Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

31-kardelen282828
32-balbocee
33-rm07
34-yitik
35-izmit_1982
36-vakitsiz
37-selmatem
38-umutsandali

kızlar durum raporu alalımmmmmm

arkadaşlar dilatör nerden alabilirim ben bilen biri varsa söylesin bende vajinismusum egzersizlerde çok rahatım ama sanırım pnis korkum var doktor dilatörle yapmamı söyledi bana yardımcı olun:KK43:

Senin gibi egzersizleri bitirip penis korkusu yaşayanlar ve dilatör alamayanlar için deneyimlerim :

gittim pamuk aldim bi de strech film. pamuğu iyice doladim doladim. bayaa kalin doladim ama çünkü strechle kapatinca küçülüyo. işte bi kaç denemeden snra penisten daha küçük üç parmağa eşit bişey yaptim. onla başladim. zorladı beni bayaa. bi kaç gün üstüste denedim snra o girdi. onunla her gün egzersiz yaptim. 1 hafta snra penis kalinliğinda bi tane hazirladm kendime. önce bu küçük olani aldim. tabi ilk parmakla başladim sonra bu küçük olan pamuklu şeyi en sn da penis kalinliğinda olan zaten içerisi kendiliğinden islandiği için kolayca oldu. onla da bir hafta yap. hemen egzersiz ardindan da dene. bak o zaman oluyo. çünkü kafanda zaten penis kadar bişey oraya girdi diyosun. he bi de large boy ameliyat eldiveni aldim eczaneden temizlik yapiyorum ayağina:KK70: bu şeyleri o eldivenin rta parmak kısmına geçirdim. aynı prezervatif gibi hem de daha ucuza geliyo.

sen beni m bu yaptiğimi yap. ben de senin gibi parmaktan sonra hemen geçemedim geçtim de aci oldu. ama bu yaptiğimdan snra penis o kadar kolay geldi kiii anlatamam.

Kendi kendime söz verdim bugün en kısa zamanda inş. bende yenenler arasında olmak istiyorum.Çünkü zaman çabuk geçiyor ve üzülmeye değmez herşey bizim elimizde
canım cok sveındım.....dedııgn gıbı zamn su gıbı akıp gecıyo cok gec olmada basla zaten sonucta yasıyacaksın ha bu gun ha 1 yıl sonra ertelemenene geregı yook boyle dusun bız senın yanındayız hepppp

canım cok büyük bir ıkınma degil lavaboda ıkınır gibi hafif bir ıkınma bunun nası bir etkisi oldugunu anlamak için aynanın karsısına gecip ıkınarak nasıl bir açılma oldugunu görebilirsin

Teşekkürler ......Bahar ile kalbiniz aynı. Aynı anda bana yazmışsınız. Yaaa sizi seviyorum.... Görmeden de olsa tanımadan da olsa olsun seviyorum arkadaşşş.......

cok aferdesınız ...yanı buyuk tuvaletımıız yapar gıbı ama cok fazla degıl hafıf hafıf ıkınmak o zamn vajı acılıyo bunu kenıdnde hıssedersın evd ekenıd kendıne dene ayna karsısında kendı rahat bırak ve ıkın

Günaydın ve bana cevap yazdığın için Teşekkür ederim. Zerr ile aynı anda aynı şeyleri yazmışsınız bana. Zaten doğru bir tanedir iki tane olmaz. Demek ki ıkınmak buymuş. Teşekkür ederim canım ....günü nün güzel geçmesi dileğiyle.........

Tabi ki öyle bu site hepimiz için çok önemli, burda yazılanları okuyup da sorununu çözen çok kişi var. Ben de eğer bu forumu keşfetmemiş olsaydım ve ıkınma dediğimiz olayı öğrenmemiş olsaydım çok uzunca bir süre daha yenemezdim. Buraya yazı yazan herkese çok dualar ediyorum, her yazı çok önemli, kimi egzersiz önerse de, kimi parmak egzersizi olmadan yense de her yazı bilgilendirme için çok önemli.

Binlerce yazıdan cımbızla çeker gibi bana en uygun olanı seçtim,uyguladım ve başardım. Benim ve krizantemin ve bizden önce nicelerinin sorunları benzerdi, bizler parmak egzersizlerinin yanından dahi geçemiyorduk. Kimileri de parmak egzersizleri ile yeniyor. Ben de yanlış anlaşılmak istememiştim, benim yazıma da tepki vermiştin zerr ama benim de amacım krizantem gibi sadece deneyimlerimizi paylaşıp; bizlere uygun olan arkadaşlara bilgi vermekti.

Hepimiz vajınismula uğraştık, amaç bu sorunu yenmek sadece, yenerken kullandığımız araçlar, yöntemler farklı olacak elbette ama amaç bir. aherkes kendine uygun yöntemle en kısa zamanda rahata erer inşallah.

