Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

ilkimcim gece msj nı okumadan çıktım,,,kusura bakma,,,naptın canım?sormak istediğin bişey varsa sorabilirsinn

belki bu reçete birilerinde işe yarıyor olabilir ama bu kadar hazırlık zaten bu sorunu yaşayan birini daha da gerebilir bilmiyorumkismile

Bunu deneyen kişilerin çoğu bir sonuç alamadıklarını söylüyorlar...
Sonuç alanlar da geçici çözüm olduğunu söylüyorlar. Bi defa yapabiliyormuşlar sonra yapamıyormuşlar...
En garanti yöntem parmak egzersizi. Gerek yok böyle şeylere...

ilkimcim gece msj nı okumadan çıktım,,,kusura bakma,,,naptın canım?sormak istediğin bişey varsa sorabilirsinn

canım dün akşam ki denemeyle ilgili biraz gergindim de, pozisyonla ilgili bi kaç şey sorucaktım :) ama gerek kalmadı deneyerek öğrendim kaydirigubbakcemile3 teşekkür ederim

Kızlar selam bu aralar kÖtÜ gıdıyo benım yanmam fılan da var malesef....bır sÜre ıyleŞmeyı deneyıp Öyle baŞlıcam temmuzun 15 ıne kadar vaktım var ne Önerırsınız

Kızlar selam bu aralar kÖtÜ gİdİyo benİm yanmam fİlan da var malesef....bİr sÜre İyleŞmeyİ deneyİp Öyle baŞlİcam temmuzun 15 İne kadar vaktİm var ne Önerİrsİnİz

canım yanmalarına dayan bence bırakma çünkü tekrar başladığında tekrar yanacak benimde çook yanıyor ama devam ediyorum biliyorum ki bir kaç gün sonra yanma bitecek ara verme derim. Yinede sen bilrsin. Ben bugun yanmadan dolayı çook zorlandım ama devam ettim . Gerçi bir soralım kızlara arkadaşlar yanma olduğu halde devam etsek bişey olur mu ???

canım krem filan kullanıyormusunuz yani belki kremin yan etkisi olabilir yanmanız
yada kuruluktan olabilir bu durumdaykende kendinizi sıkıyorsanız eger

canım krem filan kullanıyormusunuz yani belki kremin yan etkisi olabilir yanmanız
yada kuruluktan olabilir bu durumdaykende kendinizi sıkıyorsanız eger

ben vazelin kullanıyorum bazen zorladığımda bebe yağı kullanıyorum. Jeli internetten sipariş verdim ama henüz gelmedi bekliyorum. Vakit geçirmek istemedim vazelin ve bebeyağı ile yapıyorum hafif sızlama var ama normaldir değil mi ?? yanii sonuçta ilk defa bir sicim alıyoruz ister istemez bir tahriş söz konusu olabilir . egzersiz yapıp başaran arkadaşlar ilk günler sizlerde de böyleymiydi ?????

yani tabi hergün degil ama kademe kademe ilerleyince
mesela ilk zamanlar serçe alıp ertesi gün işareti alınca acıyordu
yada ilk mum denemesinde zamanlada geçiyor ama vazelin çokta iyi degil
yani başkasına iyi gelen sana gelmez
burda herkes emla diyor ama bana çok kötü gelmişti
bebek yagı vazeline oranla daha iyi
çok fazla tahriş etmiş olabilirsin hergün yap egzersizleri ve 2 3 sefer dene ilk zamanlarda sonra 1 sefer yapsan bile yeter ben muma geçtigimde mumu 2 sefer parmakları birer sefer yapmıştım tahriş olursa çok zor olur dikkat edin temiz tutmaya çalışın vajiyi

adacım bence medikal kayganlaştırıcı kullanmak daha iyi olabilir, sonuçta vazelin ya da bebeyağı özellikle bu iş için üretilmiyor ama iyi kalitedeki kayganlaştırıcılar o bölgenin hassasiyetine göre üretiliyorlardır ve tahriş etme olasılığı daha düşüktür diye düşünüyorum.

bekleyeyim ozaman 5 gün oldu sipariş vereli ama gelmedi bende anlamadım. Gleit gelen diye bir jel onu istedim ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…