Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım bak zaten sen artık son aşamasındasın kendini rahat bırakmayı öğrenmişsin öncelikle kendini eşinin kollarına bırak hiç bişey düşünmemeye çalış ve eşine en başta söyle sana nefes almayı hatırlatsın sen gözlerini kapa ve p...se bakma ne zaman takıldın eşin sana nefesi hatırlatsın hemen nefes al ve o arada itir zamanla olacak sabret bebişimmm....kesinlikle olumlu düşünerek gir ve rahatlığını kaybetmemeye çalış...kolay gelsin....

adacım ben daha önce snme böyle anlatmıştım :)

"canım ben de üstte yapmadım, egzersizi yaptığım pozisyonda ilkini yaptık. baya da rahat oldu. ben kanepenin ucuna oturdum, arkama da bikaç yastık koyduk, eşimde dizlerinin üzerinde oturdu, eşim biraz uzun boylu olduğu için bu pozisyonda tam denk geldi malum bölgeler, ben denemeleri klozette otururken yapıyodum, tam parmaklarımın girişi yönünde p...s i denedik."

teşekkürler bir de böyle deniyecem bu arada regli olacam çook hassaslaştım sanki heryerim ağrıyor bir bitse hemen egzersize devam ve söylediklerinizi uygulayacam.

benim eşimde uzun birde bunu deneyeyim çook teşekkürler desteğiniz için.

ne kadr sakın soyluyorsunnn soyle basardımmmmmm yazar ınsan ne kadr guzel tebrıke derım senı....:sm_cool:

parmak egzerısıznde 3 parmak bıldıgım kadarıyla dr. onermıyor yanı 2 parmak sonra pe... denemsı ..emla ıc kısma surmezsen bır ıse yaramazkı ıcerı parmakla surup az bıraz beklıyoruz ve uyusuyor... pe.. denemden hemen once egzerısz yap ...parmak harıcı mum egzerısız denedınmı bence yolun sonundasın cok az kalmıs

bahar07 ve zerr sizlere çok teşekkür ediyorum cevaplarınızdan dolayı inanın o 50 sayfayıı okurken hemen başlamak için sabırsızlanmıştım gerçekten jelide aldım ama henuz başlayamadım..dielrim sizlerin yazdıklarını okuyarak atlatırım bende bunu..yardımlarınıza ve desteklerinize inanın çok çok cok ıhtıyacım var hepinizin :a015:
dilerim benide aranıza alırsınız :a015:

Emla hiç kullanmadım sadece gliet gelen jel kullanıyorum işte.peki emlayı sürünce yakmıyo hiç ??
Mum denemedim çok itici geliyo bana :)

kızlar benim durumum hepinizden farklı herhalde 1 aylık evliyim balayında çok fazla alkol aldığım bir gece denedik çok acı çektim ama oldu. daha sonra da benim için tamaamen cinsel hayat bitti deneyemedim bile...dün forum da yazdıklarınızı okudum cesaret ettim işeret parmağımın iki boğumunu yapabildim sizce başarabilecekmiyim???

Emla hiç kullanmadım sadece gliet gelen jel kullanıyorum işte.peki emlayı sürünce yakmıyo hiç ??
Mum denemedim çok itici geliyo bana :)
evet basarıcakısn tabı...emla yakıyor dogru ama olsun demı o kadar ...mum belkı ıtıcı gelebılrı ama mecburruz bır sekılde dene belkı zorlanacaksındır ama ustune gıt...ısaret parmagını yap ...sonra orta parmak dene ...bence bırazcık cesraet edresne basaracaksın

canım bende senle aynıyım ilk defasında çok acı çektim sonrada olmadı....ama başarıcağız inanıyorum

arkadaşlar ben bıraktım egzersizi yanmam oldu çok( salı günü randevu aldım kadın doğuma bi gidim enfeksiyon kapma durumuna karşı önlem alim..sonrasında devam inş

kızlar ben bu siteye yeni üye oldum nasıl mesaj atılacagını bilmiyorum üç aylık evliyim ve canım çok sıkılıyor belki arakdaşım olur burda diye üye oldum kızlar

selam kızlar.ben yerinde sayanlardanım.kremleri bulmadım burda.bende kendi kendime hiç bişe kullanmadan tek parmakla giriş yapıyorum saadece.anestol pomad kullanan varmı aranızda.daha önce ben kullandım bunu.ama çok mu sürdüm bilmiyorum bende isteksizlik yaptı.bide vajinamın sağ giirişinde sürekli yanma oluyo çok rahatsız oluyorum.doktor krem veriyor mantar diye ama bir türlü geçmiyor.kaşıntı yk sadec yanma var.bu konuda yrdmcı olurmusunuz.

Gerçekten başarmak istersen ve düzenli egzersiz yaparsan elbette başarabilirsin...

ben işaret ve orta parmğımı birlikte yapabiliyiroum ama içerde hareketlerim kısıtlı tabi çok fazla hareket ettiremiyorum zaten yer de yok :1rolleyes:

canım sen zaten bi kere başarmışsın, cesaret gösterip zaten ilişki yaşamışsın, cinsel hayat bitti diye düşünme, burada tavsiye edildiği şekilde egzersizlerini yap, zamanla acı ya da sızının olmadığını göreceksin, muhtemelen kastığın için acı hissediyorsun, ben de balayında kendimi çok kasmıştım ve ilişkiye izin vermemiştim, sen azından bunu yapabilmişsin kaydirigubbakcemile3

burada çok fazla kişi egzersizlerle bu işin üstesinden geliyor :)

ne kadr sakın soyluyorsunnn soyle basardımmmmmm yazar ınsan ne kadr guzel tebrıke derım senı....:sm_cool:

baharcım ben önceki sayfalarda yazmıştm aslında ama sen göremedin heralde.ben egzersizler yaptım ama başladığımda tek parmaktaydım 1 haftada ilerledim hepsini yaptım.daha sonra buradan bi arkadaş aqua glide adlı bi jel tavsiye etti ondan aldım ve dün gece denedim.zorlanmadım desem yalan olur ama nefesimi kontrol ettim ve kendimi kasmamaya çalıştım hepsi bu gerçekten.kızlar ben tekrar söylüyorum 1 haftada buardaki arkadaşlar beni en güzel şekilde aydınlattı ve motive etti eminim aranızda forumu okuyup buraya bişeler yazmaya cesaret edemeyen ve aynı sorunu yaşayan çok kişi var tavsiyem vakit kaybetmeyelim hepbirlikte çözelim..

canım anestol viral enfeksiyonlarda kullanılır diye biliyorum bence onu kullanma.eczatürk.com dan aquaglide medilkal su bazlı kayganlaştırıcı jel sipariş verebilirsin 1 gün sonra elinde olur gerçi eczanelerdede oluyo ama ben almaya çekinmiştim o yüzden sipariş verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…