Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

günaydın arkadaşlaaar
ben dün gece p..sin tamamını aldım ama sadece 1 kere çıktıktan sonra devamını getiremedim.şimdi ne yapmam gerek bu şekilde devammı edim bikaç gün yoksa zorliyimmi?bu arada jel sipariş vericek arkadaşlar eczaturk.com dan sipariş verebilirsinizben sipariş verdim ertesi gün elimdeydi tavsiye ederim..

günaydın arkadaşlaaar
ben dün gece p..sin tamamını aldım ama sadece 1 kere çıktıktan sonra devamını getiremedim.şimdi ne yapmam gerek bu şekilde devammı edim bikaç gün yoksa zorliyimmi?bu arada jel sipariş vericek arkadaşlar eczaturk.com dan sipariş verebilirsinizben sipariş verdim ertesi gün elimdeydi tavsiye ederim..

Çok sevindim canım Devamı muhakkak gelecektir eğzersizlere devam et . Ara vermeyin .. Tebrik ederim . a.s.

günaydın arkadaşlaaar

günaydın canım, ne güzel bi haber bu alkisalkisalkis

sonuçta bi kere yapmışssan ikincisini de yapabilirsin, bence bugün de dene, ara verme. ben öyle yaptım , ikinci denememizde ilkine göre daha çok kere almıştım kaydirigubbakcemile3

günaydın arkadaşlaaar

canim niye zorlayasin kendini zorlamadan yapicaksin alişmak için zamanla alişiyosun zaten
tebrikler bu arada

Merhaba kızlar,sizleri uzun zamandır takip ediyorum.Bende 7 aylık evliyim ve malesef vajinusmusum :çok üzgünüm:
Biran önce kurtulmak istiyorum.Bunun için egzersiz falan da yaptım burdan öğrendiklerim kadarıyla ki asla yapamam diyodum ama oldu.2 parmak yapabiliyorum. 3 parmak bi türlü olmadı .Çok fazla da zorlamadım kendimi olmıycakmış gibi geliyor.
bana da yardım edersiniz artık dimi :asigim:

Merhaba kızlar,sizleri uzun zamandır takip ediyorum.Bende 7 aylık evliyim ve malesef vajinusmusum :çok üzgünüm:
Biran önce kurtulmak istiyorum.Bunun için egzersiz falan da yaptım burdan öğrendiklerim kadarıyla ki asla yapamam diyodum ama oldu.2 parmak yapabiliyorum. 3 parmak bi türlü olmadı .Çok fazla da zorlamadım kendimi olmıycakmış gibi geliyor.

canım sen zaten çok büyü bi kısmını başarmıssın alkisalkisalkis bazı arkadaşlar iki parmaktan sonra p...s deniyorlar, ben 3 parmak yapmıştım ama kimisi yapmadan da başarıyor, kimisi eşinin parmağıyla deniyor yani herkese göre değişir bu durum.

bence bu egzersizleri başardıktan sonra yapman gereken psikolojik olarak da kendini hazırlaman, yani oraya iki parmağan girebiliyorsa daha fazlasıda girebilir p...s de girebilir diye düşünmen. ve egzersizleri aksatmadan sonuca odaklanman..

üç parmak olayini ben yaptiğim için diyebilirim ki aninda olmuyo biraz uğraşmak gerekiyo. azar azar yapicaksin. mesela bi gün bir boğum. ikinci gün yine ayni falan derken bi kaç güne halledersin. kafana takma olmuyo diye. ben gerçi emlayla üç parmak yapmiştim sonra emlasiz devam etmiştim. istersen öyle bi dene. bi de ameliyat eldiveni geçir belki parmaklarin kayar diye tedirgin olmuşsundur.

ya bu arada okuyup yazmayanlar ne kadar çok. kızlar neden okuyup sessiz kaliyosunuz anlamiyorum ben gerçekten. yani dert anlatmadan nasil kendi kendinize çözmeye çaişiyosunuz :uhm: Burada sizi ayiplayacak küçük düşürecek hiçbirşey yok. zaten adiniz soyadiniz yazmiyo.
neyden çekindiğinizi anlamiyorum.
Dertlerinizi gelin anlatin içinizi dökün ki rahatlayin
valla çok garibime gidiyooo
:1shok:

ya bu arada okuyup yazmayanlar ne kadar çok. kızlar neden okuyup sessiz kaliyosunuz anlamiyorum ben gerçekten. yani dert anlatmadan nasil kendi kendinize çözmeye çaişiyosunuz :uhm: Burada sizi ayiplayacak küçük düşürecek hiçbirşey yok. zaten adiniz soyadiniz yazmiyo.
neyden çekindiğinizi anlamiyorum.
Dertlerinizi gelin anlatin içinizi dökün ki rahatlayin
valla çok garibime gidiyooo
:1shok:

bence de herkes derdini anlatmalı, burada yazılanlar insanı inanılmaz motive ediyor, dışarıda kimseye anlatamadığınız şeyleri sizin kadar anlayan birileri var çünkü, ben açıldığımda parmak egzersizlerimi tamamlamıştım ama p...s denemesi için burada herkes motive etti beni, lütfen sessiz kalmayın...

