Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

zevk zmanla oluyo ..daha cok erken tebrık ederım senı..sık sık dıne tamamamı uzatma arayı

yaa bişey dicem gülmeyin... şimdi mesela cesaretimizi toplasak, ayaklarımızı olabildigince acsak sırt üstü yatarken, vaginayı iki elimizle actırsak madem genişliyormuş, eşimizle öyle ilişkiye girsek olmuyor mu parmak egzersizi filan yapmadan ? Dün uzak bir eczaneden gleit gelen denen jeli aldım bir burda ki arkadaşlardan birinin tavsiyesi ile. Ben vajina kayganlaştırma jeli diye üstünde açıklama yazdığını bilmiyordum. Eczacı genç pis pis çaktırmadan güldü tabii ben çaktım bide oranın sahibi adam tezgahın arkasında ona gülümsedi öyle moralim bozuldu ki...Bu hastalık başıma neler getirdi ? Rezil oldum ..Eşim de yanımdaydı. Siz bu jeli alırken aynı şeyi yaşadınız mı ?

Bu yanma neyin yanması ? Bir de dilatör nedir arkadaşlar ?

canım çok teşekkür ederim inşallah dediğin gibi kasılmaları da azaltırsam sorun kalmicak..bu akşam emlasız denicem yapamazsam bikaç kez daha az miktarda sürerim beynim alışana kadar ki zaten ben emla çok az sürmüştüm yani his tamamen kaybolmadı ben hissettim sızı ve kasılmayı...

Bu yanma neyin yanması ? Bir de dilatör nedir arkadaşlar ?

canım bu , sanırım alışmakla alakalı sızı hissediyordum ama sonra egzerszileri yaptıkça geçti öyle korkulacak bişey değil .. Dilatör p.. benziyor google yaz resimlerini görebilirsin ama onun yerine kalınlığına göre mum bulabilirsen aynı görevi görür yani masrafa gerek yok ...mum al sonra sar sarmala kalınlaştır aynı görevi görür.

Arkadaşlar sitenin önceki sayfalarına bakar ken 1268. sayfada böyle aparatlardan bahsedildiğini gördüm. Seks shop dükkanlarında filan mı satılıyor dur acaba ? Bilen varmı? Hatta boy boy olduğu yazılıydı sayfalarda. işe yarar mı acaba bu aparatlar ?

hahahhaahha :)))

ben de eşime aldırmıştım biz de bilmiyorduk üstünde yazdığını.alınca aradı beni rezil ettin diye :)) ama ikinciyi yine gitti kendi aldı.bu arada değişmiş tek tüp olmuş jel daha iyi bence.diğerlerinde hepsini kullanamıyodum kalıyodu öyle.
Boşver canım bidaha gitmessin o eczaneye zaten uzakmış :))

bir konuda kendimce yorumlar yaptım ama yine de sormak lüzum etti. Ben tek parmak alıyorum (kendimi rahatsız hissetsem de) iki parmagı yapamadım. Küs parmagı denilen şey nasıl oluyor? Orta parmakla işaret parmagını birbirine dolamak mı? Ben böyle oldugunu düşünüyorum dogru mudur? ıki parmagı ben yanyana denedim ondan mı yapamadım acaba?

onların terbıyesızlıgı...asla uzulme morlaınıd ebozma bu ayıp bısey degıl bunu vajınusmus hastası olanlar kullanmıyor normal duzugn bı ılsıkı asayan cıftlerde kullanıyor..
otekı dedııgnde olacagnı sanmam cunku nereye kadar elınle acıcaksın sadece gırısı genısletırsın o kadar...hem bak ne gzl jelıd ealmıısn dene egzersızı bak ınaanırsan basarırsın ..ama sureklı ben yapamıyorum yapamıyorum dersen olmazzzzz

evet tam oyle kus seklınde hanı kucukken kustum derdıkya kuserdık ıste oyle

kıızlarr nerdesinizzzz çok moralim bozukk

az önce birlikte olmak istedik ama olmadı bacaklarımı sonunana kadar actığımda acı hissediyorummm bu bacağı yanlara kırıp sonuna kadar açamıyorum buğün zaten hiç yapamadımm çok üzüldüm yaaa

aynı durumu yaşayan var mı aranızdaakannehir

bana sorarsan bence sonuna kadar acman gerekmez dızlerını kıraraktan bıraz ac ..cunku sonuna kadar acınca kendımden bılıyorum kaısyorum kendımı ıster ıstemez bacakalr gerılıyor ve kasılıyor..gerek yok haıf ac bacakarını ...

Bu egzersizleri yapınca ne kadar sürede atlattınız ?:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…