Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

vet cnm yavaş yavaş ilerle o zaman... nefes egzersizi yaparken kegel egzersizini de yap.. ve bak bişidaha.. küçük tuvaletin geliince biraz tut bırak yap.. tuvaletini yaparken mesela bi tut bi bırak.. çok faydasını görürsünnn

evet cnm benim mumla devam et bence... bak önce muma 3 kat falan peçete sar. streçle. ve almaya çalış. sonra da peçeteyi artırarak kalınlaştır..

evet canım küçük tvleti yaparken hangi kasları çalştrdığımı anlamak için dediğin gibi yapıyorum bunu bi akşam bi sabah yapıyorum günde iki kez yazmışlar ilk sayfada,nefes egzersizinide sabah uyanınca bide yatarken gün içindede aklıma geldikçe yarından itibarende kegeli ayna karşısında yapıcam.

Mum ile devam edeyim insallah ve gunde kac saat yapayim bu egtersizleri normalde cok sik yapmiyorum ve yapincada 10 dakika felan dayanabiliyorum yanma yapiyor

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen öle cnm benimmm.. hiç acele etme. yavaş yavaş yaparsın nasipse... bende hiç olmıcak diodum bu siteye üye olana kadar mesela..

bilmem mi ahh 5 aydır burdayım bi çok arkadaşla ilerledim tüm sayfaları okudum hatta cem keçenin vajinismus kitabınıda okudum bayağı şey biliyorumda sistematik çalışamıyorum ne yazık kiiii

bilmem mi ahh 5 aydır burdayım bi çok arkadaşla ilerledim tüm sayfaları okudum hatta cem keçenin vajinismus kitabınıda okudum bayağı şey biliyorumda sistematik çalışamıyorum ne yazık kiiii

cnmmm o zaman biraz da kendine güvenmeye çalış derim ben :)))) bak ben varya kendimden bahsedeyim sana. ben oranın kapalı olduğunu bende öle biyerin olmadığı düşünodum.. hatta oraya imkanı yok dokunamıodum bile. ve egzersize başladım. 8. gün eş denemesi yaptımm ve oldu.. şimdi penisi daha rahat alamaya çalışıorum... alabiliorum ama içimde hareket etmesini kolaylaştırmaya çalışıorum... güven çok ama çok önemli

Mum ile devam edeyim insallah ve gunde kac saat yapayim bu egtersizleri normalde cok sik yapmiyorum ve yapincada 10 dakika felan dayanabiliyorum yanma yapiyor

cnmmm yapabildiğin kadar yap ama bak yanma olunca bırakma. yanma da istemsiz olarak kastığından kaynaklanıo...

aynen öyle canım ilk başladığım zamanlar çok daha cesaretliydim o zaman bilgi yoktu cesaret vardı hergün deneme yapardık şimdi ise bilgi çok lakin yapamaya yapamaya cesaret azaldı tek umudum egzersizi tamamlamak ve olup olmayacağını görmek...

kızlarrr yorulmak yokk yolaaa devamm ALLAH hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu son sınavımız olsun hayat yolunda,rabbim daha büyüklerinden esirgesin hepimizi ben umutluyum sizde umutlu olun hepiniz dualarımdasınız sizlerde beni bizleri eksik etmeyin herkese iyi geceler..

kızlar tekrar yazıyorum gerçekten isteyin ve yapın herkes nasıl yapıyorsa sizde yapabilirsiniz
ve başardığınızda varya yürümeniz bilke değişecek daha güvenliyürüyeceksiniz

Eşin muhtemelen bekaretten dolayı yapmanı istemiyor.
Önce eşini ikna et bu işin parmak egzersizi yapmadan kolay kolay çözülemeyeceğini eğer cinsellik yaşamak istiyorsa buna izin vermesi gerektiğini anlat.

Kızlar iki parmak altlı üstlümü yanyana bitişikmi olmalı.anlatamadımda offff lütfen cvp verin kimse vermiooo çkkk daraldmm

kendini ister istemez kastıgından olabılır canım yada içinde bi yer tahriş olmus olabılır..bendede içinde bi yer yara gibi sızlıyodu..ilişkiye girmenle alakalı gecer zamanla cok fazlada tahriş etmemeye calış

egzersiz yaparken poponun altına yastık koyuyomusun? koyarsan daha kolay yon bulursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…