Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar iki parmak altlı üstlümü yanyana bitişikmi olmalı.anlatamadımda offff lütfen cvp verin kimse vermiooo çkkk daraldmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım küs işareti yap sok içerderkende parmagını aç makas işareti gibi

arkadaşlar dün yoktum sayfa birikmiş, normalde sayfalara tek tek bakıp cvp yazıyordum ama bugün bir zamanım yok malesef onun için, bana sorusu olan varsa burdayım ara ara bakıcam arkadaşlar.

mesela bende böyle düşünüyorum canım, sana ben mi söyledim bilmiyorum ama ben arkadaşlara söylüyorum bunu, tabiki yapabiliyorsanız düzenli egzersiz yapın bu daha hızlı yenmenize tabiki fayda sağlar ama zamanınız yok aman benim zamanım yok olmaz falan diye düşünüp boşvermeyin, çünkü akıl vermiş Rabbim, yaradılanlar arasında en üstün kılmış bizi, sen bir kere denersin ama o an öyle rahat olur ki öyle ikna edersin ki beynini, diğeri mesela diyorum 10 gün egzersiz yapar ama korkarak yapar, tam ikna olmaz, sen o insandan daha hızlı yenersin, amacımız beynimizi ikna etmek, düşün ben çok ağır durumdaydım vaji konusunda egzersiz yapmadan yenersiniz diyemem, yapmadan yenemezsin de hiç kimse diyemez,
ben dr a gittiğimde korksamda dr a naz yapamadığımdan muayene oldum ve ıkınarak dr un parmağının girmesine izin verdim, sonra dr un yanında eşimde denedi, ama bacaklarım nasıl kasılıyor, evde yağ sürdürürkende korkuyordum ama dedim ki orda nasıl olduysa yine olacak, kenetledim ellerimi birbirne korksamda engel olmayım diye elimle itmek yerine korktukça daha sıkı sıkı tuttum elimi, sadece ıkındım ve ilk yağ sürdüğünde parmağı biraz hissettim acımadı ama tuhaf geldi, ama sonra eşim tekrar yağ alıpğ parmağının ikisini birden ilerletmiş ben anlamadım ve söylediğinde şaşırdım,bak 1 denemede ikna olabiliyorsun, zaten hemen peşinden eş denemesi yaptm ve sorun girişi bulamadım uzun süre uğraştım ama pes ettiğimde eşim bırakmama izin vermedi, eğer o gün bıraksaydım eminim o öylece kalırdı.

sende sağol canım ve lütfen biraz beni rahatsız et çok rahatım =)) neden hiç yardım istemiyorsun mesela?

sende sağol canım ve lütfen biraz beni rahatsız et çok rahatım =)) neden hiç yardım istemiyorsun mesela?
Neden istemiyorum çünkü hala reglim bitmedi. Biraz daha motive olup kendimi hazır hissetmek istiyorum. O zaman aşama aşama yardım isteyeceğim. İnşallah belki hiç istemek zorunda bile kalmayabilirim :)

Bende daha önce denediğim zamanlarda bazen hiç girmiyor bazen kolay oluyor gibiydi. Her zaman böyle istikrarsızlık oluyor mu? Olmadığı zaman çok bozuluyor moralim. Yapmak istemiyorum ertesi gün..

Neden istemiyorum çünkü hala reglim bitmedi. Biraz daha motive olup kendimi hazır hissetmek istiyorum. O zaman aşama aşama yardım isteyeceğim. İnşallah belki hiç istemek zorunda bile kalmayabilirim :)
=)) ama sanki baya zamandır yardım istemiyorsun canımcım yanılıyor muyum =)

cnm senin kimseden eksiğin yok bunu bil... ve bi an önce egzersizlerine başla artık..

evet canım bunu bana sen söylemiştin .inşallah bize de o bi anlık cesaret nasip olsun:)

Kaderim msj attım size cvp yazın lütfen akla ihtiyacım varrr

cvp yazdım tatlım herşeyi yazamdım henüzde 5 dk bekletiyor ya sistem, mesela sana yazıyorum o arada başka arkadaş falan bu defa gecikiyor, o yüzden özelden konuşacağımız şeyleri maille konuşalım istiyorum.

Arkadaslar bugun deneme yaptim mum ile kendime bir aparat hazirladim 10 uzunlugunda ve nerdeyse p kalinliginda icime alabildim cok zor oldu nerdeyse bir saat ugrastim bunun icin kucuk abdestimi tutamiyormusum cok sikismisim gibi bir his olusuyor ilk girerken sonra icinde beklettim 10 dak kadar yavas yavas hic bisey hisetmemeye basladim cok mutluyum gercekten bu sitedekileri okudukca cok cesaret aliyorum motive oluyorum 😊😊😊

evet canım bunu bana sen söylemiştin .inşallah bize de o bi anlık cesaret nasip olsun:)
kuzum yendiğim gün ben çok da cesur değildim =) bu adar bilgim yoktu ne girişi biliyordum ne zar nerde nasıl oluyor falan siz benden bilgilisinz o yüzden daha emin adımlarla ilerlersiniz gerçekten güven kendine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…