus

ay inşaallah canım benım cook sagol hesey ıcın buradakı arkadaslıklar ve bu motıvasyon ıle herkes bence başarabılır kımse karamsarlıga dusmesın denemeye devam etsın.moral bozmak yokkk hihoyyyt

Günaydın hanımlar...İlk önce YİTİK seni yürekten kutluyorum daha çok yeni olmana rağmen başardın tebrikler alkisalkisalkis lütfen nasıl başardığını ayrıntıları ile bizimle paylaş.P..s aşamasında olanların buna çok ihtiyacı var:kedi: ben kendimden bahsedeyim birazda dün akşam parmak egzersizimi yaptım eşimlede yaptık o kadar rahat olduki anlatamam iki parmak küs hareketinde hep zorlanırdık ama bu defa öyle olmadı makas bile yaptıkzemuszemus sonra p..s denemesine geçtik üstte başladım gayet iyiydi ama herzamanki gibi sona gelemedim.Altta denedik oda iyiydi yani rahattım ama şu anda ilaç falan kullanıyorum şu sızlayan yer bir geçse inşallah olacak.Dualarınızı bekliyorum Allah'a emanet olun...olumunekankayizsmile

crescent sanırım sen telaş yapıp bırakıyosun. o yüzden devam etmiyosun. bak naap biliyo musun biraz açik yazicam özelden yazmiyorum çünkü denemek isteyen olursa onlar da faydalansin diye. bilmiyorumkismile
sen üsttesin ya p...i elinle tut hafif eğ 45 derece kadar tam yatay değil . sızı hissettiğin yer var ya orda dur. bi 30 sanie bütün vücudunu kontrol et. mutlaka sıkmış oluyosundur bi yerini. bacaklarini poponu falan. illa devam etmek zorunda değilsin. sadece o an rahatlamaya çaliş. poponu sıktığını farkedersen serbest birak. yavaş yavaş nefes alip ağzindan ver. sonra yine ağzindan verirken ıkınarak yavaşça it. bol jel de kullaniyosan bak o zaman ilerliceksin. sakın telaş yapip birakma. inan o kadar az kaldi ki. ve böyle zor olmasi normal. her gün dene. bi kaç güne hallolucaktır. egzersiz yap öncesinde. egzersizini sen üste çikip yap. hangi pozisyonda deneme yapiyosan.

sen bekarsın anlamazsın :)
evliler anlar :)
penis var peniscik varr :) ha hayy laelaelaelaelae

aman cnm onlada bızmı ugrasıcaz nasılkı bız kendı derdımıze care ıcın forum forum doktor doktor gezıp dermn arıyosak onuda o sorunu olan erkekler halletmelı.allaha sukur kı bırde böle bı derdım yok zaten bu vajı altust etı benı:))

kızlar bi çikip gelicem hadi herkes durum raporu versin bekliyoruz ağaç olduk kaç kişi yazmadi:KK70:

kızlar gleit gelen jel nasıl kullanılıyor az önce aldım ama acıklamasında tupu vajınanın agzına sıkın dıyo?yanı hepsınımı kullancam tek seferde bana fazla geldı 20 gr bılemedım vallaa

anlatım biçimimde bir gariplikmi var canım ? hem burası erkeklere karşı kontrol ediliyor diye biliyorum yoksa bu kadar rahat nasıl konuşuruz burda dimi ama bayanssulusmile

bence gariplik var evet burda boyutları tartısmıyoruz bu biraz daha mahrem kişiye özel bir konu niye durup duruken böyle bişiye temas ettin anlayamadım egzersizlerin bunla bi alakası yok boyutu kastediyorsan ordan bebek cıkıyor bunuda unutmayalım

X