Her ne yöntemi uygularsanız uygulayın arkadaşlar hepimizin amacı bir! Yeter ki sabırlı olun, başaracağınıza inanın, kendinize güvenin ve bıkmadan,yorulmadan emek harcayın. Sonunda emeklerinizin karşılığını alacaksınız bizler gibi.

Rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah..opuyorumnanaktan

PAPATYA ......... bana yazdığın özelden mesaja cevap yazayım dedim, benim özel mesaj yazma hakkım yokmus. Neden yoksa artık ...........Neyse cevabımı buraya yazayım. Teşekkür ederim. Bana cevap yazdığın için. Beni önemsediğin için. ALLAH RAZI OLSUN. Sen papatya ben karanfilcimen umarım bu cicekler gibi güzel bir hayatımız olur...... sorunsuz problemsiz bir hayatımız olsun inşALLAH.....

Herkese günaydın. Bahar geçmiş olsun sana, Ada sen nasılsın* seni merak ediyorum iyi misin? Akşam sana yanıt veremedim müsait değildim. Ne aşamada oldugumu sormuştun. Ben dogumgünü mumu ile başladım. Tek parmaktagiriyor ama ondan hoşlanmıyorum. 4 tane dogumgünü mumunu strecle sararak yaptın onuda aldım hatta içerde uzun süre tutarak bekledim ıkınarak dışarı attım orada kaldım araya hastalık girdi. bundan sonra ne yapayım?

canım sagool...eeeee sne anlat varmı gelsımeee

Evettt dün tekrar denedim BAŞARDIM yine hepsini alabildim. Yine gel git hareketi yaptık daha korkum kalmadı baharcım :KK66:) ben ikncisini yapabilirmiyim diye düşünüyordum ama kayıp gidiyor kendiliğinden .. Bebeyağı kullandım sadece. Ama hiçççç zevk almadım :KK66:)):teytey::hooray:a.s.

Herkese günaydın. Bahar geçmiş olsun sana, Ada sen nasılsın* seni merak ediyorum iyi misin? Akşam sana yanıt veremedim müsait değildim. Ne aşamada oldugumu sormuştun. Ben dogumgünü mumu ile başladım. Tek parmaktagiriyor ama ondan hoşlanmıyorum. 4 tane dogumgünü mumunu strecle sararak yaptın onuda aldım hatta içerde uzun süre tutarak bekledim ıkınarak dışarı attım orada kaldım araya hastalık girdi. bundan sonra ne yapayım?

Canım merhaba , iyiyim çook saol düntekrar denedim oldu mutluyum inşallah en kısa zamanda sizlerde bu huzuru yaşarsınız. Canım ben de aynı senin gibiydim pek parmaktan hoşlanmıyordum bu yüzden normal beyaz mum varya onunla dene biraz sonra meraktan parmak yapmaya başlıyorsun bence bir beyaz mum al sretchle sar sarmala yavaş yavaş derin nefes alıp verrek ittirmeye çalış tabii eldivenin üzerine bol kaygınlaştırıcı sür ben öyle yaptım. Birazını bile alsan gerisi geliyor inan. Ve eş parmağı oda çook önemli eşin tek parmağını yavaş yavaş sen nefes verdikçe içine doğru ilerletsin kasıldığın zaman dur çıkarma nefes al bekle hiç sorun değil göreceksin kasıldığın andaki acı yok olacak... böyle böyle ilerle inan bana iki haftaya kalamz seninde güzel haberlerini alacağızzz ... Sormak istediğin bişey olursa lütfen çekinme herzaman yardımcı olurum yeterki yenelim illeti :lepi:

kızlar ben geldim bugün ki egzersizim iyi geçti....çok az emla sürdüm beyaz muma kağıt havlu sonrada prezervatif geçirdim....onla yaptım egzersizi ve hemen hemen tamamnın alabildim mumun.....az çok hareket de ettirdim...hafif sızı oldu yine ama kasılmadan oluyo onu da zamanla yenerim sanıırm....bunlar iyi gelişmeler mi tecrübeli arkadaşlar? parmakla yapamaım mum daha rahat geldi ama sorun olurmu ki

süper gelişmeeee evet zamanla kasılmayı yeneceksin ilk aşama hep öyle oluyor :KK66:))))) ilk başta mum daha sonra parmağa geçiyorsun biraz daha mum ile kasılmaların ortadan kalksın parmağı almaya başlayacaksın... Çook sevindim yaaaa az kaldı hadiiii

