Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Desteğin için saol ... işte önümde bir regli var eli kulağında ne yapayım sonra devam ederim egzersizlere gerekirse en baştan yine doğum günü mumdan bile başlarım yeterki bitsin...

regl döneminde yine geçmiş sayfaları filan okursunn,,netten vajina anatomisini iyice incelersin ne nerde diye ...zaten regli den sonra daha istekli oluyosunn ,egzersizden sonra kendini hazır hissedince deneme yaparsınn

canım yardımcı olmak istedim sana ,,,online olduğun halde okuyamadın galiba,,sayfayı sürekli yenile, f5 yapp

evet kusura bakmayın siteyi yenilemeyi bilmiyordum. neyse çok teşekkür ederim.Herhangi bir kayganlaştırıcı kullanmadım ama pek gerek olmayacak diye düşünüyorum.Islanmış oluyorum baya. Parmağın tamamını alabiliyorum ama fazla hareket etmesine müsaade edemiyorum.Acaba daha alışmadığımdan mı???
Cevap için çok teşekkürler

anladım canım,,,egzersizz esnasında kurumuyorsan sorun yokk ozaman,,,daha rahat kayması bakımından kayganlaştırıcı iyi oluyooo,olmazzsa bide öyle yaparsın,,bende ilk başardığım gece penisi hareket ettirememiştim,,,alışmadığından oluyoo,bu normal,parmağınla iyice esnetmen lazım ,sonra hareket...şimdi 2 parmağını prezervatif yada streç film ile kapla ,kayganlaştırıcı sür ,dene bakalımm,,,sonrasında penis denemesine geçersinn,,,

ama ben kendi parmağımla yapamıyorum ki.eşim deneyince itiraz etmiyorum onu elini tutup yine ben yönlendiriyorum ama yine de onun parmağıyla yapıp kendi parmağımla yapamıyorum.Onun parmaklarıyla 2 parmağa geçsek olur mu acaba??

bende kendi parmağımla yapamamıştım eşimin parmağıyla bir parmağın bir boğumu yapmıştım sadece ,,benimki şans eseri 1-2 kez öyle yaptıktan sonra olmuştuu....valla canım 3 parmak deneyenlerde var,,,bence eşinin 2 parmağı da olabilir,,,içerisi oldukça geniş,,,

çok teşekkür ederim ben yine eşimin parmaklarıyla devam edeyim ama 3 parmağın girebildiğini henüz hayal bile edemiyorum...

günaydın kızlarrr..
ben dün yapay p...si denedim 15 cm falan oldu ama birkere soktuktan sonra tekrar yapamadım.bugün eşimle denesemmi yoksa egzersize devammı etsem ne dersiniz?

canım tam egzersizlerini bitirmeden eşinle deneme yapma 3 parmak yada mum tam anlamıyla 2 gün falan dene kendine atrık olur dediğinde eşinle ön sevişmeden sonra sen egzersiz yapıyor gibi parmaklarınla dene bölgeyi ac ve p... si sen tutup içeri it
itmeden nefesi al derince iterken nefesi ver inan se anlamadan hepsi girecek

çok teşekkür ederim ben yine eşimin parmaklarıyla devam edeyim ama 3 parmağın girebildiğini henüz hayal bile edemiyorum...

canım merhaba
eşinin parmagıyla egzersiz yapman cok iyi farklı bişiyin girmesi düşüncesi beyne iyi sinyal veriri heleki bu eşinse
ama sana tavsiyem tam manasıyla egzersize alışmadan eşinle deneme yapma

vee ayrıca 3 parmagında zaten tamamı girmiyor ama yuvarlak yapıp parmakları girdirebiliyorsun eger düzenli egzersiz yaparsanız bu illeti yenmesi cok kolay
hadi kolay gelsin

"Vajinusmusu yendikten sonraki deneyimlerimizi paylaşalım.... "
canım bu linke gelebilir misin ? bi kaç şey sorucam da bilmiyorumkismile

inşallah ben de buraya yakında oldu yazarım ama buraya kadar iyi geldik de bundan sonrası zor diye de içimden geçiyor sık sık...ama atıyorum sizin sözlerinizle bu düşünceleri...

herkese günaydıııınnn
ya akşam yatılı misafir geldi uf ya tamda hazırken hiç bişe yapamadık size güzel haberler vermek isterdim ama maalesef olmadı :çok üzgünüm:

inşallah ben de buraya yakında oldu yazarım ama buraya kadar iyi geldik de bundan sonrası zor diye de içimden geçiyor sık sık...ama atıyorum sizin sözlerinizle bu düşünceleri...

be hepinizin başaracagına inanıyorum
yeterki istekle egzersizlere asılın :lepi:

ne kadar yorucu bir işlem ben bunları yapana kadra uyurum )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…