üç parmak olayini ben yaptiğim için diyebilirim ki aninda olmuyo biraz uğraşmak gerekiyo. azar azar yapicaksin. mesela bi gün bir boğum. ikinci gün yine ayni falan derken bi kaç güne halledersin. kafana takma olmuyo diye. ben gerçi emlayla üç parmak yapmiştim sonra emlasiz devam etmiştim. istersen öyle bi dene. bi de ameliyat eldiveni geçir belki parmaklarin kayar diye tedirgin olmuşsundur.

üç parmağımı birleştiriyorum fakat kesinlikle sığmıyo oraya denedim bikaç defa olmayınca bıraktım.eş parmağı da yapabiliyorum ben.ama denemeye gelince acayip gergin oluyorum kasılıyorum yine olmuyo çok sinir bozucu bişey.Ayrıca emla kremi iç kısıma sürülmemesi gerkeiyomuş öyle duymuştum ben

üç parmağımı birleştiriyorum fakat kesinlikle sığmıyo oraya denedim bikaç defa olmayınca bıraktım.eş parmağı da yapabiliyorum ben.ama denemeye gelince acayip gergin oluyorum kasılıyorum yine olmuyo çok sinir bozucu bişey.Ayrıca emla kremi iç kısıma sürülmemesi gerkeiyomuş öyle duymuştum ben

tatlım kastığın için girmiyordur mutlaka, iki parmağı çokça denedikten hemen sonra üç parmağı deneyebilirsin, girecektir mutlaka, kayganlaştırıcı kullanıyor musun peki ?

şimdi şöyle bişey bu tamamen senin beyninin nasil algiladiğiyla ilgili. diyorsan ki ben 2 parmak alabildiysem penis de alirim o zman penis denemesine geç yok eğer ben gibi aynı kalinlik bişey alabilirsem anca penisi alirim diye düşünüyosan 3 parmak egzersizni yapman lazım.

İStersen bir dene penisi olmazsa 3 parmağa geçersin ve eğer umutsuzluğa kapilmicaksan tabi. egzresiz gibi düşünerek denemelisin.

Emlaya gelince

Bacak ülserlerinde yüzeyel cerrahi girişimlerden ve temizlemeden önce yüzeyel anestezi amacıyla, örneğin fibrin, cerahat ve nekroz olan kısımların temizlenmesi
- Genital mukozanın yüzeyel anestezisi için

Kullanım şekli :

Genital mukoza

Genital siğillerin (condyloma) cerrahi tedavilerinde ve lokal anesteziklerin enjeksiyonundan önce; alanın genişliğine göre yaklaşık 5-10 g. Mukoza kıvrımları da dahil olmak üzere tüm alan krem ile kaplanmalıdır. Kapalı pansuman gerekli değildir.

ilacrehberi sitesinden bak istersen

günaydın arkadaşlaaar

tebrikler bitirmişsin:nazar: artık bundan sonrası daha kolay olur darısı bizlere inşallah ben daha p... denemesine geçemedim aslında istedim denemek ama olmuyor bir duvar oluyor nefes alıp veriyorum yok yok yok........aslında eşim yaklaştığında öyle itmiyorum rahat rahat başlıyorum ama ne zaman zorlamaya başladığında kas katı kesiliyorum yoksa bacağımı falan açıyorum.çook açık yazdım biliyorum ama gerçekten kurtulmak istiyorum evliliğim ikinci ayı olmadan bitsin istiyorum. başaran arkadaşlar lütfen bana özelden yazabilirmisiniz nasıl hangi pozisyon daha kolay bilmiyorumkismile

canım p...s denemesi yapmadan önce 2 parmağın tamamını her zamanki gibi egzersiz yap sonra yatağın üzerinde p...s denemesini üstte sen olduğun pozisyonda nasıl duruyorsan yani bacaklarını açarak altta p...s giriyo gibi 2 parmağını içeriye sok ve 4-5 defa tamamını alıp sokup çıkar bunu yaparken kasılma yoksa eğer hemen eşini çağır aynı parmağı aldığın şekilde gözlerini kapat kesinlikle p...se bakma ve öyle dene birde...ben öyle başarmıştım ve çok rahattım....

X