Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

durup dururken değil canım.parmak egzersizinden sonra penis denemesi yapacacağım diyen arkadaşlar oldu ve bazıları penis denemesinde başarısız olduklarını söyledi siz nasıl başarılı oldunuz gibisinden sohbet gelişti. bende bu noktada penisten penise fark olabileceğine dikkat çektim bir sağlıkçı olarak.bilmem anlatabildim mi şekerim ?
sohbetin genelini izle kaçırdığın yerler var.....

sohbetin genelini izliyorum ... bunu söyleyerek nası bi gelişme saglanacagını düşündün arkadaslardan onu anlayamadım ... tarz meselesi.. anlatım ..uslup ..

sohbetin genelini izliyorum ... bunu söyleyerek nası bi gelişme saglanacagını düşündün arkadaslardan onu anlayamadım ... tarz meselesi.. anlatım ..uslup ..

şöyle bir gelişme sağlanacak :

her parmak egzersizinde bir aşama kaydeden arkadaş illaki penis denemesinde diğer arkadaşlarımla aynı sonucu alamayacak.bu nedenle motivasyonu kırılmayacak çalışmalara devam edecek

zaten kasttettiğin seyin farklı farklı oldugunu biliyoruz hepimiz standart olmasını düşünen kimse olacagını sanmıyorum

Herkese merhaba:))
Ben buraya bir kaç kere yazdım daha sonra şehir dışına çıktığım için bir daha yazamamıştım. Sonunda bende BAŞARDIIIMMMM:))) Daha çok yeni 2 Temmuz Cuma günü başardım ve dedim ki bumuymuş yani. İnşallah herkes bir an önce başarır ve bu duyguyu yaşarlar.

Hayırlı olsun canım darısı başımıza.

hayırlı olsun geçmiş olsun
darısı bu derdi çeken arkadaşlarımın başına
onlarında müjdeli haberlerini bekliyoruz

tebrikler canım hayırlı olsun. temmuz ayına uğurlu galiba herkes ardarda başarıyor. burdaki tavsiyelerlemi başardın? nasıl bir yol izledin ne kadar zamanda başardın. herkes bumuymuş diceksiniz diyo ya gerçekten okadar kolaymı ya. ozaman daha çok kızıyorum kendime demekki beceriksiz ötesiyim diyorum

Çok teşekkürler herkese...
Evet canım burdaki tavsiyelerle başardım o kadar umutsuz vakaydım ki neler yaşadım anlatamam. önce parmak egzersizleri daha sonra kalın mumla deniyordum. Hatta mum oluyordu ama çok zor giriyordu ve hareket ettiremiyordum. En son önce mumla egzersiz yapıp sonra p....s denemsi yapmaya karar verdik ama her zaman sorunsuz yerini bulan mum bi türlü olmadı hatta sinirlendim yok dedim olmıycak filan, saolsun eşim baktıki üzüldüm motive etti filan eş parmağıyla deneme yaptık daha sonra p...s denemsine geçtik ve nasıl oldu bende anlamadım ilk defa kendimi kasmadım. Daha sonra 3 - 4 kere denedik ve oldu. Yani işin özü 1 kere olduktan sonra beyin kendini resetliyo sanırım ve daha sonrakilerde kasılmıyosun. Ama tabi ilk olduğu için çok fazla git gel olamadı inşallah oda zamanla olur. Biraz uzun yazdım ama yaşadıklarımı anlatmak istedim. Burda ki arkadaşlar olmasa ben bu işi başaramazdım onu biliyorum. İnsan okudukça motive oluyor. Eminim herkes başarıcak ben başardıysamm....

Yok canım öyle düşünme gerçekten bende senin gibi düşünüyordum. Ben de diyodum beceriksizim heralde , acıya dayanıksızım diyordum. Ama gerçekten beyinle ve egzersizle alakalı. Ya hani o ilk girişte dar bi yer varya bütün sorun ordaydı zaten bu sefer dedimki oraya geldiğinde bırakmıycam devam edicem biraz rahatlamak için bekledim ve devam ettim tabiiki rahatda braksan kendini ordan geçerken değişik bi his oluyor ama kendimizi kastığımızdaki gibi bi acı kesinlikle olmuyor emin ol. Bende çok şaşırdım öyle bi hissi yaşayınca. Emin ol sende başarıcaksın sadece sabır gerekiyor.

Umarım kardeş....gleit gelen olmazsa benim serçe parmak girmezdi ...kim yazdıyse o jeli ALLAH RAZI OLSUN...

tebrik ederim canım bugunun ikinci güzel haberide geldi :sm_cool: :sm_cool: a.s.

TEBRİK EDERİM.ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM.BİR GÜN İNŞALLAH BENDE BAŞARDIM DİYE YAZARIM.

kızlar şu hep bahsi geçen şeylerin fiyatları hakkında bilgi verebilirmisin acaba?
emla krem?
xlocaine sprey?
gleit jel?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…