Canım merhaba , iyiyim çook saol düntekrar denedim oldu mutluyum inşallah en kısa zamanda sizlerde bu huzuru yaşarsınız. Canım ben de aynı senin gibiydim pek parmaktan hoşlanmıyordum bu yüzden normal beyaz mum varya onunla dene biraz sonra meraktan parmak yapmaya başlıyorsun bence bir beyaz mum al sretchle sar sarmala yavaş yavaş derin nefes alıp verrek ittirmeye çalış tabii eldivenin üzerine bol kaygınlaştırıcı sür ben öyle yaptım. Birazını bile alsan gerisi geliyor inan. Ve eş parmağı oda çook önemli eşin tek parmağını yavaş yavaş sen nefes verdikçe içine doğru ilerletsin kasıldığın zaman dur çıkarma nefes al bekle hiç sorun değil göreceksin kasıldığın andaki acı yok olacak... böyle böyle ilerle inan bana iki haftaya kalamz seninde güzel haberlerini alacağızzz ... Sormak istediğin bişey olursa lütfen çekinme herzaman yardımcı olurum yeterki yenelim illeti :lepi:

kendi parmagımla içeriyi hissedince o sertliği olumsuz etkileniyorum rahatsızlık duyuyorum. Eş parmagında ise ani hareketler yapıyor gevşeyemiyorum böyle bir sorun işte

kendi parmagımla içeriyi hissedince o sertliği olumsuz etkileniyorum rahatsızlık duyuyorum. Eş parmagında ise ani hareketler yapıyor gevşeyemiyorum böyle bir sorun işte

çook haklısın canım ben eşime egzersiz zamanı dediğimde başlamadan anlaşmalar yapıyordum ani hareket yok diye aslında ani harekt yamıyolar bize öyle geliyor. Mesala biz egzersiz zamanında komik bişey söylüyordum ister istemez adam gülüyor diyorum sakın gülme çünkü parmak içinde ağrı yapıyor bazen eşimin kolu yoruluyor tabii hafif diğer koluyla tutmak istiyor onu bile bana söyle diyorum yani hangi hareket yapacaksa bana söyle benkendimi hazırlayayım diyordum sizde böyle yapabilirsiniz . Canım benim için en önemli egzersiz kesinlikle eş parmağının küs olarak içime almam bunun bana inanılmaz faydası oldu ama önce tek parmak aldım sonra iki parmak sonra küs parmağı olarak sonra başarı yakaladım gibi...

Kızlar Venüsten ne zamandır yok. Merak ettim onu haberi olan var mı ?

Venüscüğüm 1 haftadir yenilenmemiş sana kolaylik olsun diye listeyi yeniden düzenledim. senin gibi düzgün olmadi ama sen gelince halledersin artik :)

Kızlar bir bakın bakalim yanlişlik yok dimi?

1- Rabia
2- Hayat_acil
3- Cara
4- Fimu
5- Crescent84 (p...s egzersizi yapıyor)
6- Hndckr
7- Nehir_0685
8- Bembeyazev
9- Yaseminimm
10- Edaperissa
12- Elmeto
13- Mmerviss
14- Hayrunemin
15- Tobeornottobe
16- Orjinalkız
17- Bae
18- Fusuncuk
19- Soryy
21- Bambammm
22- Jas_min
23- Balım_
24- Sevimnur
25- Giraenn
26- Denizinkızı
27- Hayalsürgünü
28- Karanfilcimen
29- Busmel
30- World_purple
31-kardelen282828
32-balbocee
33-rm07
34-yitik
35-izmit_1982
36-vakitsiz
37-selmatem
38-umutsandali

Taze gelinlerimiz : (gurur duyduklarımız)
1- :nazar: Derin (06/04/2010) :hooray:
2- :nazar: Besen (06/04/2010) :hooray:
3- :nazar: Mutlu_umutlu (08/04/2010) :hooray:
4- :nazar: Cgdm85 (10/04/2010) :hooray:
5- :nazar: G_y (16/04/2010) :hooray:
6- :nazar: Ayumut (...............) :hooray:
7- :nazar: Hayatnur86(25/04/2010):hooray:
8- :nazar: Munisse (27/04/2010) :hooray:
9- :nazar: Kad_er (29/04/2010) :hooray:
10- :nazar: Aysecikkk (30/04/2010) :hooray:
11- :nazar: Guinnes (30/04/2010) :hooray:
12- :nazar: Zerr (30/04/2010) :hooray:
13- :nazar: Ela _emre (02/05/2010) :hooray:
14- :nazar: Venüsten (04/05/2010) :hooray:
15- :nazar: Mızmız (05/05/2010):hooray:
16- :nazar: Kayra79 (06/05/2010) :hooray:
17- :nazar: Smooty (09/05/2010) :hooray:
18- :nazar: Melekupos (11/05/2010) :hooray:
19- :nazar: Kadriye_33 (14/05/2010) :hooray:
20- :nazar: Helpless (24/05/2010) :hooray:
21- :nazar: Ayaznaz (28/05/2010) :hooray:
22- :nazar: Secir (31/05/2010) :hooray:
23- :nazar: lkim07 (01/06/2010) :hooray:
24- :nazar: Snm84 (03/06/2010 :hooray:
25- :nazar: Gingerus (08/06/2010) :hooray:
26- :nazar: Hephuzunlu (14/06/2010) :hooray:
27-:nazar: ada81 (20/06/2010):hooray:
28- :nazar: krizantem78 (20/06/2010):hooray:

Ellerine sağlık sayende kupayıda almış oldum ama benim tarih 19 haziran :KK66:)))) bri gün bir gün demiii :kedi:

X